Штукатурка глиняних стін. Підкажіть

Тема у розділі 'Штукатурки, шпаклевки, клея', створена користувачем makss, 11 жов 2012.

  1. Пан Євген

    Пан Євген Стажер

    Повідомлення:
    23
    Симпатії:
    8
    Ага, тільки якщо блат був. Тоді взагалі все можна було купити. В мене батько взагалі дачу накрив авіаційним алюмінієм. Чому? Бо зміг дістати. А так, підти в магазин і купити - ага-ага...
    Тепер по глині. В себе в копанці, як вода влітку зійшла, на глибині десь метра три знайшрв щось таке синюватого кольору, у нас місцеві звуть його глей. То я на нього склеїв між собою 2 цеглини. Наступного дня піднімав - тримається намертво. Вирішив поекспериментувати, змішував з вапняним молочком - ніякої різниці.
    Я цим глеєм потім тандир поштукатурив з двох сторін. То ззовні - як камінь, щоправда від вологи розм"якшується. А зсередини під дією температури почав охрупчуватися, тобто, дуже легко відламати шматочок і розтерти в руках. І колір змінив з сіруватого на жовтий, як ото цегла.
     
  2. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Пан Євген подобається це.
  3. Пан Євген

    Пан Євген Стажер

    Повідомлення:
    23
    Симпатії:
    8
    Цікаво, на що годиться цей глей в будівництві?
     
    РЕПЕЙ подобається це.
  4. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.848
    Симпатії:
    1.987
    Адреса:
    Черкассы
    Я ,там де повідпадала глина, зібрав ту глину в відро - залив водою і заново намазав на стіну. Там де був товстий шар то під часвисихання трохи тріщини дало, але замазав їх і все відмінно.

    Отправлено с моего SM-G950F через Tapatalk
     
  5. РЕПЕЙ

    РЕПЕЙ Бригадир

    Повідомлення:
    295
    Симпатії:
    143
    Адреса:
    Полтавщина
    В часи СРСР селяни добавляли в глину кінський кізяк - для міцності - і трималося добре.
    А от мої батьки добавляли уже суху трав"яну муку - колись у 80-ті роки ії робили сушили в колгоспах для корму ВРХ. Як наслідок ця мазка-штукатурка трималась як цементна штукатурка і тріщин не давала.
     
  6. eco30

    eco30 Бригадир

    Повідомлення:
    284
    Симпатії:
    141
    Адреса:
    провінція Києва
    Підтверджую. Дома так зроблено.
     
  7. Placer

    Placer Заслужений майстер

    Повідомлення:
    10.952
    Симпатії:
    31.141
    Додайте кінський кізяк у кукурудзяну крупу, зваріть і з'їжте. Теж буде триматися. Як збірна СССР.
    Нормальні люди по глині дають червоний ceresit.
    [​IMG]
     
  8. РЕПЕЙ

    РЕПЕЙ Бригадир

    Повідомлення:
    295
    Симпатії:
    143
    Адреса:
    Полтавщина
    Все — отрута, все — ліки; те й інше визначає доза. Ненормальні люди користуються хімдобавками і потім даремно бігають по лікарнях і витрачають кошти. Але здоров"я вже не купиш!
    Наливайте в стакан червоний ceresit і пийте натщесерце замість сухого вина - проблем з штукатурками Ви не будете помічати - у Вас будуть інші проблеми. Ось якось так. hello
     
  9. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    648
    Адреса:
    городок львівської обл.
    Традиційно мішалась полова з глиною.Зараз в епоху гумових рукавиць можна додати вапна до розчину, не завадить і клей пва.
    Але сучасний інтер'єр передбачає обшивку стін гіпсокартоном і перехід на повітряне опалення, що американці зробили ще в минулому столітті.
     
  10. Мерцало

    Мерцало Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Львів
    Доброго дня всім. Народ, потрібна підказка, може хто має досвід. Поштукатурили стіни Цементно вапняним розчином в глиняній хаті для вирівняння стін(слой звичайно великий), хата старенька(ще польська), фундамент добрий, цегляний, піднятий над землею, зроблена відмостка, чорнові стяжки. Стіна внутрішня, з двох сторін поштукатурена. Вирішили перемістити двері. Вирізали кусок внутрішньої стіни, а там на соломі та глині трапляється цвіль, вологості так не помітно, на поверхні розчину нічого не помітно. Робили нанесення розчину минулого року. Хата всю зиму без вікон простояла. Ззовні утеплили її пінопластом. Що робити?
     

Поділитися цією сторінкою