Моя столярна майстерня

Тема у розділі 'Инструмент и оборудование для деревообработки', створена користувачем stol1ar, 12 лют 2013.

  1. Серега 13

    Серега 13 Стажер

    Повідомлення:
    20
    Симпатії:
    10
    Адреса:
    Винница
    Усім доброго здоров"я,
    yurgen74 класна майстерня, в мене до Вас запитання стосовно лєнточки джет, як вона в роботі, як часто точите лєнту, чи часто рветься, якість розпилу?

    nexset чудова майстерня, а можна більш детальні фотки токарного по дереву, хочу собі теж зробити (деякі деталі знайшов на черметі)

    А про пилосос, то я поставив його на вулиці, бункером є 220 л бочка металева, покраску і лакування роблю у теплиці з плівки (дуже зручно вдень не потрібно світла), ще хочу зробити велику лєнточку на автоколесах, один мінус не маю 380в тому буде на бензо або диз двигуні.
     
  2. yurgen74

    yurgen74 Майстер

    Повідомлення:
    49
    Симпатії:
    78
    Адреса:
    Івано-Франківськ
    Ленточка Jet без проблем, користуюсь 9 мм полотнами звареними в розмір у місцевій майстерні (в районі 25 грн вроді получається), по швидкості різання навіть краще ніж оригіналльні (більший зуб). Рідну ту що в комплекті треба викидати вона якась дуже тоненька. Є ще дві оригінальні джетовські (150-160 грн), порвались-зварились. В загальному рвуться нечасто, треба тільки після роботи послабляти пружину натяжки, що я завжди забуваю робити.
     
  3. Taras_K

    Taras_K Стажер

    Повідомлення:
    27
    Симпатії:
    14
    yurgen74,
    Добрий день! в мене до Вас запитання стосовно саморобної шліфовки, яким клеєм клеєте наждачний папір.
    А майстерня у вас Супер.
     
  4. yurgen74

    yurgen74 Майстер

    Повідомлення:
    49
    Симпатії:
    78
    Адреса:
    Івано-Франківськ
    шліфшкурку клею на двосторонній скотч (той що тоненький як плівка), локально, по всій площі небачу потреби.
     
  5. Веен

    Веен Прораб

    Повідомлення:
    263
    Симпатії:
    267
    Адреса:
    Тернопіль
    yurgen74 а який діаметр шліфувального круга і де є така широка наждачка на цей круг,бо я також планую собі такий зробити з мотора від старої пральної машини,ще мене цікавить як кріпиться сам круг на вал двигуна?
     
  6. yurgen74

    yurgen74 Майстер

    Повідомлення:
    49
    Симпатії:
    78
    Адреса:
    Івано-Франківськ
    Діаметр круга класичний - 10 дюймів (254 см), сам диск з 10 мм ламінованої дсп, саме з такою томущо хотів легке і рівне, фланець на вал двигуна замовляв в токаря, шліфшкурку купляю на відріз від 1.5метрових по ширині рулонів у місцевій фірмі яка торгує столярним знаряддям, хоча некритично, можна і з двох кусків поклеїти на результата не впливає, користуюсь в основному 100 зерном, для екстра чистового є 150-ка. Доволі критична швидкість обертання, на мому двигуні здається десь в районі 1500 об\хв, і це забагато, потрібно старатись працювати по всій ширині і постійно прочищати абразив, так як засмічений швидко нагрівається, відмовідно палить деталь і забивається остаточно.
     
  7. Веен

    Веен Прораб

    Повідомлення:
    263
    Симпатії:
    267
    Адреса:
    Тернопіль
    Я маю також кусок 300х300мм ЛДСП але 16мм і тепер думаю чим вирізати рівно круг,фрезера немаю є тільки лобзік Фіолент,але ним наврядчи получиться точно випиляти,якщо можна то покажіть фото фланця або його креслення і скільки він коштує?
     
  8. Ahfyrtyintqy

    Ahfyrtyintqy Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.408
    Симпатії:
    1.872
    Адреса:
    Украина не Киев
    Ровно вырезать круг из ЛДСП-по линейке для лобзика. Хорошую пилочку для лобзика-и будет Вам удача.
     
  9. yurgen74

    yurgen74 Майстер

    Повідомлення:
    49
    Симпатії:
    78
    Адреса:
    Івано-Франківськ
    Фланець дискового шліфстаночка:

    [​IMG]

    [​IMG]

    Розміри на око, по формі валу двигуна.
     
    Ahfyrtyintqy та Andrii_M подобається це.
  10. Веен

    Веен Прораб

    Повідомлення:
    263
    Симпатії:
    267
    Адреса:
    Тернопіль
    Дуже дякую за фото,а чому сам диск із ДСП до планшайби не прикріпили за допомогою саморізів?
     

Поділитися цією сторінкою