Хліб з хлібопічки

Тема у розділі 'Готовим сами', створена користувачем Voyutichi, 25 тра 2013.

  1. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    ну так "добавили".. А хліб "впав".. Хто винен в розчаруванні покупця хлібопічки?
     
  2. olly

    olly Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.283
    Симпатії:
    1.207
    Адреса:
    Украина Белая Церковь
    Треба шукати причину не в хп а в інгредіентах, рецептурі пропорціях я писав вже що лише через 5 років і то бо домасидів з дитиной не було шо робить знайшов причину чого хліб не виходив. Завжди виходила гливка "лепешка". А те що пригать гупать думаюду дурниця, в мене як печеця то дитина раз 30 підскакує до неі подивиться, але кришку не відкриває. Мак що верхушка трошки спадая, і то не завжди так шо я не переймаюсь.
     
  3. земляк

    земляк Інженер

    Повідомлення:
    802
    Симпатії:
    867
    Адреса:
    трускавець
    "звичайний "лінивий" підхід до хлібопічки"
    Якби ж то тільки до хлібопічки.;-)Людям взагалі властива лінь,а мені особливо:-DАле не забуваймо,що лінь рушій прогресу.:)

    Так я ж ніби для того і питав порадиdntknwНе все ж набивати гулі на власному лобі,часом варто скористатись чужим досвідом;-)
     
    olly подобається це.
  4. slavko.malynovsky

    slavko.malynovsky Інженер

    Повідомлення:
    685
    Симпатії:
    634
    Адреса:
    Львівщина
    Так воно і є, в мене на протязі першого року виробились мідно графітні втулки, в результаті згорів двигун, переробив на підшипники - працює файно, було б добре якби стояв трохи сильніший двигун. Фото0291.jpg Фото0291.jpg
     
  5. slavko.malynovsky

    slavko.malynovsky Інженер

    Повідомлення:
    685
    Симпатії:
    634
    Адреса:
    Львівщина
    Та то може і так, пане Роланд, але щоб то було на столі то треба ще і в фермера побавитись, і так деколи набавишся - що вже і до столярні не попадеш.
     
    Гаманчук, земляк та Voyutichi подобається це.
  6. земляк

    земляк Інженер

    Повідомлення:
    802
    Симпатії:
    867
    Адреса:
    трускавець
    Так воно цілком зрозуміло-"без труда не вынешь рыбку из пруда":).А шпандерка свого виробу до домашнього хліба саме то.:vo:
     
    slavko.malynovsky подобається це.
  7. Гаманчук

    Гаманчук Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.764
    Симпатії:
    7.306
    Вже 5 років користуюсь хлібопічкою Панасонік 256,завжди відмінний результат. SAM_0641.jpg Домашні копченості подаю окремо.Робив на різдво з власного кабанця. PC303260.JPG
     
    Останнє редагування: 25 лют 2016
    captain Grey, земляк, Энки та ще 1-му подобається це.
  8. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    @Гаманчук, добре припечений хліб.. Можете температуру відерка виміряти при випіканні (десь в кінці випікання)?
     
  9. Гаманчук

    Гаманчук Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.764
    Симпатії:
    7.306
  10. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    найкраще - термопарою. Може хтось з оточення має такий китайський цифровий тестер (830), він має термопару для заміру до 1000 градусів. Сама термопара має вигляд дротику з ґулькою на кінці. ЇЇ можна розмістити в середині відерка, між тістом і стінкою, або ззовні відерка, але так, щоб її ТЕН не грів напряму..
     

Поділитися цією сторінкою