Правила дорожнього руху України

Тема у розділі 'Автоклуб', створена користувачем Voyutichi, 7 лис 2012.

  1. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Там очевидно не все. Складно коментувати не знаючи всіх обставин.
    Мені також цікаво, що порушив водій або принаймні у якому порушенні його звинувачують. Не думаю що проблема у порушенні правил парковки або перевищення швидкості, якщо так бикує то очевидно щось серйозне типу п’янка або що?
    Водій може говорити що завгодно, як і адвокат, відео знімає не адвокат, а якийсь попугай якого відганяє поліція. В правилах має бути пункт про штраф з водія якщо в розмову влазить пасажир або третя особа. До речі вважаю що на першому відео поліція вела себе цілком адекватно, витягали з машини? Буває, водій мудак
    Все інше деталі, драгер і все таке. Можна на цих деталях виграти суд.

    Пару міс тому у мене була ситуація, їхав з причепом, ззаду пристроїлись на мицику і їхали км 5 два таких же сцикуни, потім зупинили по причині що наче на причепі не працює освітлення бо мовляв погано видно номер, я їм показав що освітлення працює, а погано видно бо така конструктивна особливість.
    Потім вони попросили документи, я їх послав лісом бо зупинили мене безпідставно. Вони почали наполягати і могло цілком закінчитись так, як вище на відео. В результаті я оцінив ситуацію і показав документи, подивились і побажали щасливої дороги, а я все ж наголосив на тому що вони мудаки. На тому й роз’їхались.

    До речі замітив особливість в Києві і околицях поліція значно адекватніша і доброзичливіша, принаймні я їх не помічаю і дуже рідко перетинаюсь, виїжджаєш десь на периферію км за 200 і далі і з’являються пупи на дорозі
     
    andrij64 та акула941 подобається це.
  2. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    На периферії в основном в поліцію ідуть місцеві. І не завжди освічені, культурні і адекватні...Але це якісь конкретні поліцейські і конкретні випадки.
    При будь-яких розкладАх- якщо ти не порушив(а навіть якщо і порушив) потрібно, в першу чергу, СЕБЕ адекватно вести. І тоді не буде таких ексцесів.
    При дрібних порушення(знак,парковка і т.д.) можна завжди попросити, вибачитись(і при цьому не втрачати власної гідності) і без всяких хабарів і відпустять(перевірено на власному досвіді).
    Ну, а при серйозних порушеннях(п`янка)-такі відео і коменти всяких бльоХЕРІВ і ютуберів, мовляв поліцейський безпрєдєл.
    --- добавлено: Mar 21, 2020 8:24 AM ---
    @Bumbarash, ось відео від початку і до кінця. Без бльоХЕРІВ і їхнього аналізу.
     
    Останнє редагування модератором: 29 бер 2020
  3. Bumbarash

    Bumbarash Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.669
    Симпатії:
    2.210
    Адреса:
    Запорожье
    М-дя!
    Вопросы про неадекватность действий полицейских обязательно переводятся в любимую тему "наших бестолковых водителей нужно трахать..."
    И приклеивается видео, где чуваки на бэхе реально создавали угрозу окружающим, и доблестное МВД выкладывает показательный видос с нагрудной камеры полиции.
    В чем разница между содержанием видео - в адекватности принимаемых полицией решений и действий.
    В ровенском видео действия адекватные обстановке. В житомирском видео - полный неадекват обстановке, нарушение всех, возможных законов и инструкций со стороны полиции = четкий криминал.
    Но ведь это не важно. Важно чтобы водители были овечками и не дай Бог не начинали требовать от полиции выполнения законов. А то будут эксцессы и провокации морально неустойчивых полицейских, что в конечном итоге приведет к применению полицейским оружия ... по вине водителя

    За прошедшие 10 лет было 5 штрафов. Все еще при ГАИ.
    1- обоснованный и без возражений,
    1 - пересечение сплошной при выезде с затопленной Арабатки было, а дороги в тот момент - нет.
    [​IMG]
    2 раза - чистый разводняк на фен, 112 за городом и 82 км/ч в черте города.
    1 - показательный урок своему, тогда еще 14-ти летнему старшему.

    Новой полиции штрафов не оплачивали, хотя про все случаи остановок отписывался в данной теме.
    Что мне там нужно виконувати?
     
  4. Hamstell

    Hamstell Прораб

    Повідомлення:
    172
    Симпатії:
    253
    Адреса:
    Чернігів
    Золоті слова.

    Я водій, знаю і виконую вимоги Правил дорожнього руху і Закону України "Про дорожній рух".

    Саме тому я вимагаю від посадових осіб безумовного виконання вимог статті 19 Конституції України. В даному випадку, поліцейські зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, передбачений статтею 35 Закону України "Про національну поліцію", якою встановлений вичерпний перелік підстав для зупинки автомобіля.
    Відповідно до п. 2.14 ПДР та статті 16 ЗУ "Про дорожній рух" я маю право знати причину зупинки, а згідно п. 3 статті 35 поліцейський "зобов’язаний поінформувати водія про конкретну причину зупинення ним транспортного засобу з детальним описом підстави зупинки, визначеної у цій статті".
     
    rondlyk, Пітон, Bumbarash та ще 1-му подобається це.
  5. Bumbarash

    Bumbarash Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.669
    Симпатії:
    2.210
    Адреса:
    Запорожье
    Часть участников данной темы форума этого не понимает и не хочет понимать. Им не принципиально соблюдают ли люди в форме и с оружием написанные для них законы.
    Да! У них есть права, но у них есть и обязанности. Первое всегда приводится в аргументации, а про второе обычно скромно молчат. Да! Они имеют право применить физическое воздействие, но у них есть обязанность прекратить применение силы, как только необходимость ее применения исчерпана.

    Поліцейський захід припиняється, якщо досягнуто мети його застосування, якщо неможливість досягнення мети заходу є очевидною або якщо немає необхідності у подальшому застосуванні такого заходу.
    Поліцейський зобов’язаний негайно зупинити застосування певного виду заходу примусу в момент досягнення очікуваного результату.


    На 7:59 водитель говорит, что он сам выйдет из авто, но в ответ на это к 2 уеб@нам подключаются еще 2. Водителя вытаскивают из авто... и на кой-то хер надевают на него наручники. ЗАЧЕМ???

    Фізичним впливом є застосування будь-якої фізичної сили, а також спеціальних прийомів боротьби з метою припинення протиправних дій правопорушників.


    Части участников стоит изучить назначение, применение, суть и порядок действий полиции при 185 статье
     
    Пітон подобається це.
  6. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Як бути якщо водій каже вийде з авто, але не виходить? Скільки чекати - годину, дві, добу?
     
    акула941 подобається це.
  7. Bumbarash

    Bumbarash Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.669
    Симпатії:
    2.210
    Адреса:
    Запорожье
    А у Вас были сомнения, что на 8:05 он будет продолжать сидеть в авто? Он уже точно знает, что его вытащат...
    А вообще, он обязан выходить из авто?
     
    WalterCV подобається це.
  8. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Не зобов'язаний якщо встановлена особа, якщо не встановлена його мають доставити у відділок для з'ясування.

    Питання не про сумніви, питання як бути коли він не виходить, скільки чекати
     
    акула941 та andrij64 подобається це.
  9. Bumbarash

    Bumbarash Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.669
    Симпатії:
    2.210
    Адреса:
    Запорожье
    Не более 3-х часов.
     
  10. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    3 год вказано у законі?
    З відео почув що особу можуть затримувати на 3 год, але так розумію це загальний час з доставкою у відділок, я хочу сказати що якщо особу затримують і везуть у відділок він має негайно вийти з машини, або його негайно мають примусова витягнути якщо він не виходить сам
     
    акула941 подобається це.

Поділитися цією сторінкою