Мітинги проти режиму

Тема у розділі 'Курилка, болталка', створена користувачем mijki, 12 бер 2013.

  1. Мирослав

    Мирослав Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.206
    Симпатії:
    4.272
    Адреса:
    м. Ужгород
    mijki, розслабтесь трохи. Не сердіться, Вас уже на поворотах геть не туди заносить.
     
    Iggorr та мастер+в подобається це.
  2. мастер+в

    мастер+в Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.542
    Симпатії:
    1.907
    mijki
    Простите дорогой оратор, сколько вам лет? Хочу определить, кто вам мозги промыл? Простой народ, жертва любой власти. Достичь своих целей во власти, достигается любым путем, в том числе и промывкой мозгов. При этом работают «тонкие» службы оболванивания населения. Вы заметьте, в правду всегда верится труднее, чем в ложь. И ту же правду, можно подать так «тонко», что она будет вызывать негатив. Я жил в Донецке ( Сталино), жили тяжело, но дружно. Ни о какой националистической неприязни и речи не было. Понимали и понимаем, что простому люду, это не надо. В шутку, звали хохлами и кацапами, про москалей и слуху не было. Мой отец на Украине был кацап, а в России – хохол. Рядом с нами, жили все национальности великой Страны, и даже китайцы, семьи были у них, дружили все и помогали друг другу. Сидели за одним столом. Приведу фото из моего семейного архива, я там маленький, на руках у матери (хохлушка, прошла всю войну с 42 по 45г. Имеет ранение). А теперь, немного истории, подумать на досуге. Сталин-грузин; Хрущев - хохол (первый секретарь Украины, подарил Крым Украине). Кого виним? Мы тоже не довольны этой властью, ( это нормально). Но мы не виним в этом, другие народы. Тем более, славянские. Вы сами то хоть знаете свою родословную?
    Мама и Я..jpg
     
    Мирослав, Iggorr, Andrii_M та 2 іншим подобається це.
  3. sanykrimea

    sanykrimea Firewall Команда форуму

    Повідомлення:
    25.885
    Симпатії:
    82.186
    .

    "Для общества бунт — вещь не менее полезная, чем гроза для природы… Это лекарство, необходимое для здоровья правительства."

    (с)
     
    Кремень та Ahfyrtyintqy подобається це.
  4. Ahfyrtyintqy

    Ahfyrtyintqy Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.408
    Симпатії:
    1.872
    Адреса:
    Украина не Киев
    mijki, А где Вы увидели у меня пропаганду??? Есть факты(знания) - против них не попрешь. Можно трактовать по разному, но суть от этого не изменится. Правда всегда одна-нравится она или нет.
    --- добавлено: Apr 16, 2013 5:55 AM ---
    После грозы вседа дышиться легче.
     
  5. Chatter

    Chatter Бригадир

    Повідомлення:
    373
    Симпатії:
    179
    Адреса:
    Днепропетровск
    Самое страшное, что мы не виним в этом СЕБЯ. Ни одна комуняцкая падла не раскаялась за содеянное. И ни одна быдлятина не сказала:"Да, я разворовывал завод, колхоз, мясокомбинат (подставить нужное)". Все считают, что не везет с правительством.
    [​IMG]
     
    Voyutichi та Мирослав подобається це.
  6. sanykrimea

    sanykrimea Firewall Команда форуму

    Повідомлення:
    25.885
    Симпатії:
    82.186
    [​IMG]
     
    Мирослав подобається це.
  7. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Мирослав - а для різноманітності власне бачення висловити ? hello



    мастер-в

    Треба офіційно перейменувати державу Київську Русь в Русь а кацап-орду в москалію і тоді все стане на свої місця . Бо зомбіки, з промитими мозгами, готові знищувати і ненавидіти все своє власне НАСПРАВДІ-руське-українське - в них мозги промивали зза СРСР нкаведисти неруські і тепер *нкаведист-бандити*неруські не відстають ...

    Русі-справжньої (тобто України) кацапмоскаль-орді думаю не знищити - для того треба було б не тільки тут в нас зазомбувати одних на винищення інших ( вдало ) але й повирізати всіх простих Руських-українських людей ( носіїв культури та ідентичності ) живучих по закордонах ... скільки б ординці не тужилися але програють в кінці кінців всеодно ... Русь вистоїть тепер як вистоювала всі тисячі років - проти печеніг-орд , монгол-орд , татар-- орд , червоно та коричнево-орд ...

    Що зараз потрібно кацап ординським ханам - ??? Людський рессурс та ідентичність ! Здавалося б абстрактні речі але це ДІЙСНО ТЕ що їм зараз протрібно - душі . Бо гроші в них тоннами - рессурси надр , территорії теж стільки що не можуть собі з нею дати ради ... Все залежить від нас Руських-Українських громадян ... чи готові ми дати фіноугромонгольсько-сіоністичній верхівці москви те що вони хочуть ? Чи вирішимо залишити *ці речі* собі та відбудувати Русь в гідну гордості державу ...
    [
     
    Voyutichi подобається це.
  8. мастер+в

    мастер+в Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.542
    Симпатії:
    1.907
    Ahfyrtyintqy Есть факты(знания) - против них не попрешь. Можно трактовать по разному, но суть от этого не изменится. Правда всегда одна-нравится она или нет.
    Факты, это когда вы это видели или пережили сами. Остальные факты («правда»), в этом деле, вдутая правда того, кому она на руку. В чем же ваша правда? Против которой, не попрешь?
    Правда про доносы; - писал их действительно не Сталин, писали и хохлы и кацапы ( не известно, кто больше). Сталину (грузину, не москалю заметьте), это нравилось, он считал это нормой, для удержания народа в узде, страхе. Вы при Сталине, вряд ли бы вышли на Майдан. Каждую ночь, мои родители с замиранием, смотрели в ночное окно, когда по улице проезжал, черный воронок. Куда? К кому сегодня! Доводился план, на «врагов народа». Человек стаял перед выбором, или тебя, или пиши донос. Писали на своих родителей, жен, детей, друзей, соседей.
    Можно изливать сейчас желчь на любой народ (грузины тоже в этом не виноваты, у них сейчас своя правда). Прикрыть свои деяния, проще поссорить народы, им будет не до варов и хапуг. А вот если, это не получится и мы будем дружны, вот тогда труднее будет.
    Не надо искать врагов, в себе подобных. А дерьма хватает у всех.:friends:
     
  9. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    мастер-в
    Перша думка коли бачу, чую кацапа - "а чи не фашист він?" тому спілкування на державній для мене великий показник про людину ... вже на самому початку спілкування ...


    - ось живий свіжий приклад МІнСправ України навіть зекозадолизне та антируське і то не витримало кацапомоскальського антируського фашизму в їхній мракобісній орді -

    "У Міністерстві закордонних справ України обурені у зв'язку з висловлюваннями російського телеведучого Івана Урганта про Україну.
    «МЗС України обурене некоректними висловлюваннями телеведучого Урганта в ефірі російського" Першого каналу ", які різко дисонують з високим рівнем стратегічного партнерства між Україною та РФ, а також атмосферою дружби і взаєморозуміння між нашими народами», - сказано в коментарі департаменту інформаційної політики МЗС.
    У відомстві з жалем відзначили, що в історії двох народів було багато трагічних сторінок, спекулювати на яких - неприпустимо. "У сучасному цивілізованому світі подібні жарти вважаються поганим тоном і прояв неповаги до пам'яті мільйонів жертв тоталітарного режиму", - сказано в коментарі МЗС.
    У відомстві підкреслили, що "спроби бути дотепним гумористом не дають права відомому шоумену опускатися до рівня жартів, в основі яких лежить людське горе, кровопролиття і смерть, це як мінімум, негідно і не по-людськи".
    "Подібні висловлювання принижують самого Івана Урганта, який до того ж є частим гостем українського телеефіру, і вже отримали вкрай негативну оцінку українського і російського суспільства", - зазначили у зовнішньополітичному відомстві.
    Згідно з інформацією, МЗС передало свою стурбованість російської сторони і вимагає від "Першого каналу" дати належну оцінку цьому інциденту.
    Як повідомлялося, ведучий кулінарного шоу "Смак" на російському "Першому каналі" Ургант, готуючи страву, сказав в ефірі: "Я порубав зелень, як червоний комісар жителів українського села". Звертаючись до гостя програми Олександру Адабашьяну, він додав: «Ви почистили мій клинок», на що той відповів: «Я просто останки жителів ... струшую ». Висловлювання супроводжувалися сміхом глядачів за кадром."
    ....

    ...
    Коллеги коли вже побачите явне ?! Наші брати та партнери повинні бути адекватні народи-держави а не на сто літ відстала фашистська безлика руськоукраїнофобна орда яка крала і краде нашу ессенцію !
     
  10. мастер+в

    мастер+в Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.542
    Симпатії:
    1.907
    Вы про что вообще, сейчас писали, целый лист? Я вам в конце своего поста написал: - Что дерьма везде хватает, и у вас, и у нас. Ваши тоже за словом в карманы не лезут, столько грязи выливают. И не на уровне, какого то Урганта, бери выше, и что?. Но один идиот, это ведь не весь русский или украинский народ? Вы считаете, что все такие? Сами то, так слова изворачиваете, так кипит в вас жгучая ненависть к кацапам. Чем вас обидел простой кацап? Ваше выражение - « Первая мысль, когда вижу, слышу кацапа - "а не фашист он?"» Вы ведь меня не слышите, не на один вопрос не ответили. А надо слышать и других, их мнение. С такими подходами и настроением, хорошее дело не делается. Это называется расизм и это плохой помощник в общем деле. Всего вам доброго! Советую посмотреть фильм « Мы из будущего». Я не все там разделяю, но много, поучительного.
     
    Tehnik-san, Andrii_M, Илья Гут та ще 1-му подобається це.

Поділитися цією сторінкою