Своїми руками Сіткові сонячні повітряні колектори

Тема у розділі 'Гелио и геосистеми', створена користувачем Andrii_M, 19 січ 2013.

  1. nik22

    nik22 Підмайстер

    Повідомлення:
    82
    Симпатії:
    20
    Адреса:
    UA
    ,- хтось пробував колектор із радіатора холодильної установки , приміром такий .. ?
     

    Вкладення:

    • исп.jpg
      исп.jpg
      Розмір файлу:
      93,2 КБ
      Переглядів:
      63
  2. Vicoff

    Vicoff Майстер

    Повідомлення:
    111
    Симпатії:
    23
    Адреса:
    Винница
    А его пополам разрезать можно вдоль? КПД будет ниже, но если продукт халявный, то я думаю что-то придумать можно.
    А гофра из нержавейки пойдет тоже!!! Только диаметр великоват. Самый маленький 90 мм, может бывают меньше??
    --- добавлено: 12 чер 2017 у 00:15 ---
    Чот я погорячился! Наверное можно и алюмогофру, она на порядок дешевле будет, а???
     
    Останнє редагування модератором: 19 чер 2017
  3. RomanR

    RomanR Майстер

    Повідомлення:
    105
    Симпатії:
    35
    Адреса:
    Львів
    --- добавлено: Jun 12, 2017 6:57 AM ---
    я хочу встановити зовнішній блок кондиціонера на стриху під бляхою. В сонячну погоду там "Ташкент" і нагрівати воду. Думаю і вам краще використати радіатор для відбору тепла з повітря оскільки площа на яку буде попадати сонце незначна.
     
    Останнє редагування модератором: 20 чер 2017
    nik22 подобається це.
  4. nik22

    nik22 Підмайстер

    Повідомлення:
    82
    Симпатії:
    20
    Адреса:
    UA
    --а для чого різати живий готовий ? .. Питання у площі відбору ( чи хто пробував такий варіант ? ) ..
    --- добавлено: 12 чер 2017 у 16:48 ---
    ..- аналогічні думки. Варіант 1) - відбір повітря під бляхою; 2) нагрів води через радіатор під бляхою ; 3) нагрів ( води або повітря окремим блоком вмонтованим в корпус ззовні приміщення з поглинаючою поверхнею = додатковий або насос, або вентилятор ).
     
    Останнє редагування модератором: 20 чер 2017
  5. Vicoff

    Vicoff Майстер

    Повідомлення:
    111
    Симпатії:
    23
    Адреса:
    Винница
    Так как будет греться задняя труба?
     
  6. dima3s

    dima3s Новачок

    Повідомлення:
    17
    Симпатії:
    0
    Хтось пробував накривати сонячний колектор склопакетом 4-16-4і? так розумію що напилення може погіршити роботу повітряного колектора. З цими склопакетами, на 2м2 колектора і при 80 м3 вентилятора - повітря нагрівається всього на 20 градусів... Я очікував більшог оі думаю можливо склопакет варто замінити одинарним склом
     
  7. nik22

    nik22 Підмайстер

    Повідомлення:
    82
    Симпатії:
    20
    Адреса:
    UA
    ,- спробуйте для оцінки своїх припущень спочатку оцінити освітлення після "-4і " та одинарного звичайного скла. Для цього нинішні "гаджети" досить підходять. Тоді зробите висновок щодо наявного скла ( вашого ) для заміни та " -4і" .У когось скло може бути краще, у когось гірше..
     

Поділитися цією сторінкою