Срок эксплуатации кровли

Тема у розділі 'Кровля, мансарда, чердак', створена користувачем Kost, 24 тра 2008.

  1. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Не знаю що це, але спостерігається дуже груба помилка в технології.
    --- добавлено: 16 чер 2017 у 01:19 ---
    На нас з вами вистачить. Довговічний.
     
    Останнє редагування модератором: 23 чер 2017
  2. Master Z

    Master Z Новачок

    Повідомлення:
    26
    Симпатії:
    0
    я зараз говорю про ту глазуровану керамічну черепицу яку поставляють зараз і 10-15 років тому.
     
  3. Sevastjanov

    Sevastjanov Новачок

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    0
    Знайшов трохи дешевше https://prom.ua/p323041522-list-kro...;Лист+кровельный+алюминиевый+1,2х1235х685;tag але, груба робота. Не думаю, що така покрівля настільки естетична як який-небудь шинглас. Та й якість самого металу. Чай, не радянські часи.
     
  4. Opachki

    Opachki Стажер

    Повідомлення:
    15
    Симпатії:
    8
    Может быть, когда-то и умели делать такого рода кровлю – сейчас уже времена другие. Думаю, времена такого рода жестянки, как и шифера уже проходят. Сейчас все больше в ходу битумка или что-нибудь из разряда LUXARD и т.д.
     
    Sevastjanov та Master Z подобається це.
  5. Sevastjanov

    Sevastjanov Новачок

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    0
    По-моєму, будь-який вид сучасної покрівлі, якщо це не китайський металопрофіль, ондулін або шифер, за термінами «на нас з вами вистачить».
     
  6. Master Z

    Master Z Новачок

    Повідомлення:
    26
    Симпатії:
    0
    Я звами не погоджуюся, зараз безліч виробників і продавців гоняться за грн, а якість на 5 місці.
    Як приклад , в Епіцентрі з'явилась бітумка ЕКО, яка товщиною 2 мм , 1 м.кв важить приблизно 5-6 кг...
     

Поділитися цією сторінкою