Откосы своими руками для пластиковых окон - способы отделки

Тема у розділі 'Окна, двери, перегородки', створена користувачем Dmitry, 20 чер 2008.

?

Чем лучше отделать откосы?

  1. Штукатурка

    38,9%
  2. Гипсокартон

    33,7%
  3. Пластиковый откос

    16,8%
  4. Свой вариант

    10,5%
  1. Junior

    Junior Майстер

    Повідомлення:
    166
    Симпатії:
    4
    Re: Чем отделать откосы?

    Если все подсчитать, во что вольеться окошко 1,5х1,2?
     
  2. Сергей 31

    Сергей 31 Бригадир

    Повідомлення:
    436
    Симпатії:
    145
    Адреса:
    Киев
    Re: Чем отделать откосы?

    Это я не знаю. Только на вскидку. СТ-85 примерно 60гр. мешок. Хватит на 3-4 окна. Стеродур 20 мм - 40 гр. м2. Сатенгипс -40 мешок, краска, сколько работа не знаю.
     
  3. Junior

    Junior Майстер

    Повідомлення:
    166
    Симпатії:
    4
    Re: Чем отделать откосы?

    Вообщем, нормально выходит
     
  4. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Re: Чем отделать откосы?

    це копія мого посту з сусідньої теми:
    Можу рекомендувати свій спосіб для обробки відкосів: перетерти пластину з пресованого горошкового пінопласту для утеплення знову на шарики, добавити шпаклівки, можна цементного клею, розмішати добре з водою. Добра термоізолююча замазка готова. Я таким чином обробив 14 вікон у своєму будинку. І тепло, і легко наносити (не відпадає під власною вагою), і дешево. Набагато краще, чим старатися зробити просто листовим пінопластом.
    Замазка на основі стартової шпаклівки для стін і шариків пінополістиролу. Для замазки великих об"ємів використовував шарики з пінопласту 15, для тонших поверхонь - 35 (вони маленького діаметру. Переваги: легкість розчину і швидкість твердіння (шпакліка швидко твердіє), прилипає до любої поверхні (все-таки шпаклівка), чудова теплоїзоляція, що рахую основною перевагою, перевершити яку при однакових умовах у інших варіантів нема можливості, Майже не вимоглива до рельєфу віконних отворів - можна навіть зробити гарні відкоси у отворі, який зробила вибухова граната ( ), після затвердіння легко шліфується і шпаклюється ( це не цемент), після шпаклювання можна надати любий колір водяними фарбами.
    Рахую, що це спосіб - це різновид штукатурки пісковим розчином, який не має традиційного недоліку - низького теплоопору, але зберіг простоту і універсальність, притаманну штукатурці як такій.
     
    4 користувачам це сподобалось.
  5. Мастер ЭВН

    Мастер ЭВН Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.290
    Симпатії:
    4.441
    Адреса:
    Германия
    Re: Чем отделать откосы?

    Интересно. А каким максимальным слоем можно накладывать такую смесь?
     
  6. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Re: Чем отделать откосы?

    для мене, як для піонера цього методу, головний критерій був - щоб не відвалилося зразу. :)
    ЯКщо воно втрималося хочаб перші 5 хв, то далі можна продовжувати нарощувати. Верхні відкоси у мене виходили шириною 25 см і товщиною від 2 см (біля кантика) до 7 см (біля рами).
    Все залежить від пропорції шпаклівки і кількості шариків (також їх діаметру). Саме краще розробити 1 літру стартової шпаклівки (до стану сметани) і добавляти до неї шарики добре переміщуючи з шпаклівкою. Можна зробити розчини, пропорції яких відрізняються в два рази - і вони добре будуть працювати. Пропорція залежить від завдання, на яке буде орієнтуватися відкос (поза основним його завданням - естетичним виглядом). Це може бути утеплення (перемички вікна бетонні ), підвищена твердість (підвіконники), збільшені об"єми заповнення (вибиті цеглини, завеликі отвори).
    Дивлячись, що ми хочеме досягнути - ми можемо міняти пропорції розчину: від майже шпаклівки (50%) до майже чистого пінопласту (тільки щоб пінопласт купи тримався). А від пропоції і орієнтації поверхні залежить і товщина одного шару. Потолочні мені вдавалось за раз приліпити до 1.5 см, через 20 хв ліпив поверх другий, і все це затиралось теркою, і не відвалювалось.
    горизонтальні накладні - я клав до 5 см.. Що теба сказати, не всідається розчин, як втрамбував - так і засохло. А піна монтажна всихається більше.
     
  7. mirock

    mirock мастер

    Повідомлення:
    4.671
    Симпатії:
    1.242
    Адреса:
    Dnepr
  8. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Re: Чем отделать откосы?

    К бетону практически отсутствует доступ углекислого газа, воды и других агрессивных веществ и газов.
    Це цитата з "переваг" даного матеріалу. Не бачив цього чуда, но швидше всього, ціна в нього як в маленької ракети. Так було при розкрутці перлітового піску. Я, начитавшись реклами, захотів собі це чудо, оскільки воно мені багато обіцяло, а як дійшло до діла - вийшов пшик: то його нема, тре заказувати, то мінімум має бути в десять разів більший, ніж мені тре, то ціну тре уточнити, і вона вийшла набагато більша ніж вони декларували, і т.д.
    А щодо вищевказаного цитування - покривши цим стіни, ми опиняємося у пластиковому мішку зі всіма наслідками, які при цьому появляються.
     
  9. Alligator 31

    Alligator 31 Бригадир

    Повідомлення:
    2.444
    Симпатії:
    98
    Адреса:
    Луганск
    Re: Чем отделать откосы?

    Каждая конструкция откосов имеет право на существование, смотря из чего стены дома. У меня из белого кирпича, делал себе откосы из штукатурки а в некоторых комнатах из гипсокартона. Пластиковые откосы мне не нравятся, хотя в мергельных домах бывает это единственный возможный вариант.
     
  10. mirock

    mirock мастер

    Повідомлення:
    4.671
    Симпатії:
    1.242
    Адреса:
    Dnepr
    Re: Чем отделать откосы?

    в каких? мергель, это камень?
     

Поділитися цією сторінкою