Штукатурка глиняних стін. Підкажіть

Тема у розділі 'Штукатурки, шпаклевки, клея', створена користувачем makss, 11 жов 2012.

1. Пан Євген

Пан Євген Стажер

Повідомлення:
    23
    Симпатії:
    6
    Ага, тільки якщо блат був. Тоді взагалі все можна було купити. В мене батько взагалі дачу накрив авіаційним алюмінієм. Чому? Бо зміг дістати. А так, підти в магазин і купити - ага-ага...
    Тепер по глині. В себе в копанці, як вода влітку зійшла, на глибині десь метра три знайшрв щось таке синюватого кольору, у нас місцеві звуть його глей. То я на нього склеїв між собою 2 цеглини. Наступного дня піднімав - тримається намертво. Вирішив поекспериментувати, змішував з вапняним молочком - ніякої різниці.
    Я цим глеєм потім тандир поштукатурив з двох сторін. То ззовні - як камінь, щоправда від вологи розм"якшується. А зсередини під дією температури почав охрупчуватися, тобто, дуже легко відламати шматочок і розтерти в руках. І колір змінив з сіруватого на жовтий, як ото цегла.

2. ADS-Bot

ADS-Bot Реклама на сайті

Повідомлення:
    0
    Симпатії:
    0

3. andrij64

andrij64 Заслужений майстер

Повідомлення:
    6.166
    Симпатії:
    6.585
    Адреса:
    Стебник
    Пан Євген подобається це.
  4. Пан Євген

Пан Євген Стажер

Повідомлення:
    23
    Симпатії:
    6
    Цікаво, на що годиться цей глей в будівництві?

РЕПЕЙ подобається це.
  5. bogdansv
    Онлайн

bogdansv Заслужений майстер

Повідомлення:
    2.496
    Симпатії:
    1.656
    Адреса:
    Черкассы
    Я ,там де повідпадала глина, зібрав ту глину в відро - залив водою і заново намазав на стіну. Там де був товстий шар то під часвисихання трохи тріщини дало, але замазав їх і все відмінно.

Отправлено с моего SM-G950F через Tapatalk

6. ADS-Bot

ADS-Bot Реклама на сайті

Повідомлення:
    0
    Симпатії:
    0
  7. РЕПЕЙ

РЕПЕЙ Майстер

Повідомлення:
    244
    Симпатії:
    97
    Адреса:
    Полтавщина
    В часи СРСР селяни добавляли в глину кінський кізяк - для міцності - і трималося добре.
    А от мої батьки добавляли уже суху трав"яну муку - колись у 80-ті роки ії робили сушили в колгоспах для корму ВРХ. Як наслідок ця мазка-штукатурка трималась як цементна штукатурка і тріщин не давала.

8. eco30

eco30 Майстер

Повідомлення:
    124
    Симпатії:
    79
    Адреса:
    провінція Києва
    Підтверджую. Дома так зроблено.

9. Placer

Placer Заслужений майстер

Повідомлення:
    9.819
    Симпатії:
    29.609
    Додайте кінський кізяк у кукурудзяну крупу, зваріть і з'їжте. Теж буде триматися. Як збірна СССР.
    Нормальні люди по глині дають червоний ceresit.

10. ADS-Bot

ADS-Bot Реклама на сайті

Повідомлення:
    0
    Симпатії:
    0

11. РЕПЕЙ

РЕПЕЙ Майстер

Повідомлення:
    244
    Симпатії:
    97
    Адреса:
    Полтавщина
    Все — отрута, все — ліки; те й інше визначає доза. Ненормальні люди користуються хімдобавками і потім даремно бігають по лікарнях і витрачають кошти. Але здоров"я вже не купиш!
    Наливайте в стакан червоний ceresit і пийте натщесерце замість сухого вина - проблем з штукатурками Ви не будете помічати - у Вас будуть інші проблеми. Ось якось так. hello

12. barnych

barnych Інженер

Повідомлення:
    1.870
    Симпатії:
    430
    Адреса:
    городок львівської обл.
    Традиційно мішалась полова з глиною.Зараз в епоху гумових рукавиць можна додати вапна до розчину, не завадить і клей пва.
    Але сучасний інтер'єр передбачає обшивку стін гіпсокартоном і перехід на повітряне опалення, що американці зробили ще в минулому столітті.

Поділитися цією сторінкою