Своїми руками Пічка з пропанового балона з примусовим обдувом

Тема у розділі 'Печи и камины', створена користувачем syawa1970, 18 бер 2013.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 18 кві 2013.
  1. Так

    100,0%
  2. Ні

    0 голосів
    0,0%
  1. syawa1970

    syawa1970 Інженер

    Повідомлення:
    176
    Симпатії:
    585
    Адреса:
    Украина
    До тех пор, пока Вы сами не испытаете эту печь никто на 100% не скажет что будет так или иначе, и диаметр и длина дымохода и остальные тонкости у каждого свои . Я розжигаю с помощью горелки, во время, когда она горит на полную запах горячего железа, когда дозагрузка дыма как такого в мастерскую не попадает но определенный запах все же есть и он не критичен. От сырых дров конденсат присутствует в любом случае, а его запах всем известен.
     
    docent3315 подобається це.
  2. serter

    serter Підмайстер

    Повідомлення:
    61
    Симпатії:
    19
    Адреса:
    украина
    Основний плюс бубафоні на мою думку що ви можете встигнути зняти максимум тепла за допомогою якогось обдува, тому що горіння проходить довго і малою кількістю дров. Що дуже важко зробити це у звичайній буржуйці, де одночасно загорається велика кількість дров.І йде раптове і набагато короткочасніше горіння великої кількості дров тепло від якого ловлять десь аж у комені.
     
    docent3315 подобається це.
  3. serter

    serter Підмайстер

    Повідомлення:
    61
    Симпатії:
    19
    Адреса:
    украина
    Погрівшись від буби різних конструкцій , зрозумів одне. І це висновки з тих кострукцій які були в мне. Саме оптимальне на мій погляд - це зробити з буби полуторну слобожанку, але щоб знизу були холосніки, і вище герметична дверка для загрузки, як звичайна пічь. Головне, щоб можна було використовувати пічь з нижнім і верхнім горінням.
     
  4. syawa1970

    syawa1970 Інженер

    Повідомлення:
    176
    Симпатії:
    585
    Адреса:
    Украина
    Саме так і зроблена ця буба - є колосники і є герметична дверка зверху для дозагрузки і горить ця піч і вниз і в гору.
     
    Энки подобається це.
  5. serter

    serter Підмайстер

    Повідомлення:
    61
    Симпатії:
    19
    Адреса:
    украина


    А фото на неї я десь прошляпив чи не було. Бо тут бачу тільки фотки мого бардаку в гаражі і других поки що немає.
     
  6. syawa1970

    syawa1970 Інженер

    Повідомлення:
    176
    Симпатії:
    585
    Адреса:
    Украина
    З першої сторінки уважно дивились?

     
  7. serter

    serter Підмайстер

    Повідомлення:
    61
    Симпатії:
    19
    Адреса:
    украина

    Гарна модна але я би дверки поставив знизу. Як буба вона ж відкривається зверху. то дозагружати можна зверху . А як просту пічку через верх не видно подій які відбуваються всередині. Хоча якби мені хтось вислав такі готові двері я би подякувал. А то ходив сьгодні хотів купити якісь чугунні заводські щоб герметичні були , а там на базарі одне г...... Таке враження що хлопці їх десь в полі виливали. Криві і горбаті і щільності прилягання ноль. Прийдеться самому кліпати. А це муки творчества(())
     
  8. Senc

    Senc Майстер

    Повідомлення:
    50
    Симпатії:
    25
    Адреса:
    Центр Украины
    Вже третій рік такою пічкою з балона на 50л обігріваю дачю,коли приїжаю.Балон зовні обтягнув 0.5мм металом.Трубу виходу димогазів вивів в останній канал груби цегляної пічі і все прайює!А для обігріву гаража іще зробив дві Буби із добротних бочок на 100 і 200л.
     
  9. adgjm90

    adgjm90 Стажер

    Повідомлення:
    18
    Симпатії:
    7
    Адреса:
    Волгоград
    [​IMG]Класс !!! Надо делать... - а то мерзнем ! [​IMG]
     
    syawa1970 подобається це.
  10. Senc

    Senc Майстер

    Повідомлення:
    50
    Симпатії:
    25
    Адреса:
    Центр Украины
    А,что у вас уже мороэы?
     
    adgjm90 подобається це.

Поділитися цією сторінкою