Нуждаюсь в комплексе советов по ремонту квартиры (гидро/теплоизоляция и т.д)

Тема у розділі 'Звукоизоляция и теплоизоляция', створена користувачем Дмитрий_Д, 9 лип 2009.

  1. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Нуждаюсь в комплексе советов по ремонту квартиры (гидро/теплоизоляция

    Прочитайте про теплу підлогу, підлогове опалення. Там описані всі "рецепти" всяких бутербродів.. :)
     
  2. Дмитрий_Д

    Дмитрий_Д Новачок

    Повідомлення:
    19
    Симпатії:
    0
    Добрый вечер всем.
    Скажите, есть ли какие то нормы влажности в квартире и прибор для ее контроля? :)

    И еще хотел бы момент уточнить:
    подсказали еще один вариант утепления стены, смежной с подъездом: выложить стену в пол кирпича снаружи.
    Прокоментируете?
     
  3. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Нуждаюсь в комплексе советов по ремонту квартиры (гидро/теплоизоляция

    60-70% сам раз (в мене у будинку така вологість зимою). Для контролю - гігрометр. Вони є всякі. Самий простий і точний - два термометри: один сухий, другий- обмотаний вологою марлею в один шар (обмотано тільки сенсор-балончик).За таблицею по різниці температур визначають вологість. Коли обидва термометри показують одинакову температуру - вологість - 100%. :)
    Таблицю можна знайти і інеті.
     
  4. Дмитрий_Д

    Дмитрий_Д Новачок

    Повідомлення:
    19
    Симпатії:
    0
    Re: Відповідь: Re: Нуждаюсь в комплексе советов по ремонту квартиры (гидро/теплоизоля

    Voyutichi, и наверное самый дешевый)

    А что скажете на счет утепления стены выкладкой в полкирпича?
     
  5. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Нуждаюсь в комплексе советов по ремонту квартиры (гидро/теплоизоляция

    теоретично повинно стати тепліше. А обкласти матеріалом, спеціально призначеним для утеплення, не виходить? (пінопласт там, скловата..)
     
  6. Дмитрий_Д

    Дмитрий_Д Новачок

    Повідомлення:
    19
    Симпатії:
    0
    Теоретически - можно.
    Практически - думаю не стоит. Это стена, мимо которой ходят все жильцы подъезда. А также дети и парочка дебилоидов, которые считают святым делом провести ключом по стене или еще каким то образом порукоблудить. А как увидят, что это еще и пенопласт, так, я думаю, их оторвать не смогут :)
    А есть ли кого то предложения, что дешевле - пенопластом утеплить или кирпичом? (с учетом того, что буду нанимать бригаду)
     
  7. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Нуждаюсь в комплексе советов по ремонту квартиры (гидро/теплоизоляция

    тоді може пінопласт+зазор для вентиляції+цегла?
    Можна замість цегли зробити товсту, з цинкованою армуючою сіткою, десь товщиною в 2 см, штукатурку.. То вже і головою не проб"ють..
     
  8. Дмитрий_Д

    Дмитрий_Д Новачок

    Повідомлення:
    19
    Симпатії:
    0
    то есть в таком варианте кирпич уже не нужен?
    А Вы не подскажете, сколько будет стоить квадрат такого "бутерброда"? (по стройматериалам)
     
  9. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Нуждаюсь в комплексе советов по ремонту квартиры (гидро/теплоизоляция

    на жаль я не можу точно оцінити вартість, так як не продаю ні таких матеріалів, ні таких робіт.
    Від себе можу виказати тільки сподівання, що це буде дешевше від цегляного варіанту. Прийдеться знайти посилені дюбеля, на які кріпитиметься цинкована сітка, на яку накидуватиметься цементна штукатурка. Крок кріплення таких дюбелів - то може спеціалісти підкажуть точніше. Я вибрав би 8 шт на м2, якщо рахуватимемо що 1 м2 штукатурки (товщина 1 см) важитиме 20 кг.
     
  10. spine

    spine Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.441
    Симпатії:
    1.193
    Адреса:
    Вінниця
    Согласно ДБН, вланость помещения

    Вологісний режим Вологість внутрішнього повітря ?в , %, за температури tв

    _______________ tв ? 12 °С _____ 12 < tв ? 24 °C _____ tв > 24 °С
    Сухий________ ?? < 60 _____ ?? < 50 _____ ?в <40
    Нормальний___ 60 ? ?? ? 75 _____ 50 ? ? ? 60 _____ 40 ? ?в ? 50
    Вологий____ 75<??_____ 60 < ?? ? 75 _____ 50 < ?? ? 60
    Мокрий____ -_____ 75 < ?в _____ 60 <??

    От кирпича, как утеплителя, толку мало. Можете вместо пенопласта использовать ЭППС. В чем разница почитайте тут Чем экструдированный пенополистирол лучше пенопласта
     

Поділитися цією сторінкою