Своїми руками Печь и камин для дачи

Тема у розділі 'Печи и камины', створена користувачем Дмитрий ДАР, 3 бер 2013.

  1. солтес

    солтес Прораб

    Повідомлення:
    965
    Симпатії:
    407
    Адреса:
    НІК ПЕРЕДАНИЙ ШАХМАТІСТУ
    Я хотів звернути вашу увагу на скляний бляд .Водяний змієвик в печі і скляні дверцята використовуються давно , а ось скляний бляд через який видно красоту горіння полум’я я чесно кажучи побачив вперше. Напевно скляний бляд річ не дешева якщо на ній можна готувати їжу.
     
    Юра2 подобається це.
  2. солтес

    солтес Прораб

    Повідомлення:
    965
    Симпатії:
    407
    Адреса:
    НІК ПЕРЕДАНИЙ ШАХМАТІСТУ
    Інтересне опалення пелетами якщо вони дешевше чим купляти дрова.

     
  3. Дмитрий ДАР

    Дмитрий ДАР Інженер

    Повідомлення:
    695
    Симпатії:
    1.145
    Адреса:
    Запорожье
    Горелка на видео не будет работать без сильной естественной тяги-для печей применимо ограниченно (прямоточки и малооборотные канальные),это решение для котлов.И нужно быть уверенным в наличии пелет и их разумной цене.
     
  4. солтес

    солтес Прораб

    Повідомлення:
    965
    Симпатії:
    407
    Адреса:
    НІК ПЕРЕДАНИЙ ШАХМАТІСТУ
    .Йдеться про те що горілка зроблена без механіки і електроніки , пелети падуть самотьоком .А ми зробимо перший канал більший , в нім виникне тиск гарячого повітря якій і пропихатиме димові гази в два інші канали ( йдеться про трьох канальну піч яка допускається встановлення газового пальника) Для нагрівання печі при температурі за бортом +9 градусів потрібно 4 кілограма пелетів що горітимуть до 2 годин .Для печі це не найкращий варіант , тут я повністю згідний скоріш за все вимушений ,все впирається в ціну палива Деколи буває так що пелети виробляє підприємство яке находиться за 2 кілометри , а ліс за 50 кілометрів і щоб наняти машину за машину треба заплатити більше тисяча гривень.

    Так як ви муруєте печі хочу вас спитати чи стикалися ви зі скляними жаростійкими поверхнями (бляд)
     
  5. солтес

    солтес Прораб

    Повідомлення:
    965
    Симпатії:
    407
    Адреса:
    НІК ПЕРЕДАНИЙ ШАХМАТІСТУ
    Пічка по корейська , і сім’ю нагодує і хату обігріє і плечі вилікує .
     
  6. Дмитрий ДАР

    Дмитрий ДАР Інженер

    Повідомлення:
    695
    Симпатії:
    1.145
    Адреса:
    Запорожье
    Печь отапливающая дачный домик комбинированным способом -пплита+щиток+радиатор .Плита и щиток нагревает 3 комнаты ,а санузел который расположен отдельно отапливается водяным радиатором . IMG_7590.jpg IMG_7599.jpg IMG_7608.jpg IMG_7627.jpg IMG_7648.jpg IMG_7650.jpg IMG_7652.jpg IMG_7655.jpg IMG_7658.jpg IMG_7670.jpg
     
    Володимир П, vic_ag64, blossem та 4 іншим подобається це.
  7. солтес

    солтес Прораб

    Повідомлення:
    965
    Симпатії:
    407
    Адреса:
    НІК ПЕРЕДАНИЙ ШАХМАТІСТУ
    Трудно буде регулювати водяний контур
     
  8. Дмитрий ДАР

    Дмитрий ДАР Інженер

    Повідомлення:
    695
    Симпатії:
    1.145
    Адреса:
    Запорожье
    Регулировать не нужно -один раз подобрать количество секций радиатора для соответствия мощности теплообменника в печи.
     
    Вогнистый Владимир та солтес подобається це.
  9. солтес

    солтес Прораб

    Повідомлення:
    965
    Симпатії:
    407
    Адреса:
    НІК ПЕРЕДАНИЙ ШАХМАТІСТУ
    Пічка топиться дві години .

    Дві години водяний контур буде гріти , а дальше самого нагріву пічки не достатньо для підтримки температури в водяному контурі .
     
  10. Дмитрий ДАР

    Дмитрий ДАР Інженер

    Повідомлення:
    695
    Симпатії:
    1.145
    Адреса:
    Запорожье
    Если топить дровами 1,5-3 часа 2 раза в сутки ,если углем то в 2-3 раза дольше .Заказчик предупрежден .
     
    Валерон К, солтес, vic_ag64 та ще 1-му подобається це.

Поділитися цією сторінкою