Откатные ворота своими руками

Тема у розділі 'Своими руками - общие вопросы', створена користувачем katty_, 14 лип 2009.

  1. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    katty_ скажу вам по секрету что автоматические от не автоматических отличаются только наличием автоматики - такая коробка размером с пылесос которая стОит как сами ворота - ок. 500 евро :K
     
  2. Alligator 31

    Alligator 31 Бригадир

    Повідомлення:
    2.444
    Симпатії:
    98
    Адреса:
    Луганск
    Автоматика штука дорогая... katty Вы правильно супруга поняли? может он говорит что невозможно это то что некуда будет им открываться?
     
  3. семен

    семен Майстер

    Повідомлення:
    140
    Симпатії:
    74
    У фірмових воротах "фокус" у нижній балкі в середині якої два ролики по яких вона їздить.Привід від мотор-редуктора з шестернею яка рухається по зубчатій шині.Плюс дорога автоматика на інфачервоних датчиках (чи щось таке). Ворота кріпляться консольно тому ще міксер бетону потрібно.Недорогі саморобні мають рухатись по "рельсу" тобто по кутнику 63*63мм. Його двжина=2ширини полотна воріт.Кутник кріпиться одним ребром вертикально іншим горизонтально.Бажано забетонувати його щоб верх виступав на 2-3см. До низу полотна воріт кріпляться 2 ролики (маленькі шківи на 204 підшипниках) вони їздять по рельсу.На стовпі відносно якого рухаютьсь ворота також кріпиться один ролик. Він тримає верх воріт і рухається по рельсу (кутнику 25*25) який приварений до верха воріт горизонтально.На другому стовпі кріпиться фіксатор який утримує верхній край при зачинених воротах. Щодо електро привода то можна приспособити низькооборотну дрель або малопотужного електротельфера.(я такого ще не пробував).До неї потрібно приробити зірочку а до полотна воріт приварити цепа від мотоцикла(замість зубчатої шини).Про автоматику я нічого не знаю.
     
  4. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    семен незрозуміло описано. Без малюнків ніхто не второпає. У мене наприклад кутників взагалі немає і цементу на закладну під ворота пішло 4 мішки - аж ніяк не міксер бетону beer
     
  5. семен

    семен Майстер

    Повідомлення:
    140
    Симпатії:
    74
    Фото з понеділка.
     
  6. Alligator 31

    Alligator 31 Бригадир

    Повідомлення:
    2.444
    Симпатії:
    98
    Адреса:
    Луганск
    Лучше чертеж :)
     
  7. семен

    семен Майстер

    Повідомлення:
    140
    Симпатії:
    74
    Ось фото воріт на нашій фірмі. Видно один ролик а інший за приводом не видно.На фундамент пішло 2.5м3 бетону (вимога продавця воріт). Далі ворота у моєму гаражі , видно вмурований кутник та саморобний ролик.
    Останні ворота які я описував .Ролики, як на мене, занадто великі.
     

    Вкладення:

    • DSC00065.JPG
      DSC00065.JPG
      Розмір файлу:
      292,5 КБ
      Переглядів:
      954
    • DSC00067.JPG
      DSC00067.JPG
      Розмір файлу:
      304 КБ
      Переглядів:
      882
    • DSC00064.JPG
      DSC00064.JPG
      Розмір файлу:
      252,4 КБ
      Переглядів:
      931
    • DSC00062.JPG
      DSC00062.JPG
      Розмір файлу:
      358,5 КБ
      Переглядів:
      901
    • DSC00068.JPG
      DSC00068.JPG
      Розмір файлу:
      183,8 КБ
      Переглядів:
      819
  8. Tricton

    Tricton Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    Как вы думаете: есть идея сделать не раздвижные, а складные ворота такой конструкции, чтобы каждая створка складывалась ещё пополам

    Как вы думаете, можно сконструировать складные ворота, в которых ка ждая створка складывается пополам
     
  9. Alligator 31

    Alligator 31 Бригадир

    Повідомлення:
    2.444
    Симпатії:
    98
    Адреса:
    Луганск
    Можно... Конструкция элементарная, взгляньте на двери старых Львовских автобусов.

    А складные двери это идея :vo:
     
  10. Dmitry

    Dmitry Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    4.348
    Симпатії:
    745
    Адреса:
    Київ
    Какой размер двери в ЛАЗе, а какие ворота? Даже не представляю как реализовать?
     

Поділитися цією сторінкою