Своїми руками Станина для болгарки своїми руками з пристроєм для повороту

Тема у розділі 'Станки', створена користувачем wellfare, 9 бер 2013.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 18 кві 2013.
  1. Так

    100,0%
  2. Ні

    0 голосів
    0,0%
  1. Vorfolomey

    Vorfolomey Інженер

    Повідомлення:
    737
    Симпатії:
    836
    Адреса:
    Светловодск
    Мне незачем с собой тягать, все делается в цеху, на объекте только монтируется.
    Я же не сказал, что у Вас плохое приспособление:) просто показал свое:-[
     
  2. wellfare

    wellfare Інженер

    Повідомлення:
    400
    Симпатії:
    891
    Адреса:
    Україна
    Так і я нічого не маю проти.Займавбись я цим ділом професійно,теж зробив би таку як у вас.А так самі бачите,що виріб досить такі примітивний але мене цілком влаштовує.
     
    Анатолій. подобається це.
  3. Vorfolomey

    Vorfolomey Інженер

    Повідомлення:
    737
    Симпатії:
    836
    Адреса:
    Светловодск
    Ну.. это дело наживное. ;-)
     
  4. wellfare

    wellfare Інженер

    Повідомлення:
    400
    Симпатії:
    891
    Адреса:
    Україна
    Планував ще трохи вдосконалити свою станину, але підкинули роботи для неї. Потрібно порізати кутник 35х35 під кутом 45 градусів на рамки. Доведеться з фарбуванням зачекати.
    1_800.jpg
    [​IMG]
     
    Анатолій. та Andrii_M подобається це.
  5. мастер+в

    мастер+в Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.542
    Симпатії:
    1.907
    Что меня порадовало? Само исполнение, руками. Станок очень нужный, для жестянщика. Учитывая повышенную опасность данного инструмента, меня смущает основание (станина). Считаю ее недостаточной, для данного станка. Почему сделано под левую руку? Деталь вы установили , главное аккуратно отрезать. Сделать это удобнее правой рукой, ( если вы конечно не левша)? :Hi:
     
  6. wellfare

    wellfare Інженер

    Повідомлення:
    400
    Симпатії:
    891
    Адреса:
    Україна
    Станок робив під себе та для своїх потреб.Мені його вистачає на всі 100%.Винаходити якийсь супер-пупер пристрій не було часу та бажання.Болгарка на цій станині перерізала досить велику кількість металу і ще переріже стільки ж.Абсолютно ніякої загрози своєму здоров`ю чи життю,при порізці,не відчуваю.Я собі не ворог,і якщо щось роблю,то акуратно,надійно та безпечно.
     
  7. мастер+в

    мастер+в Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.542
    Симпатії:
    1.907
    Это похвально, кто же для себя враг. Вы напрасно, так восприняли мои вопросы. (Так и не ответив на них), я вам тоже не враг. Знаю не понаслышке, на сколько опасен этот инструмент. Как говориться, не первый день замужем. У меня вот такая, стационарная, собрали из того, что было. Станина из утеля, стол приделали, скорость вращения около 5000 об\мин. Более десяти лет уже работает, старушка.=) Хотя есть и обычные болгарки и не одна. Для нашей работы требуется. Все хорошо и я об этом написал в начале своего предыдущего сообщения. Только вы их не заметили. Удачи.beer
    021.JPG 022.JPG
     
    Анатолій., шахматіст, Shpak та 4 іншим подобається це.
  8. wellfare

    wellfare Інженер

    Повідомлення:
    400
    Симпатії:
    891
    Адреса:
    Україна
    мастер+в, будь-які питання, зауваження та пропозиції сприймаю цілком адекватно, можливо просто не коректно висловлююсь. На ваші запитання відповів повністю "Станок робив під себе", мені так зручніше. На рахунок станини все описано в моїй темі від самого початку: причину по якій було вирішено її зліпити та вимоги до неї. Абсолютно нічого немаю проти ваших запитань та критики, я далеко не спец і це мої перші роботи. До вашого рівня мені ще вчитись ого-го, і не факт, що я все зможу встигнути та осилити. :)
     
  9. wellfare

    wellfare Інженер

    Повідомлення:
    400
    Симпатії:
    891
    Адреса:
    Україна
    Підігнав мені друг ось цю станину з спаленим двигуном та ще й розукомплектованим. Я її переробив на ту ж болгарку але під 250 круг по дереву. За рахунок більшої кількості обертів чистіший пропил. В принципі всі функції збережені. Торцовкі у нас дві, друга "Корвет", обшивали баню блокхаусом, одна виставлялась під 45 градусів для кутів, інша під 90 градусів. Дуже зручно, не приходиться кожного раз переставлятись.
    1.jpg 2.jpg 3.jpg
     
    ibit, Andrii_M та Дмитрий ДАР подобається це.
  10. мастер+в

    мастер+в Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.542
    Симпатії:
    1.907
    Замечательный инструмент. У меня есть такой, знаю на что способен. Любой угол, достаточно точно, чистота реза. Отрезал пластинку (дерево), толщиной 1мм. Ваш еще круче.:vo:
    S8302773.JPG S8302771.JPG
     
    Andrii_M подобається це.

Поділитися цією сторінкою