Нужен совет в выборе сварочного аппарата

Тема у розділі 'Оборудование и инструмент для сварочных работ', створена користувачем vodogon, 16 жов 2012.

  1. шахматіст

    шахматіст Інженер

    Повідомлення:
    1.315
    Симпатії:
    447
    Адреса:
    із робочих слюсар 5 розряду та електрик 3 розряду
    До якої товщини можна варити товстий метал в міліметрах ,4мм краще зварювати інверторною зваркою , чи полу автоматом і якої найбільшої товщини буває зварочний дріт , 1,5 чи ще товще .
     
  2. Слава88

    Слава88 Майстер

    Повідомлення:
    42
    Симпатії:
    29
    Адреса:
    м. Ужгород
    Все залежить від навантаження, яке буде здійснюватися на шов.
    У зварці товстого металу полуавтоматом вирішальну роль грає його ампераж. Логічно - чим більше ампер, тим більшу товщину металу можна проварити. Є потужні промислові полуавтомати 500 амперні і більше, вони зварюють навіть 1 см. товщину металу. Але такий апарат відповідно і коштує 50000 - 100000 грн.
    До прикладу у мене полуавтомат 300 ампер. Зварював ним водогрійний котел закритого типу ( сталь лист 5 мм.) виставив 250 ампер, і при цьому на всіх стиках зняв фаску. Котел не тече по сьогоднішній день, і нормально витримує постійний робочий тиск 1,8 атм.
     
    шахматіст подобається це.
  3. шахматіст

    шахматіст Інженер

    Повідомлення:
    1.315
    Симпатії:
    447
    Адреса:
    із робочих слюсар 5 розряду та електрик 3 розряду
    А я своїм Кентавром 250 яку товщину метала потягну.
     
  4. Слава88

    Слава88 Майстер

    Повідомлення:
    42
    Симпатії:
    29
    Адреса:
    м. Ужгород
    4 мм. Спокійно)))
     
    шахматіст подобається це.
  5. шахматіст

    шахматіст Інженер

    Повідомлення:
    1.315
    Симпатії:
    447
    Адреса:
    із робочих слюсар 5 розряду та електрик 3 розряду
    дякую за консультацію
     
  6. Василий Левченко

    Василий Левченко Підмайстер

    Повідомлення:
    32
    Симпатії:
    5
    Доброго дня! Хто корістувався інвертором Дніпро-М, потрібна порада який краще купити. Потрібно зварити ворота у гаражі, та невеликі роботи по кузову вантажівки
     
  7. шахматіст

    шахматіст Інженер

    Повідомлення:
    1.315
    Симпатії:
    447
    Адреса:
    із робочих слюсар 5 розряду та електрик 3 розряду
    Маю такий , апарат оперативний , і зварює гарно , один не достаток короткі кабеля , я купив більшої довжини , користуюсь уже давно , головне не перевертати апарат з мікроударами коли запихаєте в чемодан і не засоряти , як правило апарати виходять з ладу від не догляду за ними . користуюсь як любитель уже давно ,забув в якому році я його купив , не ламався ні разу.
     
  8. Василий Левченко

    Василий Левченко Підмайстер

    Повідомлення:
    32
    Симпатії:
    5
    Дякую за відповідь ! Приглянувся саме САБ-260ДПА надіюся що буде слугувати добре
     
  9. barsa

    barsa Підмайстер

    Повідомлення:
    91
    Симпатії:
    24
    Не заходил давно на сайт.

    Вообще-то говорят (я не пробовал), что трансом тавровое варится "на ура", дуга из-за переменки не скачет , а вот на постоянке дуга может уйти на одну сторону и получается бяка- с одной стороны металл, с другой шлак. У меня тоже поначалу так было. Так что надо либо тавр продолжать варить трансом, или начинать не со шва, а сантиметров несколько с железки, положенной рядом, потом переходить на шов, чтобы все прогрелось. Хотя не факт, что будет все гут.
    --- добавлено: 21 бер 2018 у 12:15 ---
    Думаю, что любой подойдет. Только я не покупал бы тот, который "стартует" от первой искры. Ну вы поняли, какой....
     
    Останнє редагування модератором: 29 бер 2018
  10. Papp Janos

    Papp Janos Прораб

    Повідомлення:
    815
    Симпатії:
    399
    Адреса:
    Украина
    @barsa, С хорошим электродом дуга не уйдет сторону, апарат непричем, то есть невсегда.
     

Поділитися цією сторінкою