Хочешь запутаться?... Разберись...

Тема у розділі 'Курилка, болталка', створена користувачем Skyter, 2 чер 2009.

  1. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Хочешь запутаться?... Разберись...

    з поломаними колесиками.. :)

    це також тимчасово. (для чого давнім було золото?) Потім залізо, нафта.. Ось:_http://cikavo.com/article/11949.html
     
  2. Muton

    Muton Новачок

    Повідомлення:
    3.573
    Симпатії:
    1.160
    Адреса:
    Киев
    Попробую развить тему.
    Запад отлично понимает что для развития информационного рынка нужна развитая и развивающаяся инфраструктура - они даже взаимно связаны (возьмем к примеру, технологии виртуализации серверов).
    Поэтому искусственно нагнетается спрос на товары и услуги. Нас словно подстегивают к покупкам... Чуть ли ежедневно: процессоры стали быстрее, зубная паста - чистит лучше, дрель стала мощнее и т.д.

    Но возникает вопрос: когда наступит пик насыщения?
    Возникнет ли кризис при таких темпах товарообмена?
     
  3. Vladlen

    Vladlen Шабашник

    Повідомлення:
    3.613
    Симпатії:
    695
    Адреса:
    Сумы
    Нечего не будет.Пипл хавает
     
  4. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Хочешь запутаться?... Разберись...

    я так дивлюся ретроспективно: що було у мої бабці для того, щоб вона нормально жила і була щаслива?. Принести два відра води з криниці (100 метрів від хатки), купити 5 л гасу на місяць для освітлення, купити буханець хліба на три дні, цукор, вершкове масло (бабця не тримала рогатої худоби). Сірники, сіль. Заготовити дров і вугілля (300-400 кг). Ось і все.
    Що мені потрібно для такого ж рівня щастя? Навіть важко все врахувати.. Електроенергія для всього (без неї взагалі колапс, особливо на роботі), бензин для авто. Їжа - майже вся покупна. Одяг, взуття, не для того, щоб не бути голим, а щоб бува не подумали, що мала зарплата - все покупне і на певний період, воно ж виходить з моди.. Газ - то взагалі якась удавка після радянського періоду, особливо для тих, хто набудував хоромів, облаштував, а тепер не знає, чим йому це обігріти (чому такий дурний, хоч гроші є?)..
    Великий телевізор, потужний комп.. і так далі.. Поїздка на відпочинок десь там за гряницю, не поїдеш - втрачаєш на репутації (а вона ж таки потрібна для відчуття щастя). А нащадки? Це взагалі окрема віха у житті.. Одіти, щоб не було комплексів, вивчити, пристроїти.. І це все для того, щоб наблизитись до цього рівня особистого комфорту, який був доступний моїй бабці.. Щаслива моя бабця була, вона вміла бути щасливою без надмірних зусиль.. Не те, що я.. :)

    Такий час зараз..

    Добавлено через 4 минуты 52 секунды
    Насичення буде тоді, коли вам нічого з того, що пропонують, не буде потрібно (або ви не зможете собі дозволити)..
     
    1 людині також подобається це.
  5. Мирослав

    Мирослав Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.206
    Симпатії:
    4.272
    Адреса:
    м. Ужгород
    Re: Відповідь: Re: Хочешь запутаться?... Разберись...

    Це і в той час було щастям десь у гірському присілку.

    Сказане справедливо частково - значна частина названих умов відноситься до комплексів.

    Не знаю. Племінник закінчив інженерний і як перспективний випускник по рекомендації кафедри був запрошений працювати на Єврокар, де без протекції пробився на інженерну роботу. Син товариша закінчив лише 4 курс інженерного, але вже працює по договору і завідує компьютерною мережею чималої обласної установи - теж не по протекції, керівникам треба у штаті не лише "блатняків", але, в першу чергу, тих, хто вміє добре виконувати свою роботу. До речі, вчились обидва на держзамовленні і оцінки в заліковці не купували. Своїй дочці надаю всю можливу підтримку, але не заважаю здобувати свої вершини САМІЙ (гімназія з золотою медаллю, закінчує третій курс - всі сесії на відмінно, ще за жоден залік чи екзамен не платила, навпаки, майже завжди дістає підсумкові оцінки автоматом). Просто вчитися треба сумлінно...
    А хто іде на поводу у батьків і всюди дякуючи протекції - що буде робити, як батьки вже будуть на пенсії?
     
  6. NPC

    NPC Новачок

    Повідомлення:
    35
    Симпатії:
    33
    На этот вопрос есть ответ. Читал у А. Лазарчука недавно рассказ =Там вдали, за рекой..=
    Вот что он пишет...

    "Потребности создаются искусственно, лишь бы загрузить производство. Даже в
    России с ее традициями аскетизма - девять из десяти занятых в производстве
    людей производят черт-те что! Я даже не называю это предметами роскоши,
    потому что это даже не роскошь, а какой-то изврат. Телевизоры, которые сами выбирают для тебя программы. Они, видите ли, лучше тебя знают, что ты любишь смотреть.

    По три автомобиля на семью. Дорог проложили: жми, не хочу... куда, зачем? Никто не думает, не считает... Или взять эти, не к столу будь сказано, таблетки - чтобы говно приятно пахло. Ну, Толя! Это-то к чему? А ведь такого - миллион.

    И на все идет ресурс, а он ограничен. И вот если взять вдруг и обрубить то, что не нужно никому, что полнейшее излишество - окажется, что один работающий способен прокормить, обуть, одеть и поселить человек сорок... Это раз.

    А два я уже почти сказал: ресурс ограничен, и вот-вот что-то случится: то ли нефть кончится, то ли перегрев начнется, то ли еще что похуже... И когда это произойдет, когда мы вмажемся с ходу мордой о забор - когда встанет во весь рост проблема чисто физического выживания - тут и пригодится наш опыт".
     
    3 користувачам це сподобалось.
  7. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Хочешь запутаться?... Разберись...

    NPC, Мирослав назвав це комплексами, у моєму дописі.. :)
     
  8. Мирослав

    Мирослав Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.206
    Симпатії:
    4.272
    Адреса:
    м. Ужгород
    Re: Відповідь: Re: Хочешь запутаться?... Разберись...

    Voyutichi, комплекси виникають у споживача, особливо коли в рахунок ідуть критерії іміджу, престижності і т.д. І я не казав, що їх (комплексів) виникненню не сприяє реклама.
    Як там?
    "Реклама - двигатель торговли"
    "Западное общество - общество потребления"
    "Если уж смогли продать по высокой цене перец, абсолютно не пригодный в пищу, то у каждого товара найдётся свой покупатель"
    Авторів, на жаль, не пам'ятаю.
     
    2 користувачам це сподобалось.
  9. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Хочешь запутаться?... Разберись...

    Мирослав, абстрактно філософствувати - якось не западає в душу, тому я говорю від себе, тобто від першої особи, про комплекси..:)
     
  10. Мирослав

    Мирослав Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.206
    Симпатії:
    4.272
    Адреса:
    м. Ужгород
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Хочешь запутаться?... Разберись...

    Я надіюсь, аналіз таких комплексів не викликав у Вас почуття досади чи, не дай боже, образи. :)
    beer
     

Поділитися цією сторінкою