Штукатурка глиняних стін. Підкажіть

Тема у розділі 'Штукатурки, шпаклевки, клея', створена користувачем makss, 11 жов 2012.

  1. makss

    makss Підмайстер

    Повідомлення:
    57
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Хмельницкий
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Штукатурка глиняних стін. Підкажіть

    Так і роблю, довжина шурупа 90 мм.
     
  2. Витэк

    Витэк Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.084
    Симпатії:
    1.863
    Адреса:
    Золотоноша
    У сотки ( по крайней мере той что продают у нас) ширина винта намного больше.
     
  3. Колобок

    Колобок Стажер

    Повідомлення:
    23
    Симпатії:
    1
    В мене будинок також з глиняними стінами. Спочатку я здирав щтукатурку стару, грунтував стіни,набивав сітку цвяхами(старайтесь попасти цвяхом прямо в дерево), а потім звичайна штукатурка. Після цих робіт наносили штук під маяки і побілка фарбою на вапняній основі здається Sadolin.
     
  4. olegvell

    olegvell Майстер

    Повідомлення:
    89
    Симпатії:
    44
    Адреса:
    ЛУЦК
    Чому ж не буде тріскатись стартова шпаклівка і розчин. Глиняну стіну не можна грунтувати Грунтівками глибокого проникненя,зміниться мікроклімат стіни. І через деякий час може посипатись. Звісно склосітка і Гіпсова статова шпаклівка даю перевагу Knauf start або Knauf Rotband.
     
  5. Калинович

    Калинович Бригадир

    Повідомлення:
    198
    Симпатії:
    118
    Підскажіть і мені будь ласка: є старий глиняний дім з страшенним фасадом. Якщо:
    1.здерти наляпану віником "накропку",
    2.оббити те, що не тримається,
    3.вирівняти цементно-піщаним розчином,
    4.прикріпити пінопласт (тільки як)
    5. затягнути зверху (чим?) під покраску фасадною фарбою?
    Має право на життя така схема чи ні? будинок не знищиться під тим пінопластом і чим його дешевше-легше кріпити-шпаклювати?
     
  6. makss

    makss Підмайстер

    Повідомлення:
    57
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Хмельницкий
    Пінопласт приклеюється до стіни на звичайний найдешевший клей для пля плитки, наприлад ферозіт 100.
     
  7. Калинович

    Калинович Бригадир

    Повідомлення:
    198
    Симпатії:
    118
    І воно буде триматись? А зверху чим?
     
  8. wanopresn

    wanopresn Майстер

    Повідомлення:
    219
    Симпатії:
    31
    Адреса:
    Киев Шполянка
    глину то что отваливается ободрать. метал сетку прикрутить на саморезы. цементо песчанной жиденькой набрызг сделать и дать постоять сутки. потом цементно песчанной выравнять по маякам. маяки из профилей для гипсокартона удобно ставить на обычный гипс. дать постоять недели две и можно шпаклевать под ноль. если наружная стена то на цементно песчанный слой можно клеить пенопласт . потом сетка . шпаклевать и красить. гипсокартон надо ставить только на каркас. зделайте мышам радость.
     
    Калинович подобається це.
  9. Калинович

    Калинович Бригадир

    Повідомлення:
    198
    Симпатії:
    118
    О, дякую! А треба ретельно все вирівнювати під пінопласт, чи менш-більш перетерти цементно-піщаною сумішшю? І ще одне, під пінопласт сітку не треба, тільки зверху?
     
  10. wanopresn

    wanopresn Майстер

    Повідомлення:
    219
    Симпатії:
    31
    Адреса:
    Киев Шполянка
    делать ли затирку под пенопласт или нет это ваше дело. но если плохо выровняете основу под пенопласт. то пенопласт будет плохо клеится и будет повышенный расход дорогого клея для пенопласта. лучше лишний день потратить. но выровнять хорошенько и затереть хоть слегка. главное приклейте пенопласт хорошо.. на "зонтики" особо не надейтесь. они конечно отвалится ему не дадут . но на утепление влияет больше качество приклеивания - чем лучше - качественнее приклеите - тем меньше топить. сетка капроновая идёт на пенопласт. под пенопласт сетка не надо . тут есть ветки по утеплению наружных стен пенопластом и куча специалистов по этим делам. я не стал бы себе дом утеплять пенопластом. но это моё мнение:Hi: . с другой стороны иной раз и "по бюджетнее" надо. я вон себе курятник пенопластом хочу утеплить.:-D
     

Поділитися цією сторінкою