Підключення до 2-х контурного котла Атон 45 кВт кількох електробойлерів

Тема у розділі 'Водонагреватели', створена користувачем gefest, 21 лис 2012.

  1. Hover

    Hover Прораб

    Повідомлення:
    493
    Симпатії:
    348
    Извините но что то не могу найти его в сети на 45 кВт если достаточно и 16 кВт, на 160 м2. Может укажете точную маркировку данного котла.
     
  2. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
  3. gefest

    gefest Стажер

    Повідомлення:
    29
    Симпатії:
    4
    Все запрпцювало, після зняття тих краників з комплекту. вода нагрівається нормально і досить швидко,якщо її просто зливати з одного умивальника,чи душа то її дуже багато....... але халепа є .... при вмиканні хочаб 2 душів тиск ріско падає, хоча тиск холодної води 4 атм.
     
  4. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Підключення до 2-х контурного котла Атон 45 кВт кількох електробойлерів

    труби малу прохідність мають.
     
  5. gefest

    gefest Стажер

    Повідомлення:
    29
    Симпатії:
    4
    Бойлкра підєднані 25 трубою, поліпропілен, я не вірю що даної туби не вистачає на 2 душі.....

    А на Вашу думку бойлер не може обмежувати? Вони ж підєднані послідовно,виходи з кожного 15, чисто теоретично вони дають води рівно стільки скільки може дати 1 бойлер по протоку..... А чи є варіант якогось іншого підключення, може якось паралельно чи ще якось?
     
  6. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Підключення до 2-х контурного котла Атон 45 кВт кількох електробойлерів

    яка загальна довжина траси?

    Скільки літрів витікає з двох душів одночасно за хвилину?

    Добавлено через 1 минуту 52 секунды
    може. В бойлері є труба відбору, її довжина переважно рівна висоті бойлера, діаметр може бути меншим від 1/2"

    Добавлено через 9 минут 37 секунд
    пс. Як варіант - зняти фланець і замінити тонку трубку на товстішу

    Добавлено через 1 минуту 5 секунд
    паралельно - то дорога реалізація для нормальної роботи
     
  7. gefest

    gefest Стажер

    Повідомлення:
    29
    Симпатії:
    4
    ото засада....ще одне питання. допустим в мене в бойлерах 70 градусів, на виході з бойлерів я поставлю підмішувальний кран автоматичний, і буду в мережу давати 45 градусів. це тиск мені підніме?
     
  8. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Підключення до 2-х контурного котла Атон 45 кВт кількох електробойлерів

    підмішувальний кран зменшить тиск, але на сталу величину, незалежну від температури вихідної води. Сумарний Kv двох клапанів не міняється за величиною від зміни температури виходу.
     
  9. gefest

    gefest Стажер

    Повідомлення:
    29
    Симпатії:
    4
    я просто подумав, що холодна вода супер лупашить, і за рахунок неї тиск підніметься((((
     
  10. gefest

    gefest Стажер

    Повідомлення:
    29
    Симпатії:
    4
    Як можна розгребти цю ситуацію? Втручання в бойлера я не можу робити, вони гарантійні..... Я думаю вихід один - якось по іншому підключити,от тільки питання як? Бутьте ласкаві допоможіть розрулити цю проблему.Буду вдячний за допомогу.
     

Поділитися цією сторінкою