Откатные ворота своими руками

Тема у розділі 'Своими руками - отчеты', створена користувачем evgeniy10, 4 бер 2013.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 18 кві 2013.
  1. Так

    100,0%
  2. Ні

    0 голосів
    0,0%
  1. Руденко

    Руденко Новачок

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    0
    Какая ориентировочная стоимость таких ворот?
     
  2. SIV

    SIV Стажер

    Повідомлення:
    26
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    Львів
    Готуюсь до заливки фундамента для відкотних воріт.

    Є два варіанти кріплення кареток 1-дешевший, 2-дорожчий

    1 варіант кріплення кареток на забетоновані шпильки (фото 1)
    2 варіант кріплення кареток на приварені до забетонованого швелера підставки під каретки (фото 2)

    Який варіант і чому краще вибрати.

    Ще мені необхідно знати на якій віддалі від стовпів огорожі повинна їздити направляюча балка а відповідно і полотно воріт щоб правильно забетонувати шпильки для варіанту 1.
    Чи потрібно закривати щілину між полотном воріт і стовпами огорожі.
    images (1).jpg rolikovaya_opora_otkatnih_vorot.jpg
     
  3. evgeniy10

    evgeniy10 Бригадир

    Повідомлення:
    116
    Симпатії:
    102
    Адреса:
    Киев
    Как по мне второй вариант лучше.
    По расстоянию от столбика:
    Ставьте ворота так что бы собака не пролезла то есть максимально близко к столбику, и вопрос закрытия щели отпадет, я свои первые ворота поставил примерно на расстоянии 15 см, в итоге дырка будь здров.
     
  4. славунчик

    славунчик Стажер

    Повідомлення:
    28
    Симпатії:
    3
    Адреса:
    черкассы
    второй вариант однозначно лучше-позволяет более точно выставить полотно и впоследствии внести корекцию. у меня на воротах зазор 60мм между опорным столбом и полотном.меньше нет смысларучка не пролезет.ну а больше для собак разве что.
     
  5. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.847
    Симпатії:
    1.985
    Адреса:
    Черкассы
    просмотрел только что те каретки что продают, у них нету центрального подшипника почти на всех, только боковые по 4-5шт на сторону.
    Получается даже лучше делать самому чем покупать.
     
  6. evgeniy10

    evgeniy10 Бригадир

    Повідомлення:
    116
    Симпатії:
    102
    Адреса:
    Киев
    Эти каретки "заточены" под заводскую рельсу..
     
    bogdansv подобається це.
  7. Petko

    Petko Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.121
    Симпатії:
    3.683
    Адреса:
    Івано-Франківськ
    -ЮраНовик діло каже: в епіцентрі розетки електричні з пультом ДУ - можна на їх базі управління замутити. Коштують копійки, радіус дії- порядка 20-30 метрів. Додаємо два кінцевика, все решта - справа рук і фантазії. Взяв собі пару комплектів ще минулого року під такі ж потреби. Правда, вони слабо захищені від радіозавад: нагрузка у вигляді 5 ЛДС 36ВТ з стартерним запуском унеможливлює будь-яку їхню роботу. Але мотор чи його пускач значно легше стартують, повинно працювати.
     

    Вкладення:

    Останнє редагування: 2 лип 2015
  8. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.847
    Симпатії:
    1.985
    Адреса:
    Черкассы
    В китае есть реле даже специально для автоматических ворот , цена около 15долл .
    Я себе купил по 7 , но пртнцип работы немного не удобный у них (тех именно что я купил) они рассчитаны для света , три контакта и все включаются разными кнопками -можно включить одновременно случайно.
    А те что длавт ворот то там две кно на пульте и контакты работают или тот или тот.
    Можно трехфазный мотор на 220 подключить и этими контактами задавать направление.
    Я так буду делать.
    Я не умею изменять направление мотора обычного на 220 в, есть мясорубка советская, там куча шестерен, аж просится чтоб ворота катать.
     
  9. Petko

    Petko Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.121
    Симпатії:
    3.683
    Адреса:
    Івано-Франківськ
    Змінити напрямок руху будь-якого мотора- це, мабуть, найменша проблема, незалежно від його моделі. Головне- узгодити логіку роботи керуючої схеми (якщо вона не заточена під керування воротами) з виконавчим механізмом. Щоб не вийшло накладок типу включення одночасно режимів закривання і відкривання :) Якщо мова іде про якийсь конкретний мотор- фото і його марку -в студію, тоді можна говорити щось конкретно про схему включення та ревесу.
    Плюс бажано, напевно, поставити "захист від дурня", який би спрацьовував в нештатній ситуації типу не надто швидкої бабульки, яка не встигла через ворота, що закриваються, проскочити. У бабульок властивість така- намагатись проскочити крізь працюючі механізми в останній момент:-D
     
    Останнє редагування: 2 лип 2015
  10. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.847
    Симпатії:
    1.985
    Адреса:
    Черкассы
    Я ж писал . Автоматика продается , стоимостью фотореле я не интересовался, думал через обычные концевики, в моих условиях их достаточно.
    А вот поменять направление мотора 220не умею. Спросил пару электриков тоже про 220 ничего не подсказали - 3фазы легко..
    Те реле что для света я купил то могут одновременно закрывать и открывать . Те что специально для этого то заточены чтоб работать нормально.
     

Поділитися цією сторінкою