Схема підключення бойлера непрямого нагріву до газового котла АТОН

Тема у розділі 'Котлы', створена користувачем Влад_79, 19 лис 2012.

  1. Влад_79

    Влад_79 Підмайстер

    Повідомлення:
    40
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    Сумы
    Добрий вечір!

    Уже писав, що хочу переробити систему опалення і поставити разом з газовим АТОНОМ (16 квт) піролізний котел та бойлер непрямого нагріву. Із запланованих коштів, лишилось придбав авто, тому в цьому році хочу поставити тільки бойлер. Підскажіть, Ваші варіанти підключення, макс. тиск в системі опалення повинен бути 0,7 АТм, а можливо поки що буде відкритою з бачком.
     
  2. тепловик

    тепловик Інженер

    Повідомлення:
    1.506
    Симпатії:
    390
    Адреса:
    Черкассы
    Насос да два датчика вам помогут,про краны и пару обратных клапанов не пишу,скинте модель бойлера и есто его установки на плане,нарисую
     
    NAZAR271187 подобається це.
  3. NAZAR271187

    NAZAR271187 Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    Допоможіть і підкажіть в мене аналогічна ситуація, хочу підключити

    Бойлер Galmet SGW(S) Neptun Kombi комбинированный водонагреватель (Польша),до котла АТОН (16 кв) як мені це зробити.Система опалення зараз відкритого типу ,можливо і переобладнання на закриту якщо так краще.
     
  4. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    а якісь документи-схеми цього бойлера маєте? Виставляйте в темі - так скоріше дадуть раду..
     
  5. NAZAR271187

    NAZAR271187 Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    Ось інструкція до цього бойлера,правда тут на всі бойлери Galmet вибачайте окремо не маю.Порадьте будь ласка хтось за якою схемою краще підключити .
     

    Вкладення:

  6. тепловик

    тепловик Інженер

    Повідомлення:
    1.506
    Симпатії:
    390
    Адреса:
    Черкассы
    Как то так принтер собака не хочет сканировать.Там в принципе все понятно если не понятно могу дать телефон.Извините что так долго. Это один и тот же эскиз только два раза закинул 20160125_104730.jpg 20160125_104730.jpg 20160125_104735.jpg
     

Поділитися цією сторінкою