Своїми руками Угловой диван своими руками

Тема у розділі 'Мебель и бытовая техника', створена користувачем vv2510, 14 кві 2013.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 18 кві 2013.
  1. Так

    100,0%
  2. Ні

    0 голосів
    0,0%
  1. kulon

    kulon Стажер

    Повідомлення:
    22
    Симпатії:
    6
    Я думаю, що пас ніколи не скрипне і не так тертиме брезентину що зверху. До речі хоч над пасом, хоч над пружиною я думаю що брезент не треба прибивати наглухо, бо ван сприйме вагу людини на себе а не передасть пасу. Тоді як його кріпити? Вибачте ,що морочу вам голови, але м"які меблі ще не робив.
    --- добавлено: 26 фев 2015 в 20:20 ---
    В мене прольот в чистоті 668 мм. Якой довжини треба пружину?
     
    Останнє редагування модератором: 6 бер 2015
  2. Килав

    Килав Бригадир

    Повідомлення:
    413
    Симпатії:
    164
    Адреса:
    Мироновка
    Не пружину ,а змійку ,а вона часто продається рулонами ,відрубуєте скільки вам треба і все( Але треба натягувати ). "Змійку" просто і банально закріпити цвяхами до дерева не вийде ))) ,до неї продаються спеціальні кріплення які держуть + не дають скрипіти при терті. Хоча це кріплення можна виготовити самому .Банально берете залізо 1мм*60мм*30мм і перегинаєте пополам вставивши всередину "змійку" ,потім сверлите в загнутих кінцях три дЮрки для кріплення до дерева саморізами. Брезент треба прибивати ,але без нятяжки ,він зрозуміло трішки відірветься ,але трішки. А якщо він буде не прибитий ,то зібгається в якусь сторону.
     
    Останнє редагування модератором: 6 бер 2015
    Энки подобається це.
  3. kulon

    kulon Стажер

    Повідомлення:
    22
    Симпатії:
    6
    Тому й питаю про пружину(змійку) . Можна натягти по різному. Може є якийсь розрахунок типу на 2см. коротша за прольот ,чи на 6 см.
     
  4. Килав

    Килав Бригадир

    Повідомлення:
    413
    Симпатії:
    164
    Адреса:
    Мироновка
    Скажу так - Коли візьмете її в руки + зрозумієте ,що змійка відрізається на частини не будь де ,ось тоді і без формули ))) можна . Натянувши її хоч 10мм вже супер! )))
     
  5. kulon

    kulon Стажер

    Повідомлення:
    22
    Симпатії:
    6
    Вирішив піти подібним шляхом. Знайшов у себе кусок вантажного парашута ,який пролежав годів 40-50 в сараї. Колись з нього був гамак. Він наче сітка з полос шовку. Повинно бути не гірше за паски.
     
  6. Хоробор

    Хоробор Майстер

    Повідомлення:
    92
    Симпатії:
    45
    Адреса:
    Чернигов
    Эластичності, гадаю не буде. Треба або змійка або еластичній пас але 60-40% витяжки, вони довговічніші.
     
  7. вотзараза

    вотзараза Стажер

    Повідомлення:
    16
    Симпатії:
    5
    Адреса:
    Никополь
    Приветствую мастеров.Вопрос собственно не о производстве,а об исправлении дефектов.4 года назад заказали угловой диван.все отлично было,но уже с прошлого года стал скрипеть,а сейчас так вообще "капец" такое впечатление,что развалится прям под тобой.Фирма,что изготавливала данное чудо уже и след простыл.и как это теперь исправить ума не приложу.может подскажете что то дельное?
     
  8. Хоробор

    Хоробор Майстер

    Повідомлення:
    92
    Симпатії:
    45
    Адреса:
    Чернигов
    Ну так фото, для начала, если автор темы не против.
     
  9. вотзараза

    вотзараза Стажер

    Повідомлення:
    16
    Симпатії:
    5
    Адреса:
    Никополь
    Если автор не против,то завтра выложу.
     
  10. Натяжной

    Натяжной Стажер

    Повідомлення:
    22
    Симпатії:
    3
    Адреса:
    Киев
    недавно в одном салоне устанавливал потолки, приехал мебельщик, занес два прямоугольных быльца, спинку, сиденье. все это скрутил саморезами за 15 мин. + журнальный столик в виде пуфика только сверху стекло. Каркас - короба из OSB, обтянуты дермантином. Вся эта красота стоит 6800,00 грн!!!
     

Поділитися цією сторінкою