Потрібен насос для водопостачання

Тема у розділі 'Сантехника, водоснабжение, канализация', створена користувачем чарнівіц, 18 лип 2009.

  1. Nalogovik

    Nalogovik Новачок

    Повідомлення:
    29
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Киевская область
    Re: Відповідь: потрібен насос для водопостачання

    Погоджуюся можна і так. Якщо ніхто інший з відром до колодязя не ходить :-D
    Хоча наприклад я в колодязі дуже не розвернуся. :-[ приямок можна зробити норм. розміру. А утеплити щоб не замерзав. про це сказано вище.
     
  2. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: потрібен насос для водопостачання

    не заміряв діаметру кільця у батьковому колодязі, але відро легко проходить біля насосу. Власне там тільки насос, а накопичувальний бак - у підвалі, за 10 м від насосу. Сам насос не заважає відру опускатися-підніматися, все залишилось без змін у конструкції "корби" :)
     
  3. Шева

    Шева Новачок

    Повідомлення:
    52
    Симпатії:
    16
    Відповідь: потрібен насос для водопостачання

    В мене в батька теж насос стоїть у криниці ("кобрі" також не заважає;-)), вода в хату подається коли його вімкнути. Хочу поставити бак з автоматикою. Питання: який підійде?, чи продається він окремо?(в нас бачив в складі насосної станції), і в яку суму це приблизно обійдеться?:Hi:
     
  4. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: потрібен насос для водопостачання

    продається окремо до останньої гайки. Тільки потрібно орієнтуватися, що потрібно купувати. Краще купити станцію в зборі, розібрати і вже потім докупити недостатні деталі для такого рознесеного монтажу.
     
  5. bubka

    bubka Новачок

    Повідомлення:
    11
    Симпатії:
    3
    Re: потрібен насос для водопостачання

    Точок водозабору буде душ, кухня, умивальник і щоб можна було полити на вулиці)

    Добавлено через 5 минут 37 секунд
    Зверху і до води приблизно 7.5 8 метрів

    Добавлено через 3 минуты 5 секунд
    Згори до дзеркала води 7.5 метрів.
    мабуть треба насос чи копати приямок
    p.s. дякую
     
  6. Шева

    Шева Новачок

    Повідомлення:
    52
    Симпатії:
    16
    Відповідь: потрібен насос для водопостачання

    Діло в тому що насос погружний вже стоїть, і вода вже розведена, необхідно лише автоматизувати водоподачу - відкрив кран - вода біжить, закрив - насос вимкнувся. Так що станція мені непотрібна, лише автоматика, її брати можна тільки від станції чи можливо є якась окрема для погружних насосів? І наяку суму орієнтуватись?
     
  7. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: потрібен насос для водопостачання

    тобто потрібно обійтись без накопичувального бачка?
    Є такі "підсилювачі" тиску - насос з датчиком протоку. Його монтують вже по місцю, у квартирі, коли вода є, але бракує тиску для нормальної роботи приладів. Датчик включає насос, коли біля нього рухається вода, і таким чином піднімає тиск води перед приладами.
    Для описаного вами алгоритму роботи потрібен саме такий датчик - датчик включення насосу при появі протоку води. Окремо на ринку я такого не бачив, потрібно питати спеців від водопостачання, де такий датчик можна купити.
     
  8. Шева

    Шева Новачок

    Повідомлення:
    52
    Симпатії:
    16
    Відповідь: потрібен насос для водопостачання

    напевне ні, адже у мене вже є насос! Просто необхідно датчик який реагував би на тиск - тиск упав - датчик спрацьовує - вмикається насос який підвищує тиск - при підвищенні тиску датчик спрацьовує і вимикає насос. Коротше такого типу як в насосній станції але без насосу!!! він у мене вже є. Накопичувальний бачок також поставити при необхідності немає проблем.
     
  9. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: потрібен насос для водопостачання

    Потрібно бачок тоді, а то насос буде дьогратися постіно: вкл.-викл..
     
  10. чарнівіц

    чарнівіц Майстер

    Повідомлення:
    700
    Симпатії:
    67
    Адреса:
    Надсяння
    Відповідь: потрібен насос для водопостачання

    Шева купи собі реле тиску GM5 постав а далі все сам зрозумієш.
     

Поділитися цією сторінкою