Ручний гідравлічний кран

Тема у розділі 'Станки', створена користувачем Vovik07, 5 бер 2013.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 18 кві 2013.
  1. Так

    88,9%
  2. Ні

    11,1%
  1. Vovik07

    Vovik07 Прораб

    Повідомлення:
    335
    Симпатії:
    318
    Адреса:
    Львів
    Добрий день майстрам . :Hi: Давно зародилася ідея зробити такий кран, так як гідравліка в мене була з старої рокли( валялася без діла) , металолому ще батько назбирав за життя немало , так ось зібравши все до купи получився такий агрегат. Нажаль фотографій повного процесу виготовлення немає , тому як деякі деталі були зроблені вже давно а доробити все до пуття ніяк руки не доходили.
    Та коли я подивився які чудові речі роблять наші майстри , я засумнівався чи вартує виставляти свою роботу. Та всетаки до мене повернулося натхнення і я втілив свою ідею в життя.
    Матеріал який використовувався:
    труба профільна 50х50х4 ,60х60х3 ,60х40х3 , 60х40х4, 50х30х2 та різні допоміжні .
    Гідравліка з рокли вантажопідємністю 2т. Яка вантажопідємність крана не знаю , понняття немаю як вирахувати:( . Вчора підняв батькову Волгу ( Газ 24) за форкоп. Думаю це як мінімум 500 кг.
    Можлива майбутьня заміна коліщат на більші. Та можлива модернізація під прес для яблук.

    IMG_1939.jpg IMG_1931.jpg IMG_1933.jpg IMG_1934 V.jpg IMG_1935.jpg IMG_1936.jpg IMG_1937.jpg IMG_1938.jpg
     
    шахматіст, ibit, raremn та 4 іншим подобається це.
  2. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    Vovik07, корисна приспособа! :vo:
     
    Vovik07 подобається це.
  3. Ruxa

    Ruxa Підмайстер

    Повідомлення:
    30
    Симпатії:
    23
    Адреса:
    Украина, Приморск
    Ще стріла та лапи телескопічні! Браво! І складається компактно! Двигун ставити або знімати, тощо. Для авто трішки слабуватий профіль - підстраховка обов'язкова!good
     
    Vovik07 подобається це.
  4. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    Голосування стартувало.
     
  5. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    Зарахованих голосів: 7
    Голос такого форумчанина був не зарахований, оскільки він написав менше 20-ти повідомлень: Bohdan19.
     

Поділитися цією сторінкою