Покриття лаком дерев'яної вагонки

Тема у розділі 'Лаки и краски', створена користувачем лобзік, 10 кві 2013.

  1. лобзік

    лобзік Прораб

    Повідомлення:
    403
    Симпатії:
    426
    Адреса:
    Україна, м. Івано-Франківськ
    Допоможіть порадою.
    Оббив вагонкою мансарду постало питання - чим і як лакувати і чи потрібно обробити її (вагонку) якимось античептиком або пропиткою.
    Наперед вдячний.
     
  2. Деревянщик

    Деревянщик Стажер

    Повідомлення:
    22
    Симпатії:
    10
    Адреса:
    Киев
    Взагалі, вагонку спершу грунтують, потім шліфують, потім покривають декоративним покриттям(фарбою чи напівпрозорим покрівельнім матеріалом), а вже потім монтують. Тоді на поверхні не буде "Їжачка", а при всиханні вагонки у місцях її зчеплення не буде непофарбованих ділянок.
     
    KostKovalchuk подобається це.
  3. solo_99

    solo_99 Майстер

    Повідомлення:
    99
    Симпатії:
    44
    Адреса:
    Киев
    Только прозрачным матовым или глянцевым лаком. Красить - это имхо бред. Зачем скрывать под краской такую красоту, как натуральное дерево. Я на балконе покрывал матовым лаком ЛАК ДЕРЕВА. Пол покрывал 3 раза, стены и потолок 2 раза. Можно на первый слой лак разбавить - пойдет как грунт.
     
  4. лобзік

    лобзік Прораб

    Повідомлення:
    403
    Симпатії:
    426
    Адреса:
    Україна, м. Івано-Франківськ
    а чим ґрунтують? мене цікавить чи є смисл використовувати якісь засоби від бактерій і комах, чи вони не будуть і проти мене?
     
  5. Веен

    Веен Прораб

    Повідомлення:
    263
    Симпатії:
    267
    Адреса:
    Тернопіль
    Мене теж цікавить дане питання,у кухні треба стіни обшити.Для утеплення використали рубероїд а зверху пінопласт,бо від мінвати продавці відрадили,сказали що вона вологу тяне,а в нас кухня вночі не обігрівається і стіни дуже мокріють.
     
  6. Деревянщик

    Деревянщик Стажер

    Повідомлення:
    22
    Симпатії:
    10
    Адреса:
    Киев
    Если изнутри обшили, то ничего удивительного. Точка росы у вас переместилась в помещение. При сильном подмокании никакое дерево, кроме лиственницы у Вас долго не протянет. Даже если грунтовать Пинотексом База. Нужно:
    1. Обеспечить постоянную нормальную температуру в помещении;
    2. Обезпечить систему проветривания.
     
  7. лобзік

    лобзік Прораб

    Повідомлення:
    403
    Симпатії:
    426
    Адреса:
    Україна, м. Івано-Франківськ
    На моє питання так ніхто й не відповів. Допоможіть будь ласка.
     
  8. viktor28465

    viktor28465 Інженер

    Повідомлення:
    602
    Симпатії:
    900
    Грунтують нітролаком, після висихання(сохне швидко) зішліфовують волокна що "повставали" і лакують масляним лаком.
     
  9. лобзік

    лобзік Прораб

    Повідомлення:
    403
    Симпатії:
    426
    Адреса:
    Україна, м. Івано-Франківськ
    А що дає нітролак чому ним ґрунтують?
    Мене цікавить чи можна використовувати в приміщенні антисептик (приміром такий http://www.budexpert.ua/proposition/detail/6452/ ) чи від дійсно захищає від всього що написано і чи не шкідливий для людей?
     
  10. Vudracom

    Vudracom Прораб

    Повідомлення:
    1.090
    Симпатії:
    238
    Адреса:
    Львів
    лобзік, покрив базою пінотексом а потім 1 раз тоном калужниця теж пінотексівським. вже 4- рочок і без проблем. Нічого не шліфував і не зачищав, текстура дерева добре поглядається, тон вийшов такого легко солом'яного відтінку. Наносив пензликом. Купив на 180 м2 10л бази і 10 л тону так ще й залишилось десь зо 2 л кожного. П.С - мансандра не опалюється.
     
    лобзік подобається це.

Поділитися цією сторінкою