Двухколпакова печь своими руками

Тема у розділі 'Печи и камины', створена користувачем ur5imw, 18 жов 2012.

  1. Парф

    Парф Майстер

    Повідомлення:
    86
    Симпатії:
    33
    Колпаковими печами не займався, як писав раніше, але по словам деяких майстрів колпакова система ефективніша.
     
  2. Вогнистый Владимир

    Вогнистый Владимир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.054
    Симпатії:
    1.170
    Адреса:
    Украина, Мариуполь
    Парф, Вот видите -как все просто - мы верим чьим то словам. а как насщет Активной массы кирпича.? и назовите мне хоть одно имя мастерапо колпачным печам..?
     
  3. Парф

    Парф Майстер

    Повідомлення:
    86
    Симпатії:
    33
    Якщо маєте на увазі імена майстрів, то це наприклад: Олександр Залуцький, Ігорь Шевчук, якщо вам ці імена щось говорять. А на рахунок активної маси цегли, то я не говорив за колпакові печі, а саме за 5 ти канальні які в мене були особисто в будинку.
     
  4. Вогнистый Владимир

    Вогнистый Владимир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.054
    Симпатії:
    1.170
    Адреса:
    Украина, Мариуполь
    Парф, -Игоря Шевчюка не знаю а вот работы Александра -встречал. а так же знаю Замашко и Селиван -знаю и их работы. Но - у нас степь и тайги нет. Топим углем. и скажу так - любую печь можно зделать плохо.
     
  5. Парф

    Парф Майстер

    Повідомлення:
    86
    Симпатії:
    33
    Хоч не має, та є північна Україна, що відрізняється від південної по температурному режиму приблизно в 10 гр по Цельсію. Тому й виникають спори, багато чи мало 40 кг дров на добу.
     
  6. Вогнистый Владимир

    Вогнистый Владимир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.054
    Симпатії:
    1.170
    Адреса:
    Украина, Мариуполь
    Вы хотите сказать что на Западной Украине -холодней на 10гр. чем у нас.? Я не знал. И печь которая обогреет дырявый дом - ище не изобретина. Мне доводилось видеть ролик - австрийский домик для пенсионера. Двух этажный дом -из пено бетона 200мм. + 200мм. пенопласта + 85мм. кирпича. я теперь верю - что такой дом обогревает - буржуйка.
     
  7. Парф

    Парф Майстер

    Повідомлення:
    86
    Симпатії:
    33
    Прочитайте уважніше, не Західна, а саме Північна, і якщо не довіряєте словам, зайдіть хоча б на СІНОПТІК.ЮА і побачте різницю температури повітря, особливо взимку.
     
  8. Вогнистый Владимир

    Вогнистый Владимир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.054
    Симпатії:
    1.170
    Адреса:
    Украина, Мариуполь
    Парф, -Если взять крайние точки Север и Юг. Дело не в том. Хорошее наружное утепление дома -решает многие проблемы. и теплоемкие печи могут иметь легкие щитки . Так что - вариантов много.
     
  9. Парф

    Парф Майстер

    Повідомлення:
    86
    Симпатії:
    33
    Я згоден, ми сперечаємось ні про що і ні за що.
     
    Вогнистый Владимир подобається це.
  10. солтес

    солтес Прораб

    Повідомлення:
    965
    Симпатії:
    407
    Адреса:
    НІК ПЕРЕДАНИЙ ШАХМАТІСТУ
    В нас з кожним роком тепліше і тепліше .
    Напевне тому що повирубували ліс і тепле повітря з Європи суне без опору , а холодне від нас в Європу. Сьогодні цілий день 0 градусів .
     
    yuriy52 подобається це.

Поділитися цією сторінкою