Вольєр своїми руками

Тема у розділі 'Живность', створена користувачем wellfare, 3 тра 2013.

  1. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    В мому варіанті замість сітки удуть верт. прути (арматура 8 мм)
    - каркас + прутики 1000 грн. (як порахувати роботу ?????:banka: )
     
  2. wellfare

    wellfare Інженер

    Повідомлення:
    400
    Симпатії:
    891
    Адреса:
    Україна
    Незнаю,я орієнтуюсь по місцю роботи,але думаю не менше 500грн.Ще подумайте за скільки часу впораєтесь.Мені знайомий зварник говорив,що береться 80% від вартості матеріалу.Але я особисто не користуюсь якимись тарифами.Домовляюсь з замовником на взаємній основі.Зараз всі освідчені і добре знать,що і скільки коштує.Якщо робота на цілий день,то щоб виходило не менше 250-300грн.Ну,це моя думка,а вирішувати Вам!Crazy
     
  3. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    -ок, уду пробувати .beer
     
  4. wellfare

    wellfare Інженер

    Повідомлення:
    400
    Симпатії:
    891
    Адреса:
    Україна
    orex_,якщо щось цікавить пишіть,спеціаліст я не великий,але можливо порадою допоможу.Або телефон свій на листування скину.
     
  5. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    wellfare, дякуюbeer.
    пока чикаю шо до чого. Недавно варив раму для дверей , вроді все кутниками викладав , струбцинами стискав заготовки одинакові..., але все одно чомусь трошки є перекос, я дуже злий. Далі треба буде зварити в цю раму двері
     
  6. wellfare

    wellfare Інженер

    Повідомлення:
    400
    Симпатії:
    891
    Адреса:
    Україна
    Так,Ваша правда,сварка тягне місцями по-звірячому.Сам з таким зіштовхувавсь.Трохи важкувато вирахувати,але вдається.Якщо кути зарізані під правильним кутом,я даю запас 2-1,5мм в плюсі.В більшості випадків допомагає,але залежить від товщини металу та від виставлених токів на інверторі.
     
  7. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    ок , попробую на дверках
     
  8. wellfare

    wellfare Інженер

    Повідомлення:
    400
    Симпатії:
    891
    Адреса:
    Україна
    Зробив собі ось такі кутники,з похибкою до 2-ох міліметрів.Кожен виконує свою функцію ,по типу зовнішній або внутрішній.Прижимаються струбцинами,купив штурмовські 20-ку,вже три рази зварював,слабенькі.Придбав з`єднувальні гайки та шпильку з різьбою на 16 і трубу 15х2,8,спробую зробити струбцини для зварювальних робіт.[​IMG][​IMG]
     
    Andrii_M подобається це.
  9. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    так , без приспособ погано. В мене є 2 кутрика слесарні, але шото не так якшо не получилося добре
     
  10. wellfare

    wellfare Інженер

    Повідомлення:
    400
    Симпатії:
    891
    Адреса:
    Україна
    А Ви їх провірте,це ж елементарна річ.Якщо кутники практично ідеальні,в потрібні місця підложуєм пластинки потрібної товщини та зажимаєм струбцинами.Не думаю,що якийсь міліметр при двох метрах буде мати значення.
     

Поділитися цією сторінкою