Марокканський штучний камінь

Тема у розділі 'Ландшафтный дизайн и обустройство участка', створена користувачем старий майстер, 6 бер 2013.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 18 кві 2013.
  1. Так

    90,0%
  2. Ні

    10,0%
  1. UNES

    UNES Прораб

    Повідомлення:
    629
    Симпатії:
    323
    Адреса:
    Дніпро
    Вчіться, як треба подавати свою працю та натхнення
    Спеців-піарників такого ґатунку, як це мимохідь і просто-філософічно виходить у Старого Майстра, в країні мабуть і немає.
    Так, таємних технологічних ноу-хау у всій висвітленій справі, практично немає. Але перед нами приклад, що не завжди технологія диктує та домінує.
    Чарівні речі творяться Людьми за будь-яких технологій
     
    churik та Кремень подобається це.
  2. старий майстер

    старий майстер Інженер

    Повідомлення:
    187
    Симпатії:
    503
    Адреса:
    Ужгород
    Впевнений, що кожна річ на цьому світі, має свою енергетику, позитивну чи негативну і від того хто Вам і з чого будує будинок, які саджає дерева і тд залежить подальше життя у цьму місці. У мене, нажаль немає багато робіт, тому що всі хочуть щось інше але бояться, що гарно намальована річ, насправді може бути ...... це залежить від майстра. Так багато хочеться розповісти я працював здебільшого у заможних людей а мені блище прості і вирішив робити камені і продавати їх за розумною ціною а власник і сам зможе поклеїти я думаю що кольори на цьому світі як і текстура існують для чогось, не просто для сміху хоча більшість продавців чи дизайнерів поняття немають який колір для чого і як впливає на людину і я теж але вчуся. Підійшов до мене вчора чоловік тай каже що хоче іти вчитися в університет а йому 48 років бо нерозуміє нічого в бізнесі а я йому раджу, попроси знайомого бізнесмена, за ці гроші, навчити тебе бізнесу. Сьогодні бачив його вже має бізнес і перший прибуток і можу зробити висновок, хто багато думає той, мало підвладний долі. Доброї всім ночі. Кришка з під фарби . b9XTGvcjt3Y.jpg
     
    Distinct, Valeriy1, kulibabamaks та 4 іншим подобається це.
  3. Мирослав

    Мирослав Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.206
    Симпатії:
    4.272
    Адреса:
    м. Ужгород
    старий майстер, Оту кришку би зарамувати чи що? :) Щось подібне видно з вершин наших Карпат.
     
    kulibabamaks подобається це.
  4. skomvlad

    skomvlad Майстер

    Повідомлення:
    46
    Симпатії:
    29
    Адреса:
    Киев
    ось карта підбору кольорів.хочу декому напомнити талант под спудом держати гріх. карта кольору з.png підбір кольору.jpg підбір кольору.jpg 2.jpg
     
    tairov77, NikIN, Andrii_M та ще 1-му подобається це.
  5. DYKOBRAZ

    DYKOBRAZ Майстер

    Повідомлення:
    199
    Симпатії:
    103
    Адреса:
    Львівська область
    В Біблії сказано що гріх талант ЗАКОПУВАТИ! Тобто якщо талант є, а ним чоловік не користується.
     
    Володимир П подобається це.
  6. Мирослав

    Мирослав Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.206
    Симпатії:
    4.272
    Адреса:
    м. Ужгород
    DYKOBRAZ, у Вас дуже специфічне трактування біблейських притч - талантом тоді називалася золота монета. :-D
    Але що до майстерських талантів - то таки правда: хто не реалізовує свої таланти, той завідомо не виконає своє призначення на Землі.
     
  7. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Як нею користуватись?
     
  8. старий майстер

    старий майстер Інженер

    Повідомлення:
    187
    Симпатії:
    503
    Адреса:
    Ужгород
    1277355174_001.jpg
    Дякую гарно за карту. Звернув увагу що в природі, немає практично одного кольру ні в чому і правильних ліній, ніде, це люди вигадали, прямі кути і фарбувати в один колір, тому що так простіше за все. А в природі, дерево до прикладу багатоколірне і змінює колір і гілки не симетричні і вода і вогонь і все все . Трава зелена, небо голубе, метелик різнокольровий і як воно красиво а пофарбувати стіну, такими кольрами мало хто наважиться, невміємо. Придивився уважно до трави а вона поєднує 3, 4 кольри, те що бачу я, спровбував перенести кольори на камінь, дивно, гарно виходить і очі роздивляються камінь з задоволенням. Зараз, найбільше подобається замовникам помаранчевий, напевно тому що в нашому регіоні його в природі немає . А ми і є природа, людині потрібно бачити гарне, тоді і спокій і насолода і здоровя і жити хочеться. Я нерозумію, ми використовуємо такі кольори що аж плакати хочеться а гарних кольорів боїмося немов вогню.
     
    churik, Мирослав, DYKOBRAZ та 2 іншим подобається це.
  9. churik

    churik Прораб

    Повідомлення:
    123
    Симпатії:
    399
    Адреса:
    Черкаси
    Дякую,Старий Майстре .
     
    DYKOBRAZ подобається це.
  10. DYKOBRAZ

    DYKOBRAZ Майстер

    Повідомлення:
    199
    Симпатії:
    103
    Адреса:
    Львівська область
    Те що ви називаєте специфічним я бачу як універсальне... Біблію знаю добре, але про це не спорю - принципово! На мою думку не має значення що людина закопує золотий талант ( який не принесе прибутку) чи талант своїх рук. Я не демагог а будівельник і думаю просто, як простий чоловік.
     
    churik, Володимир П, Мирослав та 2 іншим подобається це.

Поділитися цією сторінкою