ТТ+ТА - схема підключення

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем doroshenko1977, 3 чер 2013.

  1. Colombo

    Colombo Майстер

    Повідомлення:
    223
    Симпатії:
    72
    Адреса:
    Павлоград
    @Энки, не подумайте ради бога, что я спорщик какой. Просто хочу разобраться.
    Для ясности предположим, что ТА разряжен, работа от ГК. В рассматриваемом варианте вода в СО будет браться исключительно с "верха" ТА, а обратка уходить в "низ" ТА. По мере прогрева дома температура обратки будет увеличиваться, но она по прежнему будет идти тем же путем. Т.е. теплая вода будет подаваться снизу в ТА , и никак не ускорять нагрев дома. И только после того, как весь объем ТА таким образом сравняется в температуре с СО, эта "гиря" на СО превратится пользу. Т.е. заряжется ТА шиворот-навыворот, а не "горяченькая сверху". В электронике есть что то подобное "первый зашел-последний вышел". СО выйдет на стабильный режим лишь прогрев ВЕСЬ ТА. А хотелось бы как раз наоборот - избыток тепла отправлять "вверх" ТА. И забирать его при необходимости первым.
    Очевидно приведенная схема для этого не пригодна. Она не сможет сначала протопить дом, а избыток тепла сбросить в ТА. По этой же причине аварийный сброс тепла проблематичен, т.к. в нормальном режиме ТА всегда заряжен.
    ПРи работе от ТТК, схема очевидно имеет лучшие шансы на существование.
     
  2. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Какого прогрева? пару часов раз в год осенью?
    В батарею, грубо говоря, заходит +50, выходит +30. И эти +30 идут в котёл нагреваться, хоть сразу, хоть ч-з ТА.
    +40 вверху ТА - это пустой ТА.
     
    kysopatriu подобається це.
  3. predka

    predka Прораб

    Повідомлення:
    544
    Симпатії:
    403
    Адреса:
    м.Львів
    В мене схема подібна.Між котлом і ТА все так само,а між ТА і СО стоїть один насос.Стоїть він в будинку біля ГК на зворотці(це на відстані біля 13-14м від ТА).Газовий котел під"єднаний до СО паралельно і відключений шаровими кранами коли працює ТТК.можливо це незручно,якщо потрібно щоб ГК вмикався при падінні температури,коли перегоріли дрова,чи закінчилась тепла вола зТА,але мені нормально,бо я його цього сезону ще не включав.Думаю 2 насоси Вам на СО не потрібно.Обговорювалось тут https://krainamaystriv.com/threads/27105/page-2
    --- добавлено: 13 бер 2018 у 19:31 ---
    в мене такожГК без насосу.
     
    Останнє редагування модератором: 21 бер 2018
    Erni подобається це.
  4. kysopatriu

    kysopatriu Майстер

    Повідомлення:
    233
    Симпатії:
    35
    Адреса:
    Черкаська обл. Драбів
    Різниці в схемі немає, Різниця у насосі ( у мене на подачі) і зворотній клапан ТА-СО переставити за вузол підмісу ( регулювання ) температури СО ( не знаю як пояснити, хто розуміється той зрозуміє.
    не відображаються, тільки через комп або інший браузер в телефоні.
    ЕСТЕСТВЕННая циркуляция буде при відключенні світла абож СН вузла підмісу в усих інших випадках працюють насоси (
    Аргументуйте, поясність
    --- добавлено: 13 бер 2018 у 19:46 ---
    І я практично не вмикав. Але коли було - 20 ТА вистачало до 11-12 год дня а із роботи приїзджав о 16-17 і увесь цей час темп у будинку тримав газовий, це 3-4 години але приємно коли заходиш у будинок а там не менше 20 гр. пішов розтопив ТТК година і +22, проснувся, на ТА ( верх) + 70 і все по кругу. Дрова, ТА ,Газ, і все автоматично. Я не заперечую, газ міг взагалі не включати але інколи лінь і 50 кубів субсидії, робили своє.
     
    Останнє редагування модератором: 21 бер 2018
    predka подобається це.
  5. predka

    predka Прораб

    Повідомлення:
    544
    Симпатії:
    403
    Адреса:
    м.Львів
    в кожного індивідуально,кому як підходить.
     
  6. kysopatriu

    kysopatriu Майстер

    Повідомлення:
    233
    Симпатії:
    35
    Адреса:
    Черкаська обл. Драбів
    Вибачте але уже набридло, почитайте ( 250 стор цієї теми) , подивіться відео, а потім давайте рекомендації про НЕРАБОЧАЯ. А я кщо у Вас є питання по підключенню запитуйте @Энки, мені дуже допоміг йому респект.
     
  7. Colombo

    Colombo Майстер

    Повідомлення:
    223
    Симпатії:
    72
    Адреса:
    Павлоград
    Адвокат у Энки хороший, спору нет. Супротив таких аргументов вывешиваю белый флаг и перехожу обратно в читатели:)
    За tapatalk спасибо, а то уж начал испытывать комплекс неполноценности. На других форумах картинки показывает, а на этом ни в какую.
     
  8. kysopatriu

    kysopatriu Майстер

    Повідомлення:
    233
    Симпатії:
    35
    Адреса:
    Черкаська обл. Драбів
    Ніяк не адвокат а людина яка за допомогою форуму підключила ТТК+ та до існуючої системи із газовим котлом, і дуже допоміг Єнкі який багато роз'яснив і допоміг , а якщо Вас щось цікавить, задавайте конкретне запитання і отримаєте відповідь.

    Надіслано від мого S30, використовуючи Tapatalk
     
  9. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Вот это всё гораздо лучше с числами. Тёплая - стокото градусов.., быстрее - на столькото минут.., после того - ещё через столькото минут.. Сразу разберётесь.
     
  10. kysopatriu

    kysopatriu Майстер

    Повідомлення:
    233
    Симпатії:
    35
    Адреса:
    Черкаська обл. Драбів
    Не переключиться, а триходовий буде постійно підмішувать холодне із зворотки до гарячого із подачі і подавать на СО те що потрібно ( запрограмовано, виставлено) споживачеві.
     

Поділитися цією сторінкою