ТТ+ТА - схема підключення

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем doroshenko1977, 3 чер 2013.

  1. БАЗА

    БАЗА Стажер

    Повідомлення:
    15
    Симпатії:
    3
    Адреса:
    львів
    Монтував я другові це моя перша котельня.Насоси ще не знаю як правильно виставити.На природній теж чомусь погано горіло але я думав що це за малого перепаду висот всього 15см..Дуже вдячний за поради
     
  2. onyx_75

    onyx_75 Інженер

    Повідомлення:
    694
    Симпатії:
    572
    На ЕЦ говорите плохо горело, или плохо грело? Вы опишите что происходит , что смущает, все температуы подачи, обратки на котле , на ТА, в какой стоит позиции переключатель на насосе, какой расход на дисплее насоса котлового, непонятно СО прогреваеться или нет и до какой темп. . Сколько сеансов топки каких результатов добились , что настроили, опишите все и по полочкам. Непонятно что с трехходовым он кже на месте после осмотра? Побольше фоток и вопросов и все разрулится если ещё это нужно вам . тут надо крапаль времини чтоб прогреть котел с подмесом по малому кругу 15мин, потом чтоб открыося клапан и начал пускать обратку из ТА тоже время, на насосах функцию развоздушивания включали? Система без воздуха?
    --- добавлено: 16 лис 2018 у 15:46 ---
    @БАЗА, Откройте 171 страницу этой темы и начинайте читать с поста #1706 возможно по мере чтения много отпадет вопросов, а возникшие задавайте
     
    Останнє редагування модератором: 24 лис 2018
    Erni подобається це.
  3. БАЗА

    БАЗА Стажер

    Повідомлення:
    15
    Симпатії:
    3
    Адреса:
    львів
    Система без воздуху і вона прогрівається.Котловий насос на повній потужності на десплеї 40 ват..Температура на котлі 75 подача, нажаль після насосу не передбачив термометра тому обратка не знаю.ТА сьогодні прогріли верх і низ 60 спалили дві загрузки дров разом з прогрівом будинку дальше немав змоги наблюдати. Не подобається те що котел швидко набирає задану температуру і входить в режим очікування як при насосі так і на природній циркуляції при непрогрітому ТА.
     
  4. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Поставте на мінімальну.
     
    onyx_75 подобається це.
  5. БАЗА

    БАЗА Стажер

    Повідомлення:
    15
    Симпатії:
    3
    Адреса:
    львів
    Дякую так зроблю.Поставив на максимум думав буде краща циркуляції і котел невходетеме в стоп
     
  6. Любко

    Любко Підмайстер

    Повідомлення:
    97
    Симпатії:
    23
    Адреса:
    Львовская обл. Міженець
    Я щось, не можу зрозуміти підмішування після ТА (фото 2)
     
  7. БАЗА

    БАЗА Стажер

    Повідомлення:
    15
    Симпатії:
    3
    Адреса:
    львів
    Любко що сами незрозуміло?Подача із верху ТА обратка через тройнік підміс трьохходовим з головою.
     
  8. Любко

    Любко Підмайстер

    Повідомлення:
    97
    Симпатії:
    23
    Адреса:
    Львовская обл. Міженець
    На скільки я зрозумів з фотки, підміс іде із двох обраток, де дівається вода з обратки СО, коли головка перекриває підміс із СО, може я щось тут недоглядів і друге питання, коли працюють оба насоси, і головка СО підмішує з обратки кола котел - ТА насоси можуть перетягувати один одного.
     
  9. БАЗА

    БАЗА Стажер

    Повідомлення:
    15
    Симпатії:
    3
    Адреса:
    львів
    Обратка СО коли дім ще непрогрітий іде до тройніка що з'єднаний з обраткою ТТ і ТА, коли прогрівається будинок тоді закольцовується через трьохходовий і насос ганяє тільки по СО здається так.Насос СО тягне воду з ТА або з обратки СО пп труба.Підміс працює на СО добре мене хвилює те що котел входить в стоп.Але дякуючи Энки і onyx_75 ще прочитавши трохи цю тему.Потрохи вчуся як має працювати ТТ котел .Ще не знаю як правильно виставити насос на СО?
     
  10. onyx_75

    onyx_75 Інженер

    Повідомлення:
    694
    Симпатії:
    572
    У відкритому стані триходовий термостатичний клапан працює на протік; якщо клапан закритий, за допомогою термостатичної головки або термоелектропривода, то протік закритий, байпас відкритий. У @БАЗА, така схема тільки на підміс стоїть герц
     

    Вкладення:

    Останнє редагування: 17 лис 2018
    István. подобається це.

Поділитися цією сторінкою