Страви з печеної риби

Тема у розділі 'Готовим сами', створена користувачем Белобородько, 22 лип 2013.

  1. buddybuild

    buddybuild Заслужений майстер

    Повідомлення:
    5.307
    Симпатії:
    6.176
    Адреса:
    Черкассы
    та у нас назва грибів така не ходить. знайшов оце http://3varta.com.ua/grib-gladish

    такі є. звем молочником.
    А вздовж ріки Вільшанка (30 км в бік Канева) ростуть в тому числі вільхи. насіння сплавляється з верху ріки. тому і питаю за своєї необізнаності.
     
    leshiy_40 подобається це.
  2. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Рядовка па расєскі він зоветься.
    У нас такий вигляд має.(раніше, років 20-ть тому, не всі їх брали)

    4.jpg

    -це радше в тему про гриби треба іти...
     
    buddybuild подобається це.
  3. buddybuild

    buddybuild Заслужений майстер

    Повідомлення:
    5.307
    Симпатії:
    6.176
    Адреса:
    Черкассы
    та воно таки так. але краще розібратись з інгрідієнтами до риби в одному місці ніж в трьох (аптека, лікар, туалет):-D
     
    leshiy_40 подобається це.
  4. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    :) Що в голову взбрело, то я і відчибучив.(народна творчість, так сказати)
    Але взагалі то, із риби моя улюблена страва, це смажені карасі.
    Буває, як попадаються відповідні і не дорого, то беру пару кілограм, пускаю в бідон в майстерні, і під смак підсмажую собі. Навіть спеціально для такої процедури ракетопіч зварганив.(заморився вислуховувати про немиту газову плиту):-D
    А після того як насмажив риби, ріжу кислі яблука кільцями і висмажую їх в залишках оливи. Гарнір... -пальці оближеш.;)
    Смачних Вам експерементів!!!
     
    buddybuild подобається це.
  5. 482

    482 Прораб

    Повідомлення:
    273
    Симпатії:
    435
    @bogdansv, готовил по похожему рецепту Коктал,казахское блюдо.Рецепт случайно увидел на youtube,в идеале правда должен быть толстолоб,я делал из карпа.На мою коптилку,у вас наверно такая же, идет карп 1,5-2 кг.Казахи говорят идеально из лобастика на 9-11кг,но у них коптилки(коктальницы) побольше.Классная штука,советую попробовать.
     
  6. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.848
    Симпатії:
    1.987
    Адреса:
    Черкассы
    За всё время сколько знаю этот способ применения то коптили в чём угодно - железный тазик, строительное корыто для замеса раствора и т.д. - всё в ход идёт, главное накрыть железом чтоб было поменьше зазоров (не обязательно герметично).
    Предыдущая коптиллка это была духовка такая как в печи встраивают - железный ящик с дверцей , за нескольок лет прогорела то есть сейчас другой ящик из метала потолще.
    Коптим в основном лящи или свинину - это больше доступно. Но иногда и разное другое пробую , несколько недель назад были сомы, судаки. Пробывал курицу , перепёлок , селёдку - не понравилось.
    Меня этото способ приготовления подкупает тем что моя коптилка стоит на мет.ящике и я туда всякий хлам скидываю (щепки разные, ветки , бумажки и т.д.) , потом сжигаю и заодно готовится чтото в коптилке , тоесть по сути лишь бы чтото сжечь, заодно и уборка происходит.
     
  7. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Ось палю сухенькою дубовою стружкою(сусід драбини робить, мішками на підстілку носить) і згадую рекламу до коптілки...-пакетик стружки у подарунок.:)
    Котел аж гуде.
     
    bogdansv подобається це.

Поділитися цією сторінкою