Мотоблоки - плюси і мінуси!!!

Тема у розділі 'Тракторы, мотоблоки и другая техника', створена користувачем Vudracom, 16 чер 2009.

  1. Михайло Маломитницький

    Михайло Маломитницький Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.173
    Симпатії:
    5.354
    Адреса:
    м. Миронівка Київська обл.
    Шановні форумчани! Прошу допомогти у виборі мотоблоку для використання на присадибній ділянці 35 соток. Це сад і город. Ділянка рівна, оброблялась постійно. Для вирощування картоплі і городини плануємо залишити соток 6-8, а ще соток 15 - під плодові дерева і кущі, виноград.
    Досвіду обслуговування техніки в мене мінімум. Колись експлуатував "Салют" із американським двигуном (движок був "супер"), але він був помічником у прибиранні пригаражної території від снігу і бруду, а також для транспортування вантажів.
    Китайця чи російського брати не хочеться з відомих причин, якість наших не зовсім влаштовує, судячи з відгуків. Брендове - не в цьому житті...:facepalm:
    Взяти хочу все-таки блок, а не фрезу, тому що планую придбати і причіп (підвести мішки, сипучку, вивезти мусор, тощо).
    Був би вдячний також за пораду де купувати. Садиба моя за 100км від Києва. Поруч Біла Церква. d:)
     
  2. serhio70

    serhio70 Інженер

    Повідомлення:
    259
    Симпатії:
    501
  3. Riba4ok1

    Riba4ok1 Майстер

    Повідомлення:
    100
    Симпатії:
    74
    Доброго здоров"я всім Я так прикинув, що якщо з якихось невідомих причин Михайло не хоче китайця, російського, який незрозуміло чого хотіть, а "брендове" - "не в цьому житті". Якість наших не влаштовує... Все! То що лишається?)))
     
  4. Михайло Маломитницький

    Михайло Маломитницький Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.173
    Симпатії:
    5.354
    Адреса:
    м. Миронівка Київська обл.
    Поясню причини (хоча думав- це елементарно). Кажуть, існує в природі нормальна китайська техніка. Я такої не зустрічав. Мова не йде про Макіту, яку складають в Китаї, бо це Макіта. Якщо хтось має досвід придбання і користування якісними мотоблоками китайського виробництва, то від них хотів почути пораду.
    Росіяни вбивають тепер наших хлопців на Донбасі... Рука не піднімається купити щось, якщо знаю, що російське.
    Читав про МоторСіч, мовляв "це ж наше українська якість"...Тому, знову ж, хотілося б почути думки тих, хто має в дворі такого помічника. Так що лишається дочекатись розумної і змістовної поради, а не репліки тих, кому нічим себе зайняти...:bratan:
     
  5. Riba4ok1

    Riba4ok1 Майстер

    Повідомлення:
    100
    Симпатії:
    74
    Ви написали що якість наших не влаштовує...

    То Ви перерахували абсолютно всі варіанти, якщо в "наші" у Вас входить Мотор Січ. Чекайте поки Вам порадять не китайський, не російський, не наш, не брендовий і т.д. Я вже Вам не помічник, вибачайте))).
     
    serhio70 подобається це.
  6. Vudracom

    Vudracom Прораб

    Повідомлення:
    1.090
    Симпатії:
    238
    Адреса:
    Львів
    @Михайломаломитницький, МБ моторсіч 4,05 з 2010 р+ фреза, плуг, картоплекопач, роторна косарка рідні, адаптор, підгортачі та причіп іншого виробника. Борони, розрихлювачі самостійно зробив. обробіток 7-8 соток землі та сад 10 соток. За цей час міняв пружини дисків щеплення( на самому початку експлуатації так регулював щеплення що просто перектутив регулювальний блт і вони вискочили, ремонт по гарантії на місці). Кілька разів міняв свічку, масло 3 рази. 1 раз забився жикльор холостого ходу відкрутив, продув, закрутив і підрегулював. Вимикач запалення на 5-му році захандрив, не хотів глушити мотор тож розібрав, зачистив контакти, зібрав і працює далі. Для косарки та фризи можна булоб 6 сильного дизеля або 8 сильного бензина ( не завадив би по потужності) але на той час таких ще не було в продажу. Для транспортування в мене причіп не дуже сильний тож максимум було 550 кг - тягне без проблем. Люди ним 1 тону щебеню возять для будівництва за пару км... (див. мастерсіті). Бензив лив 80 як по паспорту. Не стало йоого лию те що є - 92 або 95. Різниці не відчуваю у погіршенні роботти. Оскільки зимою відгортаю сніг лопатою - відвалом тож влив масло напівсинтетику вроді 15W40 . Легше заводиться вручну. Висновок: для мене він незамінимий помічник як на городі так і в саду!
     
  7. Михайло Маломитницький

    Михайло Маломитницький Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.173
    Симпатії:
    5.354
    Адреса:
    м. Миронівка Київська обл.
    Дякую! Подивимось про МБ4,05:Hi:
    --- добавлено: 3 вер 2016 у 22:37 ---
    ВартістьO=-
     
    Останнє редагування модератором: 11 вер 2016
  8. Vudracom

    Vudracom Прораб

    Повідомлення:
    1.090
    Симпатії:
    238
    Адреса:
    Львів
  9. Михайло Маломитницький

    Михайло Маломитницький Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.173
    Симпатії:
    5.354
    Адреса:
    м. Миронівка Київська обл.
    Сьогодні копали картоплю мотоблоком. Так вийшло, що я перший раз бачив в роботі на городі мотоблок. І цього було достатньо, щоб утвердитись в рішенні. Будемо купувати. Тепер уже і ціна за 20 тисяч гривен не страшить. Тепер потрібно занурюватись з головою в тему.bunt
     
    Vudracom подобається це.
  10. Riba4ok1

    Riba4ok1 Майстер

    Повідомлення:
    100
    Симпатії:
    74
    Це правда, вони мабуть всі трохи дешевші тепер по курсу. Я свій Вітязь прицінявся в інтернеті аби продати то таки дешевші.)

    У випадку з МС треба починати з конкретної ціни, а воно й зараз ціна на МС така що навіть оцей набір рідного причіпного, а іншого й не причепиш, вийде десь понад 40 тис.
     

Поділитися цією сторінкою