Своїми руками Камін з газобетону

Тема у розділі 'Печи и камины', створена користувачем Ігор1952, 12 бер 2013.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 18 кві 2013.
  1. Так

    100,0%
  2. Ні

    0 голосів
    0,0%
  1. Юра2

    Юра2 Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    5.256
    Симпатії:
    3.925
    Адреса:
    вилково
    и дыма нет???
     
  2. Klim in

    Klim in Бригадир

    Повідомлення:
    755
    Симпатії:
    120
    Адреса:
    Есть город который я вижу во сне
    А вот любопытно - что с камином после двух сезонов? Как чувствует себя газобетон, не поотпадала ли декоративная плитка?
     
  3. Ігор1952

    Ігор1952 Майстер

    Повідомлення:
    53
    Симпатії:
    51
    Адреса:
    м. Львів
    Уже прошло три отопительных сезона - газобетон в порядке, плитка держится хорошо, один минус - над топкой дала трещину гранитная полоса. Причина скорее всего в том, что мы использовали гранитные ступеньки б/у. В начале лета вскрыл заглушку дымохода камина - она за стенкой, в помещении кухни. Выгреб 0,з л сухой серой даже не сажы а скорее всего золы.
     
    Володимир П та Мирослав подобається це.
  4. Klim in

    Klim in Бригадир

    Повідомлення:
    755
    Симпатії:
    120
    Адреса:
    Есть город который я вижу во сне
    Спасибо, вероятно таки у себя не буду изолировать изнутри короб ("оббудову") из газобетона.
     
  5. Ігор1952

    Ігор1952 Майстер

    Повідомлення:
    53
    Симпатії:
    51
    Адреса:
    м. Львів
    И правильно поступите - короб все время "омывается" свежим холодным воздухом. Кроме того , обычно производители топок в паспорте- инструкции указывают минимальное расстояние от стенок топки до стен короба. Советую обратить внимание на пропорции размеров камина - встречал из дорогущего камня но уроды по виду.
     
  6. Klim in

    Klim in Бригадир

    Повідомлення:
    755
    Симпатії:
    120
    Адреса:
    Есть город который я вижу во сне
    Ок, с пропорциями у меня никаких проблем не будет, т.к. форма самая простая - прямоугольник от пола до потолка. Вероятно даже не буду делать нижнюю и верхнюю полки.
     
  7. Володимир П

    Володимир П Інженер

    Повідомлення:
    216
    Симпатії:
    559
    Адреса:
    Ужгород
    В такому разі можете переглянути мою тему 'камін для мого будинку',яка чомусь опинилася в розділі 'мастерская' декор и ,поделки....
    Також відійшов від класичного підходу до екстер'єру каміна і виконав у ''мінімалістичному'' стилі-без 'обов'язкових' дубових полиць та граніту і мармуру в декорі.
     
    Останнє редагування: 29 лип 2015
  8. Вогнистый Владимир

    Вогнистый Владимир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.054
    Симпатії:
    1.170
    Адреса:
    Украина, Мариуполь
    @Юра2, -решпект и уважуха. Прошу, Пробаченья. За Сленг.
     
  9. Андрій Львівський

    Андрій Львівський Стажер

    Повідомлення:
    21
    Симпатії:
    8
    Адреса:
    м.Львів
    @Володимир П, @Володимир П, @Володимир П,
    --- добавлено: 13 лют 2016 у 19:54 ---
    Привіт усім. Хочу подискутувати на рахунок задньої стінки. На мою думку її треба ізолювати. Для чого її без потреби нагрівати і витрачати дорогоцінну теплову енергію,яка знадобиться в будинку. А в загальному камін вийшов гарненький. По граніту - деякі види при нагріванні шкідливі, перевірти свій варіант.Перепрошую за пораду,але на мій погляд до болгарської соломки краще виглядає чорний граніт,зокрема Індійський. Молодці,що переходите з залежного газу на дрова,а Путін хай свій довбаний кремль газом гріє. Слава Україні!
     
    Останнє редагування модератором: 21 лют 2016
    andron601 подобається це.
  10. Ігор1952

    Ігор1952 Майстер

    Повідомлення:
    53
    Симпатії:
    51
    Адреса:
    м. Львів
    Як правило, камін не встановлюється біля зовнішньої стіни, тому не бачу потреби її ізолювати - навпаки - вона буде тримати і віддавати тепло. На рахунок граніту -ставилась задача здешевити -робилось руками брата, сина і моїми і вибирався доступний матеріал. На сьогоднішній день у своїй роботі бачу тільки один недолік - в димарі на рівні мансарди встановити шибер.
     
    Останнє редагування модератором: 21 лют 2016

Поділитися цією сторінкою