Прибудова відійшла від будинку

Тема у розділі 'Строительство дома - общие вопросы', створена користувачем чарнівіц, 16 чер 2009.

  1. I.Cherry

    I.Cherry Інженер

    Повідомлення:
    803
    Симпатії:
    799
    Адреса:
    Ужгород
    фотграфії..тільки фотографії.
    Вперед.
     
  2. Iggorr

    Iggorr Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.056
    Симпатії:
    10.173
    Адреса:
    Київ
    Re: Відповідь: Прибудова відійшла від будинку

    Думал о подобном.Оставить старый дом как отдельностоящий впритык гараж,со своей односкатной крышей.Фундаменты не вязать,стык закрыть нащельником.Но,есть одно но -домик перекрыт пустотками в кол-ве 3 штук.Проблематично врезать ворота.Если связать старый и новый,то хочу сделать в этой комнате мастерскую с отдельным входом с улицы.

    Добавлено через 1 минуту 15 секунд
    Да.Как вариант.beer
     
  3. Iggorr

    Iggorr Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.056
    Симпатії:
    10.173
    Адреса:
    Київ
    К кому вопрос-то?Ко мне или к Maxxwell,:Hi:?
     
  4. Maxxwell

    Maxxwell Новачок

    Повідомлення:
    74
    Симпатії:
    24
    Адреса:
    Киев
    Наверно имеется ввиду что если вы хотите получить какоето решение по вашей проблеме, то надо бы ее както изобразить, лучше чертежик или схемку, а не просто описание, тапа сыпется фундамент, лью бетон в траншею........ мы, инженеры, любим всякие чертежи, схемки, рисунки и фотографии, и без этого думать не хотим.
     
  5. Iggorr

    Iggorr Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.056
    Симпатії:
    10.173
    Адреса:
    Київ
    Прошу прощения у
    Maxxwell, :-[

    Добавлено через 1 минуту 43 секунды
    Вопрос должен был звучать так:
    Добавлено через 1 минуту 46 секунд
    Моя проблема вроде понятна по схеме.
     
  6. саша7888

    саша7888 Новачок

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    0
    подскажите как правильно наростить фундамент на 50 см сверху два етожа.
    --- добавлено: Feb 25, 2013 10:37 AM ---
    подскажите как правильно наростить фундамент на 50 см сверху два етожа.
     
  7. валентина11

    валентина11 Підмайстер

    Повідомлення:
    92
    Симпатії:
    12
    Адреса:
    киев
    у меня такаяже ситуация подскажите где в Киеве купить саморасширяющий жгут и прорезиненную ткань перфорировонную алюминием
     
  8. buran003

    buran003 Прораб

    Повідомлення:
    723
    Симпатії:
    321
    Адреса:
    львов
    нове до старого не привязують-ЦЕ АКСІОМА.....а тіщина-це не проблема-ТРІСКАЄ В ЦІЛОМУ СВІТІ....​
     
  9. Iggorr

    Iggorr Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.056
    Симпатії:
    10.173
    Адреса:
    Київ
    Скорiше ПРАВИЛО-а любе правило мае виключення...Не думаю-що все так категорично неможливо.
     
  10. olegvell

    olegvell Майстер

    Повідомлення:
    89
    Симпатії:
    44
    Адреса:
    ЛУЦК
    Моє бачення ситуації таке, потрібно перш за все наклпіти маяк із паперу. Якщо папір почне рватись чи навпаки звужуватись, потрібно приймати рішенн. в моїй практиці колись таке було, тільки з будівлею на 3 поверхи і доречі новобудова. Зробили фундаменти, змурували 1-й поверх, почалась зима, будівництво законцервували. Прийшла весна, приїхали а там, по серед будівлі тиіщина зверху кладки 8 см, порвало і сітку армування і навіть армопояс. Вирішили робити підсилення, ось як воно виглядало. Через 1,5 м підкопувались під фундамент і додавали сітку із арматури діам. 22 мм з кроком 100 мм. + засверлювались в аодушку з таким же кроком тільки зміщення відносно сітки на 50 мм. І бетонували з утрамбовуванням глибинним вібратором. Пишу з телефона, погана швидкість інету, не можу завантажити фото. Ввечері скину.
     

Поділитися цією сторінкою