Какой ракушняк нужен?

Тема у розділі 'Строительные и отделочные материалы', створена користувачем Sheylili, 13 жов 2012.

  1. нікола

    нікола Майстер

    Повідомлення:
    252
    Симпатії:
    75
    Адреса:
    Симферополь
    Vyjko, Може посипатись марка М6,М8,М10, Номер продавця можнав приват??Не боявся переводити кошти,які гарантії дали?
     
  2. alex.dom

    alex.dom Стажер

    Повідомлення:
    25
    Симпатії:
    4
    марка м35 єто очень плотній камень, возьмите проще м25.Разница в ввесе порядка 7 кг на штуке.Он будет однозначно теплее. И я бы нне сказал что теряет прочность.Сейчас гостов нет. Либо колпак,либо обычный. Даю тел.человека занимается камнем в Крыму. 0503447280
    --- добавлено: 30 ноя 2013 в 08:41 ---
    [​IMG] Такк можно из ракушки джекоративно облецевать дом
     
    Останнє редагування модератором: 8 гру 2013
  3. нікола

    нікола Майстер

    Повідомлення:
    252
    Симпатії:
    75
    Адреса:
    Симферополь
    alex.dom, Добавтье фото привезенного камня с этого номера-для инфы...
     
  4. Vyjko

    Vyjko Підмайстер

    Повідомлення:
    61
    Симпатії:
    21
    Адреса:
    киев
    нікола
    гарантії небуло ніякої просто сказали що вони некидають слова на вітер, дотримуються слова, ну і ще я небоявся кидати гроші на картку бо там було прізвіще та імя отримувача, вразі невиконання домовленостей є в мене знайомі якіб їх с під землі дістали ну це вже крайній випадок. і можливо так як я купляв ракушку перший раз в житті, то основним моїм проханням була не марка ракушняка а щоб нерозсипався в руках))))))))))) про марку ракушки і його властивості вже почав дізнаватись після отримання товару на місце призначення, вобщим знав я тільки про його екологічні властивості тому і вибрав ракушку, а ще вроді кажуть миші в такому будинку незаводяться.
     
  5. нікола

    нікола Майстер

    Повідомлення:
    252
    Симпатії:
    75
    Адреса:
    Симферополь
    Vyjko, Миші в такому будинку незаводяться.Щоб було ЕКО,потрібно відмовитись від пінопласту,акрилових шпаклівок, клеїв,фарб,і.т.д..... P.S Технології екобудинку -гуцульська хата,стиль "Шале".
     
  6. Vyjko

    Vyjko Підмайстер

    Повідомлення:
    61
    Симпатії:
    21
    Адреса:
    киев
    нікола, Та я некажу що мені треба еко, просто при будівництві старатимусь менше всякої хімії використовувати, бо сам звязаний з хімічною та вогнезахисною обробкою деревини та матеріалів, хоча є й природні анисептики антипірени які нешкодять здоровю людини а грибку жучкам червячкам розвиватись недають.
    Таке питаннячко по ракушняку перед нанесенням шуби на фасад чи потрібно прибивати якусь сітку цвяхи для того щоб шуба краще трималась?
     
  7. нікола

    нікола Майстер

    Повідомлення:
    252
    Симпатії:
    75
    Адреса:
    Симферополь
    Vyjko, (прибивати якусь сітку цвяхи для того щоб шуба краще трималась) Ви що Боже борни ,ви від ракушняку ніяк і нічим штукатурки не віддерете і невідшкрябаєте.!!!!!
     
  8. Vyjko

    Vyjko Підмайстер

    Повідомлення:
    61
    Симпатії:
    21
    Адреса:
    киев
    [​IMG]

    [​IMG]
    [​IMG]
    Ообіцяні фото придбаного ракушняка
    --- добавлено: 1 дек 2013 в 20:31 ---
    нікола, Що скажете про вигляд ракушки?? брати в них слідуючу партію чи запропонуєте щось своє?
     
    Останнє редагування модератором: 9 гру 2013
  9. нікола

    нікола Майстер

    Повідомлення:
    252
    Симпатії:
    75
    Адреса:
    Симферополь
    Зробіть порівняння візуально для початку. IMG_20131111_124913.jpg IMG_20131111_124939.jpg IMG_20131111_124953.jpg
     
    Andrii_M подобається це.
  10. Vyjko

    Vyjko Підмайстер

    Повідомлення:
    61
    Симпатії:
    21
    Адреса:
    киев
    нікола, ну ви бєте нижче пояса))))))))))) Ваша ціна?? і умови доставки?
     

Поділитися цією сторінкою