Своїми руками Камін з газобетону

Тема у розділі 'Печи и камины', створена користувачем Ігор1952, 12 бер 2013.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 18 кві 2013.
  1. Так

    100,0%
  2. Ні

    0 голосів
    0,0%
  1. UNES

    UNES Прораб

    Повідомлення:
    629
    Симпатії:
    323
    Адреса:
    Дніпро
    Палити бук на дрова!?
    Це ж наче, як півлітру в друзки!
    Жах, просто жах!
    А конструкція справна. Маю сумнівів щодо довготривалої стійкості газобетону, та особливо гіпсокартону, до температур конвективних потоків, а також поводження елементів конструкції з можливим конденсатом, якщо довго не вмикати камін взимку, але цілком досить тверезий підхід "іспользуй то шо под рукою, і нє шукай сєбє іноє"(с)
     
    Т.М. та Serg M подобається це.
  2. Ігор1952

    Ігор1952 Майстер

    Повідомлення:
    53
    Симпатії:
    51
    Адреса:
    м. Львів
    Ну не совсем так- наша семья, друзья - получаем удовольствия не меньше. В любой момент дверку топки можно открыть и любоваться огнем не через стекло. Но вообще то словами это не передашь. Для души, я лично считаю, самое лучшее - костер, гитара, друзья, звезды.
    --- добавлено: Mar 29, 2013 5:34 AM ---
    Ну не совсем так- наша семья, друзья - получаем удовольствия не меньше. В любой момент дверку топки можно открыть и любоваться огнем не через стекло. Но вообще то словами это не передашь. Для души, я лично считаю, самое лучшее - костер, гитара, друзья, звезды.
    --- добавлено: Mar 29, 2013 5:41 AM ---
    Саме так- бук і граб - а що робить як що в нас такий ліс поряд і багато сухостою. Але використовуєм і деревину від обрізки саду. Газобетон у нас в країні недавно, тому розуміюнедовіру до нього. Ми з сином вирішили ризикнути- життя покаже. А гіпсокартон захищений з середини термоізоляцією.
     
    UNES подобається це.
  3. UNES

    UNES Прораб

    Повідомлення:
    629
    Симпатії:
    323
    Адреса:
    Дніпро
    Я б на вашому місці нарізав би невеличкі чурбачки, добре якщо покручені, висушував би рік-два як слід, та потім продавав би через інтернет багатьом умільцям, яким і потрібно-то всього лиш півкіло-кіло, але красивої та справжньої масивної деревини.
    А якщо ще зможете налагодити реалізацію рейкового (від 0,5х3 до 70х70 мм) асортименту, так і взагалі зможете сімейну справу започаткувати
    Отож :)
    "Що!? Півлітру? Отак, півлітру і в друзки!!!??? ТА Я ТОБІ!!!!"
     
  4. Ігор1952

    Ігор1952 Майстер

    Повідомлення:
    53
    Симпатії:
    51
    Адреса:
    м. Львів
    Я по життю альтруїст і ще в житті ні з саду, ні з городу , колись тримав до сотні кролів - ні разу нічого не продав- лишками просто ділився друзями. Я взагалі то думав що і тут збираються безкорисливі люди бодай порадою допомогти іншим. І в конкурсі участь прийняв не для призу- а просто показати , що можна і відходити від традицій.
     
    Володимир П подобається це.
  5. AndreyKA_1983

    AndreyKA_1983 Стажер

    Повідомлення:
    26
    Симпатії:
    20
    В общем случае - это так и есть.
    Таких как Вы сегодня очень мало, даже тех, что родились такими положительными, сегодняшняя жизнь круто меняет не в лучшую сторону. Судя по нику - Вы родились во времена, когда человек был реально другом другому человеку, сейчас - даже чувства люди ставят на коммерческую основу.

    А на форуме все-таки советы дают бесплатно, такая вот корпоративная солидарность, что немаловажно.

    И если и у Вас есть желание помочь и при этом бескорыстно - то Вам огромное уважение за Ваши понятия.
     
    Володимир П та Ігор1952 подобається це.
  6. Ігор1952

    Ігор1952 Майстер

    Повідомлення:
    53
    Симпатії:
    51
    Адреса:
    м. Львів
    Ник у меня не Стрелец а Кентавр - просто мы с сыном недавно приобрели мотоблок марки Кентавр, навесное к нему дорогое, решил потихоньку свое делать -вот и пошел по форумах. А тут приглашение- поделитесь самоделками. Вот и выложил свое- может кому пригодится.
     
  7. AndreyKA_1983

    AndreyKA_1983 Стажер

    Повідомлення:
    26
    Симпатії:
    20
    Я больше имел ввиду циферки 1952, у меня отец этого же года. Прекрасной души человек, золотые руки, отличный отец, а главное несоответствие его в этой жизни - умеет сделать, рассказать, показать, а продать свой труд не может. Так почти за одно уважение и помогает людям. Но я так понимаю - одно с другим несовместимо, и если бы он зарабатывал для семьи деньги, я бы имел деньги, а не отца. А человечество потеряло бы творца, а взамен приобрело бы очередного "менеджера", то есть торгаша.

    П.С. А где Вы прочли в моих сообщениях - "Стрелец"?
     
    olly та Володимир П подобається це.
  8. Ігор1952

    Ігор1952 Майстер

    Повідомлення:
    53
    Симпатії:
    51
    Адреса:
    м. Львів
    Вы написали золоыіе слова -Ваш отец может гордиться Вами. А я наверное не так истолковал слова " Судя по нику - Вы родились во времена,"
     
    maxmac1981 подобається це.
  9. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    Зарахованих голосів: 11
    Голоси таких форумчан були не зараховані, оскільки написали менше 20-ти повідомлень: Dachnick, SheridanUA, Любко, a1eks, Vladimir555.
     
  10. olly

    olly Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.283
    Симпатії:
    1.207
    Адреса:
    Украина Белая Церковь
    good аж прослезился. все тоже самое.
    Я думаю виновата система, точнее изменение системы ценностей с ног на голову.
     

Поділитися цією сторінкою