Дерев’яна підлога на бетонну стяжку

Тема у розділі 'Полы', створена користувачем Евгений105, 4 гру 2012.

  1. Белобородько

    Белобородько Бригадир

    Повідомлення:
    190
    Симпатії:
    154
    Адреса:
    Бородянка
    Да, в том то, и дело , что на весь пол доски не хватает... а в данный час хочется лепить ис того что есть...
     
  2. Ahfyrtyintqy

    Ahfyrtyintqy Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.408
    Симпатії:
    1.872
    Адреса:
    Украина не Киев
    Ну, тут надо выбрать между качеством и здравым смыслом, и желанием поработать.
     
  3. Веледар

    Веледар Майстер

    Повідомлення:
    44
    Симпатії:
    77
    Адреса:
    Лубни, Полтавщина
    Вітання, шановні, прошу допомоги!
    Зібрався зробить підлогу в хаті. Зараз там глиняна долівка. Думав зрізати шар глини, щільно прокласти поліетиленову плівку з напуском на стіни, залить стяжку, використовуючи в якості маячків бруски 50х50. Бруски закладувать через 60см, не витягувать. Потім /як висохне/ прокласти ізолон 3-4мм /маю кусками 50х60см/ і прикрутись саморізами дошки. Без пазів, шліців, просто "в стик". Дошка соснова, 38мм, але ще сира, буде тонша. Просто покласти на бруски не можу - буде розплідник мишей - хата в селі - тому й хочу щоб там взагалі їм місця не було.
    Тему перечитав і, наскільки зрозумів, будь який контакт дерева з бетоном чи поліетиленом викликає швидке гниття дерева? Якщо так, то що робить?
    І ще питання. Дошку купив, в штабелі. Думав просушить пару місяців, покласти на підлогу. А якщо не встигне досохнуть і з"являться щілини, то наступного літа відкрутить, збить/підігнать щільно, ну і пофарбувать. Можна просушить до наступного року, але дуже хочеться зробить зараз - малий ходить от-от почне)) То чи не поведе її, недосушену "лодочкой"? Бо таки ж зверху буде сохнуть швидше ніж знизу...
    Вибачаюсь за такі питання - я не будівельник, але руки, ніби, з плечей, грошей наймать професіоналів не маю. До якості робіт ніхто не чіплятиметься, але зробить треба надовго. І, бажано, з мінімумом "хімії", дитина в хаті все таки.
    З повагою:Hi:
     
  4. Micro80

    Micro80 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.266
    Симпатії:
    2.070
    Адреса:
    Винница
    Думаю крайне не правильное решение. В зимнее время температура бетона будет падать, при этом теплоемкость его высока и для нагрева, вернее удержания температуры, нужно много тепловой энергии. Сам дощатый пол является хорошим теплоизолятором, ограничевающим нагрев бетонной плиты. Можно предположить, что на разделе сред (бетон и дерево) будет появляться точка росы. Дерево будет отсыревать и не сможет проветриваться, а значит сохнуть.
    Дерево вентилируют либо клеят к бетону (очень дорого).
     
  5. Веледар

    Веледар Майстер

    Повідомлення:
    44
    Симпатії:
    77
    Адреса:
    Лубни, Полтавщина
    Micro80,
    Дякую:Hi:але хотів би уточнить. В хаті ми живем, температура в приміщення в межах 18-23градуса, це точно. Минулу зиму так тримали без проблем. Тим більш земляні стіни - ще той термоакумулятор. Підлога була глиняна, прогрівалась постійно - я сплю на полу. Розумію, "..дощатый пол является хорошим теплоизолятором, ограничевающим нагрев бетонной плиты", це вірно, але ж нагрів бетону не потрібен. Тільки підтримання температури - тобто відсутність охолодження. А звідки охолодження, якщо хата постійно топиться? Випаровування ж не обмежене - в приміщення і ч/з стіни. В минулу зиму коли малого купали /тричі на тиждень/ він багато води розливав на підлогу - за пів години все сухо - топим в хаті. Звісно, мої аргументи, мабуть, тупі, я не розуміюсь на тому. Але вентиляція підлоги /як я розумію простір знизу під дошками/ це купа мишей в хаті. А то дуже неприємні сусіди. Клеїть, якщо дуже дорого, теж не варіант. Може, є інша альтернатива? Справа в тому, що жінка з малим зараз в місті, за цей час мушу зробить підлогу.
    З повагою:Hi:
    ЗІ мені не потрібно робить "на віки", "з запасом" чи "про всяк випадок". Потрібно вкластись в бюджет - а він після купівлі досок, бруска і цемента практично вичерпаний. Довше 10 років не планую цю підлогу - там, як витягну, новий будинок побудуюvictory От десь так..
    --- добавлено: 22 июл 2013 в 00:17 ---
    Micro80
    ЗЗІ "Думаю крайне не правильное решение."
    Тобто, як можна перетворить це моє рішення на привильне при мінімальних затратах?:Hi:
     
  6. Ahfyrtyintqy

    Ahfyrtyintqy Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.408
    Симпатії:
    1.872
    Адреса:
    Украина не Киев
    Я бы на глину положил тырсоплиту. У меня в селе у знакомых лежит крашеная тырсоплита уже лет 30-нормально-не гниет. Лежит на брусках. Так что смело ложите-10 лет точно пролежат доски
     
  7. Белобородько

    Белобородько Бригадир

    Повідомлення:
    190
    Симпатії:
    154
    Адреса:
    Бородянка
    Відчитаюсь:
    1. На підлогу простелив паробарьер.
    2. Лаги вскрив вогнебіозахистом.
    3. Лаги(50х150) прикрутив до бетонної підлоги через 50 см.
    4. Під лаги, де були щілини, задув монтажну піну.
    5. Між лагами проклав один шар Ізоверу.
    6. На лаги поклав доску 40х100, також оброблену вогнебіозахистом.
    7. На цьому тижні планую рубанком шліфонуть всі нерівності...

    Фото того, що вийшло(фото самого процеса на фото друга, так що будуть пізніше).
    20130722_BRI_31308.jpg 20130722_BRI_31309.jpg 20130722_BRI_31310.jpg 20130722_BRI_31311.jpg
     
    Andrii_M, Паркет мастер та Ahfyrtyintqy подобається це.
  8. Ahfyrtyintqy

    Ahfyrtyintqy Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.408
    Симпатії:
    1.872
    Адреса:
    Украина не Киев
    :vo::Hi:
     
  9. Micro80

    Micro80 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.266
    Симпатії:
    2.070
    Адреса:
    Винница
    Если деньги потрачены, тогда нужно делать и не думать. Еще нужны деньги на хорошую пропитку.
    А под бетон, если бы были деньги, я постелил бы экструдированный пенополистирол (ну хотя бы 5см).
     
  10. Веледар

    Веледар Майстер

    Повідомлення:
    44
    Симпатії:
    77
    Адреса:
    Лубни, Полтавщина
    Micro80,
    "Еще нужны деньги на хорошую пропитку." - а можна конкретніше, "на хлопський розум"? Пропитувать бруски чи дошки? Чим?
    Ahfyrtyintqy,
    "Я бы на глину положил тырсоплиту."- просто на глину не можу - мишей буде тьма. Я чому і навигадував таку систему.
    З повагою:Hi:
     
    Ahfyrtyintqy подобається це.

Поділитися цією сторінкою