Рейсмус з електрорубанка своїми руками

Тема у розділі 'Инструмент и оборудование для деревообработки', створена користувачем wellfare, 4 лип 2013.

  1. ValentinWood

    ValentinWood Підмайстер

    Повідомлення:
    39
    Симпатії:
    11
    Адреса:
    Lviv
    Я поки що не можу визначитись чи на 82 брати чи на 110мм?
     
  2. wellfare

    wellfare Інженер

    Повідомлення:
    400
    Симпатії:
    891
    Адреса:
    Україна
    Я свого купував під певні потреби.А ви думайте,дивлячись під яку роботу він вам потрібен.
     
    Останнє редагування: 9 лют 2016
  3. ValentinWood

    ValentinWood Підмайстер

    Повідомлення:
    39
    Симпатії:
    11
    Адреса:
    Lviv
    Треба, щоб якусь рейку, планку струганути для склейки щита, а деколи може и дошку невелику. Рейсмуса не маю, а купити дороговато виходить))). Тому і думаю хоча б рубанок взяти, бо взагали не маю чим стругати. Тому вот и думаю чи брати на 82 мм чи на перспективу 110мм.
     
  4. wellfare

    wellfare Інженер

    Повідомлення:
    400
    Симпатії:
    891
    Адреса:
    Україна
    Якщо вас цікавить моя думка,то я все-таки купував би саме Энергомаш РУ-10150.Якщо маєте бажання поспілкуватись,на моїй сторінці профілю в інформації є номер телефону.
     
  5. ValentinWood

    ValentinWood Підмайстер

    Повідомлення:
    39
    Симпатії:
    11
    Адреса:
    Lviv
    Дякую за пораду!!! Буду думати))) На вашу сторінку зайти не можливо, обмежений доступ. Може скиньте номер на мою адресу [email protected]
     
  6. Colombo

    Colombo Майстер

    Повідомлення:
    223
    Симпатії:
    72
    Адреса:
    Павлоград
    И я колхозил подобный девайс.
    x.jpg

    Года два пользовался по бедности, служил верой и правдой. НЕ без недостатков, конечно - медленная перестройка по высоте, отсутствие автоподачи, ширина маловата, слишком легкий для рейсмуса. Учитывая цену - недостатки пустяковые , основную функцию выполнял исправно.
    Потом купил настоящий рейсмус, а рубанок пригодился по прямому назначению. Оказалось - незаменимая вещь для крупных форм, не помещающихся в гараж. Е его зауважал еще больше.
     
    wellfare подобається це.

Поділитися цією сторінкою