Дымоход должен быть оштукатурен?

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем Пітон, 12 лип 2009.

  1. Vitalka

    Vitalka Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    Re: Дымоход

    підкажіть, будь-ласка, на скільки має виступати комин над дахом
     
  2. robokop73

    robokop73 Бригадир

    Повідомлення:
    483
    Симпатії:
    158
    Адреса:
    Черкаська обл
    Re: Дымоход

    По всім вимогам , у димарі повинні затерті( тобто заглажені) лише шви між цегляною кладкою, як зовні так і з середини димаря для запобіганню задування повітряним потоком полум"я котла. Що стосується котлів, то димоходні котли довговічніші та біль економніші. До речі, про це говорять і самі виробники котлів.

    Добавлено через 4 минуты 26 секунд
    Комин над дахом повинен виступати не менше ніж 80-100см. Перевірено на власному досвіді. При сильному вітрі повітряний потік вдаряючись об дах попадає в димохід та гасить полум"я.
     
  3. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Дымоход

    а в мене розвалився сьогодні вершок комину, чотири ряди цегли. напевне в мороз, що був, цей комин намок, замерз і цегла розвалилася. Вершок був змурований 1985 році, але ще три роки тому виглядав здоровим, напевне тому, що опалювалось КЧМом і пара не конденсувалась на вершечку. А вже три роки стоїть низькотемпературний котел,ось і комин почав сипатися.
    Влітку буду гільзувати, зараз вивчатиму кошторис для мене на такий комин..
     
  4. Vudracom

    Vudracom Прораб

    Повідомлення:
    1.090
    Симпатії:
    238
    Адреса:
    Львів
    Відповідь: Дымоход

    Чого ж з самого початку не гільзували комин?:-[
     
  5. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Дымоход

    планувалось минулого року перекривати дах, але внеслись корективи і дах (разом з комином) перенесли на другий рік. Та і гільзувати потрібно 16 метрів каналу. Якнебудь цього не зробиш, отже потрібно розібрати комин. І щось не хочеться мені весь канал гільзувати, думаю гільзувати тільки тільки ту частину, що на горищі. Комин в мене ламаний, є 3 метри горизонтальної ділянки. Ось від неї і дальше хочу загільзувати до самого верху. Само собою, з дренажем конденсату.
     
  6. Vitalka

    Vitalka Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    Re: Дымоход

    А чи грає роль на скільки виступає комин над "коньком" даху? Якщо так, то якою ця відстань має бути?

    І ще. Розкажіть будь ласка як робити гільзовку комина,що для цього потрібно і як бути з конденсатом?
     
  7. Alligator 31

    Alligator 31 Бригадир

    Повідомлення:
    2.444
    Симпатії:
    98
    Адреса:
    Луганск
    Re: Дымоход

    Выше уже писали об этом.
    Добавлено через 1 минуту 5 секунд
    Опишите сначала что у вас за комин?
     
  8. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Дымоход

    потрібно у канал опустити нержавіючу трубу, біля котла зробити відгалуження каналу. Є спеціальні такі закінчення для коминів з нержавійки. Від них проводиться дренаж конденсату у каналізацію. Як буду робити гільзування - зроблю фоторепортаж.
     
  9. npu

    npu Майстер

    Повідомлення:
    104
    Симпатії:
    18
    Адреса:
    Киев
    Re: Відповідь: Дымоход

    Повністю з вами згоден.
     
  10. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Дымоход

    npu, перепрошую, репортаж не зробив, хоча комин загільзував від горизонтальної ділянки до дашка комину. Канал був не дуже чистий від кладочного розчину, прийшлося його обстукувати (на глибині 3 м від вершка). Опускав трубу через верх комину. Внизу розібрав з каналу пару цеглин і вставив саморобний трійник.
    Покупний не підходив через завужену вхідну трубу, я зробив прямокутний вхід, по периметру горизонтального каналу, площею у цеглину..
     

Поділитися цією сторінкою