Котел Vaillant Thermoblock atmoTEC VCW 204 XEU HL - проблема

Тема у розділі 'Котлы', створена користувачем михайло71, 10 гру 2012.

  1. =Lex=

    =Lex= Стажер

    Повідомлення:
    10
    Симпатії:
    1
    Котел включений через стаб, на напругу нарікань немає. Помітив таку послідовність: коли починає цикати в холосту п"єзик - якщо приглянутись знизу під пальник то видно, що полум"я ледь-ледь жевріє. В цей момент сильно дунув зі сторони форсунок в сторону сопел - полум"я розгорілось. Розмовляв з майстром - сказав що треба поміряти тиск газу (160 грн.) Якщо тиск - то далі ЛьвівГаз, якщо тиск в нормі - то треба знімати блок управління і нести на стенд (тестування 3-4 дні, в цей час в хаті 5 градусів тепла.) Якщо стенд щось покаже то замовлення зап-частин 1-2 тижні, і того я напевно зустріну паску без опалення і гарячої води + незнати скільки кіло-гривень прийдеться віддати.

    А якщо все банально просто - слабий тиск газу у зимовий період + погано функціонуючий розширювальний бачок (який я так розумію згладжує коливання тиску в системі) + забиті пальники і нагар на електродах = мороз в хаті під ранок? Хто що думає?

    До речі, 1 раз відмова - світились 4,7,8 індикатор жовтим, інший раз те саме але вже додався 9 червоним...
    --- добавлено: 16 янв 2014 в 23:42 ---
    http://monitor.net.ru/forum/vaillant-vcw204xe-info-443146.html
    http://elation.kiev.ua/forum-remont-kotlov?task=viewtopic&pid=4054#p4054

    Тут надибав шось подібне, навіть розшифровка індикації є.. ---------624.jpg
    --- добавлено: 16 янв 2014 в 23:43 ---
    тепер ще получається що в мене димар забитий...
     
    Останнє редагування модератором: 12 лют 2014
  2. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    ого.. то де такі зарібки, в якому місті, у Львові? то майстер, напевно! Лексус наймає для доїзду до клієнта.. За такі гроші і я можу "скочити" до Львова.. :)

    Якщо повітря бракує (забиті канали біля форсунок) - тоді полум'я жовте.
    Якщо просто тиску бракує - тоді дмухання не розпалило б полум'я. Щось підозріло запалилося..


    скоріше всього.
     
  3. =Lex=

    =Lex= Стажер

    Повідомлення:
    10
    Симпатії:
    1
    частенько виключається і миготить 9 індикатор. Може справа дійсно в тязі?
     
  4. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    у контактах датчика. Можна спробувати датчик замінити, порухати всі роз'єми датчика.
     
  5. =Lex=

    =Lex= Стажер

    Повідомлення:
    10
    Симпатії:
    1
    а де цей датчик знаходиться і як виглядає?
     
  6. wandering

    wandering Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    В мене також такий котел і появилась така проблема: на гарячу воду котел працює нормально, а от якщо переключити на опалення за кілька секунд починає шуміти, виключаю - підскакує температура води до 100 градусів і тиск системи більше 3 атмосфер. Підкажіть вирішення проблеми.
     
  7. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    нема відбору тепла. Причин може бути багато.. Перевірте циркуляцію через систему.
     
  8. lisnyk

    lisnyk Прораб

    Повідомлення:
    545
    Симпатії:
    294
    Адреса:
    Львівська область
    Добрий день. Допоможіть вирішити проблему - котел перейшов у режим таймера опалення (горять світлодіоди 2 4 7), і не можу повернути у звичайний режим.
     
  9. =Lex=

    =Lex= Стажер

    Повідомлення:
    10
    Симпатії:
    1
    Доброго часу доби. Знову повертаюсь до проблем свого котла. Переглянув свої попередні повідомлення і побачив що забув написати вирішення своєї попередньої проблеми. Там було всього-навсього поганий контакт на датчику полум"я (такий металевий у керамічній обоймі, Г-подібний). Почистили його від нагару, поправили контакт у місці з"єднання дроту від блоку управління до самого датчика і от, вже якраз 2 роки проблем не було. Тепер знову під паску забарахлив мій котел - коли включається на програму, не важно чи це обігрів води, чи опалення - полум"я загорається, горить 5-7 секунд, потім тухне і моментально знову запалюється. І так доки блок управління не дасть команду на відбій (закрутили гарячий кран або просто піднялась температура в системі опалення до потрібної). Виходить от така не стабільна робота ... Допоможіть хто може порадою, буду вельми вдячний.

    На відео (перепрошую за погану якість зображення) я відкриваю гарячий кран, в кінці його закриваю.
     
    leshiy_40 подобається це.
  10. =Lex=

    =Lex= Стажер

    Повідомлення:
    10
    Симпатії:
    1
    Проблема з"ясована, поганий контакт датчику полум"я + він жеж виявилось був закороткий, тобто обгорів його робочий кінець і він недостатньо був "занурений" у полум"я, відповідно коли дуєш знизу, полум"я трохи піднімається - датчик бачить полум"я - все ок. Тимчасово полікував його плоскогубцями, загнув нижче, ніби працює без збоїв. Але тепер потрібно знайти превентивно йому заміну - може хтось підкаже де і за скільки можна придбати такий новий датчик на заміну старому для мого котла?
     

Поділитися цією сторінкою