Откосы своими руками для пластиковых окон - способы отделки

Тема в разделе "Окна, двери, перегородки", создана пользователем Dmitry, 20 июн 2008.

?

Чем лучше отделать откосы?

  1. Штукатурка

    38,9%
  2. Гипсокартон

    33,7%
  3. Пластиковый откос

    16,8%
  4. Свой вариант

    10,5%
  1. Splitter

    Splitter Прораб

    Сообщения:
    355
    Симпатии:
    324
    Адрес:
    Харьковская обл. г. Первомайский
    Re: Чем отделать откосы?

    Мое ИМХО - придумано отлично. Такая смесь обойдется дешевле чем цементно-песчаная смесь, значительно "теплее", должна отлично держаться при нанесении из-за своего веса. Паропроницаемость ниже, чем у раствора (тоже ИМХО). Получается, что такой внутренний откос соответствует всем требованиям. Voyutichi - Вам респект и уважуха! Проверьте нет ли патента на такую смесь. Если нет - смело патентуйте.:K
     
  2. spine

    spine Заслужений майстер

    Сообщения:
    1.441
    Симпатии:
    1.193
    Адрес:
    Вінниця
    Re: Відповідь: Чем отделать откосы?

    Откосы очень понравились. Себе хочу, но боковые уже заштукатурил (цемент+песок). Остался верхний откос. Если учитывать (выходя с постов выше), что надо перемычку утеплять, то предложеный Вами раствор прекрасно подойдет.

    Расскажите, пожалуйста, как верхних откос штукатурите (буду очень благодарен за мельчайшее описание).

    П.С. Старая лутка была шыре новой. Соответственно возле окна остался целый "ров". На боковые откосы (стены ракушечник) набивал сетку, а в "ров" гвозди 100, наматывал далее проволу и набрасывал раствор. Верхний откос - это бетонная перемычка.
     
  3. Vudracom

    Vudracom Прораб

    Сообщения:
    1.090
    Симпатии:
    238
    Адрес:
    Львів
    Відповідь: Re: Чем отделать откосы?

    Льдина підняла тему про "Точка роси" яка є актуальною в наших погодніх умовах та промерзанні стін зимою!! а всі навіть не помітили цього. Я особисто за штукатурку! це однорідна стіна і без видумок.! А на неї що душа забажає!!

    тоненьку сітку під перимичку дати, по краях зафіксувати в місці прилягання перимички на стіну або цвяхами або (краще) дюбелями, а накидку поступово робити пошарово, цементу не пожаліти!
     
  4. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форума

    Сообщения:
    16.117
    Симпатии:
    8.913
    Адрес:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Чем отделать откосы?

    віддаю ідею Інфобуду - оформить, будуть гроші для форуму.. :)
    та там все просто. Готуйте розчин цемент-пісок-вапно, як наштукатурку, цементу трохи більше можна. Консистенція сметани. А потім досипаєте пінопласту, можна мішати міксером. Для швидшого тужавіння я додаю стартову шпаклівку, десь 5% від загального об"єму розчину. Але додавайте тільки на ту кількість розчину, яку зразу використаєте. Готовий розчин легкий, набирається на кельму багато. Раджу закидувати шаром до 2 см, вертикаль і стелю. Почекати, поки схопить гіпс (20-25 хв), і знову закинути новий шар. Завдяки шпаклівці розчин добре пристає до бетонних перемичок над вікнами. У мене товщина відкосу на перемичці доходила до 8 см, в три шари закидав, потім затер (дуже гладко затерається, що видно на попередніх фото). Потім шпаклівка і побілка. Ось і всі "тонкощі" :)
    Ага.. Є ще одне застосування: я збив за всіма батареями стару вапняну штукатурку і заново поштукатурив пінопластовою. В 1,5 см десь товщиною. Вважаю, що за радіаторами тільки такою штукатуркою потріно штукатурити.
    Я б і весь свій будинок перештукатурив пінопластовими шариками, та лінь плити псувати.. :)
     
    1 человеку нравится это.
  5. mirock

    mirock мастер

    Сообщения:
    4.671
    Симпатии:
    1.242
    Адрес:
    Dnepr
    Re: Відповідь: Re: Чем отделать откосы?

    За радиаторами - да. А весь изнутри я бы не стал. Мы уже говорил о утеплении изнутри - это сходные вещи - лучше снаружи.
     
  6. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форума

    Сообщения:
    16.117
    Симпатии:
    8.913
    Адрес:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Чем отделать откосы?

    я це мав на увазі - ззовні штукатурити..
     
  7. spine

    spine Заслужений майстер

    Сообщения:
    1.441
    Симпатии:
    1.193
    Адрес:
    Вінниця
    Re: Відповідь: Re: Чем отделать откосы?

    Пропорции подскажите - цемент/песок/вапно/пенопласт???
     
  8. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форума

    Сообщения:
    16.117
    Симпатии:
    8.913
    Адрес:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Чем отделать откосы?

    я не будівельник, правильних пропорцій не вкажу. Вкажу, як мішаю собі: 1:10:1 - цемент: пісок:вапно. А пінопласту шарикового 10-15 частин. І 0.5 частини гіпсової шпаклівки. У мене це тримається купи досить сильно.
    Може є штукатурники на форумі - вони підкажуть оптимальніший склад для розчину. А пінопласт добавити - то не складно.. :)
     
    1 человеку нравится это.
  9. alex1972

    alex1972 Новачок

    Сообщения:
    2
    Симпатии:
    0
    Re: Чем отделать откосы?

    А якщо клей СМ11 з шариками пінопласту, то які пропорції??
     
  10. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форума

    Сообщения:
    16.117
    Симпатии:
    8.913
    Адрес:
    м. Самбір
    Відповідь: Чем отделать откосы?

    робіть розчин клею, але трохи рідший, ніж для клеєння плитки. Подім додавайте шарики пінопласту і перемішуйте одночасно міксером. Краще розмішувати у високому ведрі. Я використовував 40-літрове ведро від шпаклівки. Розводив десь1/3 клею (або розчину) і поступово домішував шарики: досипав їх у відро, щоб до верху залишилось приблизно 15 см і перемішав до однорідності. Потім ще раз так досипав пінопласту, перемішав (можна воду додавати, поступово, щоб клей не змився).
    Повинен вийти розчин, досить пластичний, який повинен триматися купи при набиранні його шпателем.
    Вказати точно пропорції в окремих складових - не виходить. Пінопласт має дуже залежний об"єм від його стану. У сухому вигляді шарики займають набагато більший об"єм ніж у розчині.
    Я орієнтуюся по кількості готового розчину: з 1/3 чистого клею має вийти 3/3 готового розчину.
     
    1 человеку нравится это.

Поделиться этой страницей