Своїми руками Домашній атлетичний тренажер + міні-версія для сина та лавка з регулюванням нахилу

Тема у розділі 'Своими руками - отчеты', створена користувачем wellfare, 21 лют 2013.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 18 кві 2013.
  1. Так

    100,0%
  2. Ні

    0 голосів
    0,0%
  1. Имя уникальное

    Имя уникальное Майстер

    Повідомлення:
    52
    Симпатії:
    34
    Адреса:
    Киев
    тобто ті гвинти - лише притискують внутрішній профіль до зовнішнього? лише за рахунок навареної гайки та п'ятачка самого гвинта?
     
  2. wellfare

    wellfare Інженер

    Повідомлення:
    400
    Симпатії:
    891
    Адреса:
    Україна
    Так,але притискають до шплінта і оправки.В іншому випадку буде навантаження на заглушки,а вони пластикові.
     
  3. fotokiev

    fotokiev Майстер

    Повідомлення:
    160
    Симпатії:
    31
    Ради интереса, а как рассчитывается максимально допустимый вес для тренажеров?
     
  4. wellfare

    wellfare Інженер

    Повідомлення:
    400
    Симпатії:
    891
    Адреса:
    Україна
    @fotokiev, параметрів безліч.Все залежить від товщини стінок та розмірів,довжини матеріалів,кількості рухомих вузлів,діагоналей,діаметрів і т.д.Але як на мене запас в характеристиках має бути не менше 20%.Якщо вам дуже цікаво то краще задайте це питання профессіоналам які виготовляють обладнання для тренажерних залів.
     
  5. fotokiev

    fotokiev Майстер

    Повідомлення:
    160
    Симпатії:
    31
    еще один вопрос, в теме помоему не оговаривалось, при покраске пульвером указанной Вами краской ране в постах какая дюза в пульвере?
     
  6. wellfare

    wellfare Інженер

    Повідомлення:
    400
    Симпатії:
    891
    Адреса:
    Україна
    Фарбував звичайним пультом Енергомаш КП96400,зараз використовую тільки порошкове покриття.
     
  7. fotokiev

    fotokiev Майстер

    Повідомлення:
    160
    Симпатії:
    31
    а красите сами или на стороне? Если можно немного инфо по этой теме? Насколько больше преимуществ и затрат?
     
  8. wellfare

    wellfare Інженер

    Повідомлення:
    400
    Симпатії:
    891
    Адреса:
    Україна
    Та в принципі навіть не задумувався.Порошкова по-любому буде дорожча.Але завдяки цьому в мене більше вільного часу.Тобто завіз,поки фарбують я собі займаюсь своїми справами.
     
  9. wellfare

    wellfare Інженер

    Повідомлення:
    400
    Симпатії:
    891
    Адреса:
    Україна
  10. Saisan

    Saisan Інженер

    Повідомлення:
    423
    Симпатії:
    1.040
    Адреса:
    Луцьк
    Добрий день.
    Маю питання наступного плану :
    [​IMG]
    Хочу для себе зробити щось подібне, але мені здається, що може буде не зручно брати ту штангу, оскільки стійки стоять надто вузько ( а вони так стоять - бо це ще і бруси), що скажете?
     

Поділитися цією сторінкою