Планировка участка

Тема у розділі 'Наш участок', створена користувачем laabur, 9 сер 2012.

  1. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Відповідь: Re: Планировка участка.

    poliglot, Ще би парочку таджиків, щоб втілили це все в життя(поки думка не змінилась), булоб супер.
     
  2. laabur

    laabur Майстер

    Повідомлення:
    127
    Симпатії:
    60
    Адреса:
    Каменец-Подольский
    Re: Планировка участка.

    Виглядає красиво.Обовязково візьму щось з цих проектів.Дякую.
     
  3. Б.А.Р

    Б.А.Р Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.549
    Симпатії:
    923
    Адреса:
    Файне місто .
    Відповідь: Планировка участка.

    Так земляче бири спочатку листок паперу:rubanok: і накиь своє майно і вкажи на ньому розміра . З якої сторони південь , сусідів знаєш ? Відміть з якої сторони проблемні .(якщо тобі на них повезло:-D )
    Дай відповідь на всі запитання які прозвучать зараз .

    Все залежить від Вашого буса , і чи ремонтуєте Ви його самі . Я б добавив м+ 1.5 м до ширини і+2м до довжини буса (внутрішній розмір ) .

    Які маштаби ремонтів думали над розмірами ?

    Які маштаби ??? ( пивко ихолодне буде , до пивка тільки таранька , чи може і шашличок ;-) ) ???
    Кочегара нанімати будеш ?
     
    1 людині також подобається це.
  4. laabur

    laabur Майстер

    Повідомлення:
    127
    Симпатії:
    60
    Адреса:
    Каменец-Подольский
    Re: Відповідь: Планировка участка.

    Бус думаю VW транспортер.Думаю гараж з ямою.
    Майстерню думаю таких же розмірів як і гараж зробити:наприклад 6*8.Разом вийде 12*8-непогана мандсанра(2 поверх).
    Кочегаром теща буде)))))І пивко буде ,і таранька і мангал.

    Добавлено через 3 минуты 26 секунд
    Можна і меншу,а біля неї ще якусь кухню чи ванну зробити.і вихід на другий повверх
     
  5. laabur

    laabur Майстер

    Повідомлення:
    127
    Симпатії:
    60
    Адреса:
    Каменец-Подольский
    Ось і зима майже пройшла,до осені я розчистив свій участок від зарослів,кущів та дерев.Залишилось ще два пні від окаії які думаю корчувати весною трактором.І дві купи одна зі смітям яку теж весною вивезу,і купа землі яку треба буде розгорнути теж трактором.За зиму вже перерізав все на дрова.Скоро весна і потрібно починати будівництво,вже привіз машину каменю і піску.З місцем під гараж і сарай вже визначився,а от де будувати баньку не знаю.Збираюсь нести документи на оформлення Проєкту забудови ділянки,от же прошу вас висловити свої думки де правильніше буде збудувати баню,біля неї басейн,що б із сонцем нормально було (освітлення і інше).І якщо можна де що садити.Ще не визначився із забором.Чекаю ваших думок та порад.Дякую.[​IMG]
     

Поділитися цією сторінкою