Як "зметикувати" на трьох... Обмін досвідом про алкогольні напої

Тема у розділі 'Готовим сами', створена користувачем штірліц, 24 тра 2013.

  1. lisnyk

    lisnyk Прораб

    Повідомлення:
    545
    Симпатії:
    294
    Адреса:
    Львівська область
    Я свій робив з міді і залудив, хоча питання шкідливості міді досить спірне, крім того продукт з мідних апаратів мякший і смачніший. Щодо купівлі я б радив шукати контакти на Лабспирті.
     
    captain Grey та bogdansv подобається це.
  2. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.848
    Симпатії:
    1.987
    Адреса:
    Черкассы
    Ви який зробили, що було зразком,?
    Читав, дивився ютуб - наткнувся на відео користувача "Счастливчик" - там з міді (хоча якщо робити то можна і з нержц) - все наче не складно зібрати.
    То що він називає Прима - то взагалі майже всі добрі відгуки.

    Є у мене дистилятор (холодильник), можна перший раз-два через нього з сухопарниками зробити, але пишуть що через колону то вже зовсім інший рівень (в кращий бік)

    Як про шкідливість міді десь було сказано - цей спор буде вічним.
    Є багато користувачів, які запевняють що проводилися ряд досліджень - що мідь тяжкий метал і реагує з агресивним середовищем, що дуже не добре. Багато пише, шо все нормально і приводять аргументи.
    Я трохи заплутався і не впевнений.
     
  3. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Не шкідливим буде матеріал інертний, що ніяк не вступає і не впливає. Якщо продукт з міді не такий, то значить мідь впливає. Вплив будь яких металів на продукт, точно не буде не шкідливим.
     
  4. lisnyk

    lisnyk Прораб

    Повідомлення:
    545
    Симпатії:
    294
    Адреса:
    Львівська область
    Я робив прямоточний дистилятор типу такого
    --- добавлено: 2 гру 2018 у 11:27 ---
    Дуже хороший дистилятор. Правда наскрізні трубки варити непотрібно. А колона це набагато складніша конструкція і маючи її треба докласти багато зусиль щоб отримати кращий продукт ніж з дистилятора. А ці штуки що продають в інеті під назвою "колона" більше рекламний непотріб, або той самий прямоточний дистилятор але з багатьма непотрібними цяцьками щоб продати подорожче.
    --- добавлено: 2 гру 2018 у 11:33 ---
    На профільних форумах зараз дійшли висновку, що мідь корисна в паровій частині апарату, ту частину де відбувається конденсація краще робити з нержавійки.
     

    Вкладення:

    • dist.gif
      dist.gif
      Розмір файлу:
      14,9 КБ
      Переглядів:
      14
    Останнє редагування модератором: 10 гру 2018
    bogdansv подобається це.
  5. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.848
    Симпатії:
    1.987
    Адреса:
    Черкассы
    Тобто, я правильно розумію, тут труба для набору висоти, щоб все що тяжке могло осісти назад (за рахунок висоти труби)?
     
  6. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Профільний форум ще не значить профільні висновки. Шкода від металів точно важка.
    Чи потрапляє метал в горілку, скільки потрапляє, і в якому ступені шкодить - визначити певно дуже не просто.
    Із здоровлям краще обирати шляхи найменшого ризику. Брати посуд скляний чи емалєвий.
    --- добавлено: 2 гру 2018 у 12:20 ---
    Поперше, легше не значить краще. А подруге, сила тисків від кипіння значно більша за силу гравітації. Навряд чи гази там розділятимуться за питомою вагою по висоті. Не встигатимуть, потужність пальника під каструлею сильніше мішатиме. Фіг знає для чого такий вигляд.
     
    Останнє редагування модератором: 10 гру 2018
    bogdansv подобається це.
  7. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.848
    Симпатії:
    1.987
    Адреса:
    Черкассы
    Я купив скляний здоровий дистилятор, тоді якраз моєму меншому було рік +/-, я і заховав того дистилятора щоб син не дістав, але всеодно якимось чином він був надбитий. Скло це трохи крихко. Я ще тоді це для себе зрозумів.
     
  8. lisnyk

    lisnyk Прораб

    Повідомлення:
    545
    Симпатії:
    294
    Адреса:
    Львівська область
    Десь так. При кипінні з парою ідуть частини браги які попадають в продукт, можна їх ловити сухопарниками чи іншими прибамбасами а можна просто зробити високу вихідну парову трубу і мати той же результат. Крім цього є ще поняття парціальної конденсації, коли частина пару конденсується в цій трубі і повертається назад в брагу, це також покращує продукт (на цьому принципі працює аламбік).
    Тому рекомендую: Випаровувальна ємкість з нержавійки, висхідна труба мідна, дистилятор прямоточний з міді чи нержавійки. Я грію тенами а не газом, це дозволяє ставити апарат в гаражі чи в котельні взимку і не мати запахів в хаті .
     
    bogdansv та captain Grey подобається це.
  9. captain Grey

    captain Grey Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.733
    Симпатії:
    3.821
    Адреса:
    Суми, Україна
    Це офіційне виробництво та офіційний інтернет-магазин. Просто я домовлявся про деякі спрощення при виготовленні мого міні- заводу. Координати залишились. Зараз "кину" в "приват", аби не було несанкіонованої реклами.
    P.S. Термометри купляв на Аліекспресі, шланги краще куплятив Епіцентрі, бо їхні - слабенькі, за температури сильно згинаються. Треба більш товсті стінки.
    P.P.S. Мені можна телефонувати, номери - в моєму підписі.
     
    bogdansv подобається це.
  10. lisnyk

    lisnyk Прораб

    Повідомлення:
    545
    Симпатії:
    294
    Адреса:
    Львівська область
    Для висновків роблять хроматограми, тому є на що спертися. Взагалі сама мідь в тих дозах, які попадають в організм не шкідлива. Якщо ви вживаєте 100-200 гр в тиждень, то хвилюватись нема чого, якщо більше, тоді думаю алкоголь шкодить більше ніж мідь і її сполуки.
     
    bogdansv та captain Grey подобається це.

Поділитися цією сторінкою