Термодом - Строительство моего дома

Тема у розділі 'Наша стройка', створена користувачем ValeraS, 6 лип 2009.

  1. Ahfyrtyintqy

    Ahfyrtyintqy Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.408
    Симпатії:
    1.872
    Адреса:
    Украина не Киев
    Я бы под лежащие балки на плиты что-то подложил-типа рубероида. Контакт дерева и бетона без прокладки не желателен
     
    olly подобається це.
  2. ValeraS

    ValeraS Бригадир

    Повідомлення:
    584
    Симпатії:
    218
    Адреса:
    Днепропетровск
    не люблю работать в прохладную погоду, уж лучше жара)))))))
    Так и думал что что то забуду)
    Да надо было, и рубероид даже был, но уже поздно, будем надеется что на втором этаже это не повлечет за собой не каких последствий. )
     
  3. Ahfyrtyintqy

    Ahfyrtyintqy Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.408
    Симпатії:
    1.872
    Адреса:
    Украина не Киев
    Ну, если хорошо пропитано пропиткой, то можно надеяться
     
  4. Sydiramsu

    Sydiramsu Стажер

    Повідомлення:
    18
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Івано-Франківськ
    Автору респект. А я скажу так: живу в термодомі (багатоквартирному) з весни 2009 року.
    Планую (вже давно) будуватись саме за цією технологією. Щодо опалення, то забудівельник трохи прибрехав, коли запевняв, що при зовнішній температурі 2-5 градусів опалювати не потрібно, але все ж відчутно... Правда звукоізоляція погана, не гірша, ніж у інших, але і не краща. Щодо вентиляції... так я зараз перебуваю у кімнаті, де крім вікна, ніякої вентиляції і немає, і нічого, вже більше 5 років так живу, голова не болить... Так що не переживайте, будуйтесь на здоров'я.
     
  5. Vakka

    Vakka Стажер

    Повідомлення:
    22
    Симпатії:
    4
    У термодома много своих плюсов. Главное не забывать про вязку арматуры
     
  6. фон

    фон Прораб

    Повідомлення:
    814
    Симпатії:
    394
    Взагальному нічого поганого в термодомі немає. І тепло зберігає і жити можна. Але якщо порівнювати комфортність ,показники вологості,теплоємкість то тут є деякі нюанси.Термобудинок поступається будинкам з цегли і саману. Там кращий баланс вологи та кражча теплоємкість і що основне ці показники підтримуються природнім методом. У термобудинку щоб добитися таких показників необхідно додатково застосовувати рекуператори .
     

Поділитися цією сторінкою