Развод с деревянной лестницой

Тема у розділі 'Ремонт квартир, отделка помещений', створена користувачем alex74, 23 лип 2009.

  1. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Відповідь: Re: Відповідь: Развод с деревянной лестницой

    Це те, що ви пишете - не корисне, чи те що ви пишете - без користі? dntknw
    У нас також є схожа система, тендер називається - коли потенційним підрядникам надається технічна документація і очікують на пропозиції. Skyter відмовляв форумчан-підрядників приймати участь у тендерах, влучно підмітивши, що основним критерієм тендеру є ціна. Я, до речі, вже вислав детальний рисунок-креслення з розмірами сходів у деякі фірми, цікаво б виглядало якби я за це ще й гроші попросив :-D, але повністю погоджусь із Skyterом, тендер - у більшості випадків дурниця, бо що мені надішлють у відповідь? Ціну і терміни. То що, я маю вибирати по ціні? Але ж мені потрібна ціна і терміни у комплексі зі сходами hello Імхо, це не професійний підхід.
    Може я й помиляюсь, але наразі вирішив просто зустрічатись з потенційними підрядниками і пояснювати що я хочу, а заплачу за проект тому з ким домовимось про роботу, бо вже зіткнувся з тим, що сходи виготовляють лише у комплексі з проектом ;) Але оскільки я по сходах не професіонал, доведеться покладатись на власну інтуїцію, і на те як теслярі зможуть запропонувати свій товар
     

Поділитися цією сторінкою