Мотоблоки - плюси і мінуси!!!

Тема у розділі 'Тракторы, мотоблоки и другая техника', створена користувачем Vudracom, 16 чер 2009.

  1. Калинович

    Калинович Бригадир

    Повідомлення:
    198
    Симпатії:
    118
    Скосити треба в будь-якому випадку, а вручну нема часу. То не порадите нічого? А без функції косіння на яку техніку варто звернути увагу?
     
  2. eco30

    eco30 Бригадир

    Повідомлення:
    284
    Симпатії:
    141
    Адреса:
    провінція Києва
    Ну, орієнтовно, на 5 сотих вистачить любого з Середніх мотоблоків, культиватори не враховуємо, Тяхкі мотоблоки та тракторці теж. Залишаємо середній клас - повноцінні звичайні та відносно не дорогі мотоблоки вагою від 80 - 130кг., - Садко, Форте, Булат, Айрон Енжел, Кіпор, Вейма, Кентавр, Нива, Зірка, Зубр, Протон...........
    Фрезувати будуть всі, косити ні (потрібні приспособи, переробляння), не всі. Дизельні важчі(здебільшого), бензинові легші. Потрібно визначитися з типом палива. Можливо ще якісь операції захочеться провести ( а воно захочеться - повірте), от тоді стане питання, як розподіляється вага при навантаженні, яке навісне. От, можливо захочете собі ТЯЖА придбати, там роторна косилка менше порушує розвісовку ніж на середніх мотоблоках, але ТЯЖЕМ мало де підлізеш. А СЕРЕДНІМ НЕ ВЛІЗЕШ ТУДИ ДЕ МОТОКУЛЬТИВАТОР СПРАВЛЯЄТЬСЯ ДОБРЕ. Це все дуже суттєво, повірте, вам потрібно спершу спробувати у когось зі знайомих, сусідів попрацювати ТЯЖЕМ і середнім мотоблоком , хочаби подивитися. Не реклама, але зарез сильно розкручують вейму та кіпор. Сходіть ще на "АПКфорум".
     
    анрі13 та Калинович подобається це.
  3. Hamstell

    Hamstell Прораб

    Повідомлення:
    172
    Симпатії:
    253
    Адреса:
    Чернігів
    У Кіпора є один недолік.
    Ціна
     
    Владмир подобається це.
  4. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Хочу тестю подарувати в село, стою на роздоріжжі, грунт махровий чорнозем, що порадите 15-20 тис
     
  5. Владмир

    Владмир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.576
    Симпатії:
    7.924
    Адреса:
    Харьков
    Сначала нужно выбрать способ обработки, необходимые операции, потом определяться с техникой.
     
  6. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Ну, стандартні. Досвіду немає зовсім ні в мене ні в нього.

    Найперше щоб прилаштувати легковий причіп і тягати все що можна.
    Потім культиватор, саджалки, підгорталки, а косарка мабуть поки ні, може потім. Площа обробітку десь думаю соток 20-30, на більше замовляється трактор, хоча не знаю як піде.
    Важкий мабуть буде занадто, легкий замало, очевидно середній кг 130-150.
    Треба мабуть бензиновий по причині простішого обслуговування (це я так думаю), може 10-12 кс.

    Так зрозумів фреза замість коліс безтолково, треба культиватор причіпний, та й все щоб причіпне - менше навантаження на двигун і краща робота.
    Почав читати тему :lulka:
     
  7. Гаманчук

    Гаманчук Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.765
    Симпатії:
    7.307
    Вам сюди: http://apkforum.com/forum.php
     
    Hamstell та Пітон подобається це.
  8. Владмир

    Владмир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.576
    Симпатії:
    7.924
    Адреса:
    Харьков
    Нет никакой необходимости в прицепном культиваторе.
    У меня клон фаворита.
    Все орудия заменены активными роторами.
    Заделка сидератов, рыхление, борозды под картошку...На 20 сот выше крыши.
    Сначала определитесь с системой земледелия.
    --- добавлено: 16 чер 2020 у 05:59 ---
    Вы пробовали тягать 130?
    Попробуйте.
    Вы пробовали разворачиваться с прицепной фрезой?
    Как подойти к забору, как обойти деревья?
    6.5 лс выше крыши, не палите бабки.
    Если нужно возить дрова купите трактор.
    --- добавлено: 16 чер 2020 у 06:01 ---

    --- добавлено: 16 чер 2020 у 06:04 ---

    --- добавлено: 16 чер 2020 у 06:08 ---
    Многие умники, чтоб не держать левой рукой ручку сцепления ставят приспособы, заканчивается плачевно, главное безопвсность.
     
    Останнє редагування модератором: 23 чер 2020
    Пітон та serhio70 подобається це.
  9. Hamstell

    Hamstell Прораб

    Повідомлення:
    172
    Симпатії:
    253
    Адреса:
    Чернігів
    Не маючи досвіду, теж так думав, слава Богу, не вистачило на той час коштів купити активну фрезу. Зараз вона мені і даром не потрібна.
    На даний час маю гексагональну фрезу, "їжаки" для прополювання\рихлення картоплі, та фрезу-ротоватор, аналога якій взагалі не існує
    [​IMG]
    Фото з нету
     
    Nikodimka, Пітон та анрі13 подобається це.
  10. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    не знаю що це
    з.і. з’явилось стільки нових термінів - гексагональна фреза, ротоватор :lulka:
    Я від того далекий dntknw
    А скільки треба щоб можна тягать? Тесть хоч дужий, але в літах
    Дрова возитись будуть але без фанатизму, в основному сіно/трава для кролів, інколи щось важче але точно не більше 500 кг, у батьковому садку ще пирій копирсатись буде, не знав що мотоблок такий багатофункціональний
    Хочу просто взяти комплект самого необхідного що точно знадобиться, ну і щоб була можливість додавати.
    Почитав профільниий форум - там всі матьорі агронавти не знаю з якого боку підійти
     

Поділитися цією сторінкою