Ремонт газовых котлов. Консультации

Тема у розділі 'Газовые котлы', створена користувачем gazifik, 17 лип 2012.

  1. lisnyk

    lisnyk Прораб

    Повідомлення:
    545
    Симпатії:
    294
    Адреса:
    Львівська область
    Методом научного втику.
    А ще краще викликати майстра, або придбати дифманометр і звірити його покази з паспортними.
     
  2. djclyde

    djclyde Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.695
    Симпатії:
    3.446
    Адреса:
    Кропивницкий
    О чем речь...
    Котелку 12лет,
    Т.О. небыло и в планах.
    Просто тупо поочередно заменены теплообменники - а состояние всего осталось прежним....

    Был бы приглашен специалист - то и теплообменники не стоило-бы менять.

    Помыли бы бустером все - и...
     
    lisnyk подобається це.
  3. Yanuwevsky

    Yanuwevsky Інженер

    Повідомлення:
    210
    Симпатії:
    585
    Адреса:
    Коломия
    Т.О...Т.О. не знаю в яких реаліях хто живе,а втих що проживаю я ,такі процедури не практикуються не те що на котлах,а й на машинах,електро-бензо інструменті і тд і тп....
    Яка різниця що було в планах що ні?Я звернувся у відповідну тему з конкретним запитанням про допомогу за яку готовий заплатити.Я не проти позвати спеціаліста,та де ж взяти його,якщо кругом одні професіАнали.
    П,С. з недавніх подій у знайомого після декількох походів спеціаліста,прийшлось таки купити другий котел.У іншого знайомого ремонт тянеться від літа,каже якщо б не котел на дровах то замерз би та щей дитина в хаті.Тобто більшість ремонтників вміє виконувати тільки примітивні операції,типу поміняти запобіжник,стукнути насос бо заклинив чи поміняти резиночку бо капає трубочка :-D.Так є і справжні "хірурги" і тим хто проживає в окрузі пощастило.

    По котлу,фільтр який стоїть на обратці котла я знімав чистити,але він не був забитий,тим більше він немає ніякого відношення до приготування горячої води.
    Думав може трьохходовий підвисає,але коли працює опалення то притік горячого теплоносія до теплообмінника ГВС не прослідковується,і навпаки .Таке враження що слаба циркуляція,можливо у самому котлі ще є запрятаний якийсь фільтр?
     
    штірліц подобається це.
  4. lisnyk

    lisnyk Прораб

    Повідомлення:
    545
    Симпатії:
    294
    Адреса:
    Львівська область
    Фільтрів в котлі немає, потрібен спеціаліст з бустером.
     
  5. PVP

    PVP Підмайстер

    Повідомлення:
    79
    Симпатії:
    4
    Проверьте в каком положении стоит регулятор скорости насоса и как я выше говорил расход газа на максимальной мощности. А что залито в систему? Ну, например, у спирта температура кипения пониже чем у воды.
     
    Останнє редагування: 25 лис 2018
  6. Yanuwevsky

    Yanuwevsky Інженер

    Повідомлення:
    210
    Симпатії:
    585
    Адреса:
    Коломия
    На насосі немає положень,у системі залита незамерзайка,назву не памятаю,котел у мами тому назву подивлюсь пізніше і замір газу теж.
    Дякую всім хто відкликається beer
     
  7. djclyde

    djclyde Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.695
    Симпатії:
    3.446
    Адреса:
    Кропивницкий
    Из вышесказанного смею предположить...
    Что у вас стоит насос willo. Такой как ставили в дюваль thematec или в сайм.

    Смотрите на насосе справа в задней части стоит сеточный фильтр - картриджного типа.

    А коль вы испозьзуете PG вкачестве теплоносителя - то на сетке холодец ( густой )

    Описание фильтра сего смотрите в мануале saunier duval thematec ... ( на кирилице его нет!) ближайший польский...
     
  8. djclyde

    djclyde Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.695
    Симпатії:
    3.446
    Адреса:
    Кропивницкий
    К сожелению мастера в IF обл вам не подскажу. Так что читайте толмуты.
    Для начала матчасть ( принцып работы газового оборудования).



    И не забываем о классе опасности и вреде от самостоятельного вмешательства в взрывоопасные устройства. Все манипуляции вы делаете на свой страх и риск...!!!!!!


    Контур первичный нужно мыть ! Основательно - и без бустера это очень сложно.

    Лучше обзванивайте мастеров с вопросом - есть бустер?
    ,,, нет допобачення:::


    Из серии -
    встречают по одежке - а провожают нах@р
     
  9. djclyde

    djclyde Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.695
    Симпатії:
    3.446
    Адреса:
    Кропивницкий
    Не совсем так,,, у насоса вилло 60\85 есть фильтр обратки итегрирован в улитку... А таков часто раньше применялся на многих чайниках...
     
    lisnyk подобається це.
  10. lisnyk

    lisnyk Прораб

    Повідомлення:
    545
    Симпатії:
    294
    Адреса:
    Львівська область
    Котел BIASI, значить насос дійсно Вілло.
     

Поділитися цією сторінкою