Обоюдоострый клинок ПиаРа

Тема у розділі 'Курилка, болталка', створена користувачем UNES, 26 чер 2009.

  1. Alligator 31

    Alligator 31 Бригадир

    Повідомлення:
    2.444
    Симпатії:
    98
    Адреса:
    Луганск
    Ага!!! Вот и наши тайные агент по раскрутке подтягиваются:-D
     
  2. mirock

    mirock мастер

    Повідомлення:
    4.671
    Симпатії:
    1.242
    Адреса:
    Dnepr

    Ухты. Это будет круто - коструктивизм

    На оллбоксе? Там одни кличкофобы сидят:-D
     
  3. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Ось.. А здавалось все так просто.. (накінець відігнав дітей від компу і сам його зайняв)
    дуже мені важлива тема, а ще важливіший форум. Хочу сказати декілька слів в плані знайомства (PR) про себе.
    Я не пацифіст, скоріше поміркований антиглобаліст. І тому мені важливі речі, які торкаються насамперед мене в більшому обсязі, ніж когось іншого. Так як ми проживаємо у такій державі як Україна, мені важливе все, що працює на її зміцнення, розвиток і удосконалення. Форум, наш форум, має безпосереднє до цього відношення. Я щасливий у долі, що маю нагоду бути присутній на цьому форумі зараз, у час його становлення. Дістаю задоволення від спілкування на форумі, який з самого початку індентифікується як український (сама назва містить корінь слова "будівництво"), від спілкування з людьми, які всіляко підтримують форум, (а отже є моїми однодумцями) страраючись поділитися з форумом частинкою себе ( адже час, проведений на форумі - це життя, яке поділяє з форумом його учасник). І це найбільша жертва зі сторини учасника форуму (любого, не тільки нашого).
    Я вдячний усім присутнім у цій темі за зацікавленість і участь. Кожна думка важлива і вагома, у будь якій темі, у будь якій формі.
    І це ми добре розуміємо, всі розуміємо.
    Форум молодий, і розвивається за законами "жанру", всі присутні на цей період розвитку хвороби притаманні форуму. Не буду їх перераховувати, вони видимі, як "вітрянка" в дитинстві. Але я розумію порив і бажання керівництва форуму щодо покращення форуму і всіляко його підтримую. Дмитро молодий, талановитий і амбіційний чоловік. Нам, старшому поколінню (я вже відношу себе до старшого покоління, 41 рік), побільше таких потрібно, так як вони (покоління Дмитра) - це наше майбутнє.
    Шановний Сергій, з Вашим досвідом у роботі в мережах не варта дивуваться у так званій "штучній розкрутці форуму". Я би і сам заходив в кожну тему і додавав би всяких там "ги-ги", "ого" і. т. д., тільки щоб це підняло "оборот " форуму. Але самі розумієте, що навіть такі прості фрази не кожному дозволені. Якщо кожному заманеться відписувати в такому дусі - зразу виникає варіант "ефекту UNES" ( ;) ), тільки не до окремого рекламодавця, а до цілого форуму. Рейтинг форуму (я не дуже уявляю що це таке. але судячи з ваших слів він не поганий) не був би на теперішньому рівні. Я радий, що у Вас є позитивна думка щодо форуму і Ви стараєтесь покращити його на всіх напрямках оцінки рівня форуму.
    Не думайте. що мої слова - це чиясь (не моя) примха. Все, сказане вище - особисто моя думка, вважаю за доцільне її висловити саме зараз і саме тут.
    вибачте за стільки слів, думаю, що слова в "в тему".. :)
     
  4. Dmitry

    Dmitry Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    4.348
    Симпатії:
    745
    Адреса:
    Київ
    http://ru.wikipedia.org/wiki/Закон_Парето

    Voyutichi, дуже вдячний за теплий відзив.
    Дуже приємно, що на форумі є люди, і їх кількість весь час збільшується, які переживають за нього, всіляко допомагають та наділяють частинкою свої душі:)

    Ретинг форуму визначити не важко, але це не головне. Мене, та й нас усіх, не хвилює рейтинг, нас хвилює зручність та комфортність перебування на форумі, задоволення своїх потреб в спілкуванні та самореалізації.
    Саме ці напрямки розвитку форуму є приорітетними, ми стараємось докладати всіх зусиль, щоб воно було саме так.
     
  5. Skyter

    Skyter Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.442
    Симпатії:
    516
    Адреса:
    Родился и вырос в г. Киев.
    А о чем здесь еще говорить. О поверенных оплоченных фактах? От таких "проверенных" фактов лично я подустал.

    На одном из форумов вы подписали "Сергей Ружинский V Реальное имя". К примеру Skyter моё реальное имя в Интернете, а сноска указывает как меня найти и плюнуть в морду если я не прав.

    А факты таковы...
    Кремень - спасибо за тонкий юмор и принципиальность.
    mirock - за знания, радость золотых рук, внимание к людям.
    Voyutichi - за море вопросов :) которые продвигают темы. И помощь в поиске ответов
    S.R. - за глубокие знания
    Kost - Внимание и разнообразие тем
    И многим другим ребятам. За их раскрутку форума.

    Ну и отдельное спасибо нашим Модераторам и Администраторам...
    Dmitry,Alligator 31, Lucky за терпение....

    Факты таковы, что мы все люди. Со своими тараканами в голове....:)
     
    1 людині також подобається це.
  6. Кремень

    Кремень Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.427
    Симпатії:
    539
    Хватает и филов и фобов.

    По Инфобуду. Я тут нахожусь и общаюсь потому что это близко мне по работе, тут я для себя открываю кучу разных взглядов на проблемы строительства, о которых я даже и не догадывался.
    Изначально я общаслся на олбоксе и не представлял себе что смогу еще где то общатся на каких то ресурсах. На этом форуме я ляпнул шо то случайно и меня подкупил демократизм и простота, а с другой стороны профессионализм форумчан.:Hi:
    З.Ы. Сейчас я олбокс в основном почитываю:-D
     
  7. S.R.

    S.R. Інженер

    Повідомлення:
    914
    Симпатії:
    608
    Адреса:
    Харьков
    Сочувствую, но обычно берется первая тройка. Вы - четвертый. :)

    А вообще я просто изложил методику верификации Форумов, которую обычно в той или иной разновидности применяют при соответствующих исследованиях и которая!!!! в той или иной форме реализуется алгоритмами ранжирования поисковых машин (в первую очередь я имею в виду Яндекс и Гугл а не всякую экзотику).

    Не ожидал столь ожесточенного неприятия, что свидетельствует (думаю) что ребята пока еще в плену поисковой оптимизации (читай обмана поисковиков).
     
  8. Dmitry

    Dmitry Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    4.348
    Симпатії:
    745
    Адреса:
    Київ
    Попрошу ссылку на источник.
    Т.к. управляющий одного из крупнейших интернет-СМИ, с поисковой оптимизацией знаком не по наслышке, изучил не один том патентов гугла, провел не одну сотню эксперементов с формированием выдачи. Могу смело поддать Ваше заявление сомнению и критике. Попрошу ссылку на авторитетный источник, или другое веское доказательство.

    А я и никогда не отрицал, что с форумом серьезно работают. Только никто никого не обманывает)
    Вот, пару фраз где мы на первых местах, благодаря нашим оптимизаторам, в чем обман?
    форум по строительству, газогенераторная печь своими руками, какую подложку выбрать.

    по-моему больше похоже на помощь поисковикам, нежели их обман;-)

    P.S. Разговор ушел так далеко от первоначальной темы..
    Я уже и не понимаю в чем суть спора... С пиара переключились на методі и пути развития форума..
     
    1 людині також подобається це.
  9. mirock

    mirock мастер

    Повідомлення:
    4.671
    Симпатії:
    1.242
    Адреса:
    Dnepr
    Фсё равно Г-н Ружинский будет вынужден нерекомендовать завалить вас баблом бо-ольшим тузам. С великим сожалением конешно.
     
  10. S.R.

    S.R. Інженер

    Повідомлення:
    914
    Симпатії:
    608
    Адреса:
    Харьков
    Просите сразу ключи от квартиры :)

    Немножко тут:

    Сарафанное радио. Неожиданный взгляд на строительный Интернет с позиций «вирусного маркетинга»
    http://www.allbeton.ru/article/137/30.html

    Я там поприкалывался немного. Ссылки не работают, приведенные примеры тоже уже не отвечают действительности т.к. писано было 5 лет назад.
     

Поділитися цією сторінкою