Ремонт газовых котлов. Консультации

Тема у розділі 'Газовые котлы', створена користувачем gazifik, 17 лип 2012.

  1. PVP

    PVP Підмайстер

    Повідомлення:
    79
    Симпатії:
    4
    Електрчний опiр полум'я.
     
  2. gfnhbjn

    gfnhbjn Стажер

    Повідомлення:
    9
    Симпатії:
    1
    Котёл отработал свой рабочий цикл, пламя погасло. Ошибку выдаёт перед началом очередного цикла, причём без треска электродов и любых иных шумов сопутствующих розжигу.
     
  3. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Це точно? І який повинен бути електричний опір полум`я?
    --- добавлено: 13 лис 2018 у 21:10 ---
    І як міряють цей опір полум`я? Там є два електроди, котрі ``входять`` в це полум`я?
     
    Останнє редагування модератором: 21 лис 2018
  4. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    На пробій. Не важливо який, головне що різко змінюється, від " повітря" до полум'я, бо у вогні є іонизовані гази. Є електрод - електрод, а другий - металевий пальник. Ви ж це знаєте?
     
    Останнє редагування модератором: 21 лис 2018
    andrij64 подобається це.
  5. PVP

    PVP Підмайстер

    Повідомлення:
    79
    Симпатії:
    4
    Значит барахлит розжиг...
    Я так понимаю, включился насос, потом турбина, а розжига нет. После этого выдает ошибку. Так?
     
    Останнє редагування: 14 лис 2018
  6. gfnhbjn

    gfnhbjn Стажер

    Повідомлення:
    9
    Симпатії:
    1
    Нет. Насос в режиме "зима" работает постоянно. Турбины нет-котёл дымоходный. Ошибку выдаёт, как я понимаю, перед очередным розжигом.
     
  7. lisnyk

    lisnyk Прораб

    Повідомлення:
    545
    Симпатії:
    294
    Адреса:
    Львівська область
    Думаю проблему треба шукати на платі.
     
  8. Yanuwevsky

    Yanuwevsky Інженер

    Повідомлення:
    210
    Симпатії:
    585
    Адреса:
    Коломия
    Доброго вечора!Прошу допомоги по газовому котлу BIASI.
    Ввідні дані:
    Котел на 24 кіловати димохідний,хата 100м2,в системі незамерзайка(заміна кожних 5 років),тиск 1,2 бари (піднімав до 1,5)котел в роботі 12 років.
    В послідний час для комфортного принняття душу регулятор потужності горячої води потрібно було виставляти на максимум(на 7-ме положення),при цьому починав закипати основний теплообмінник.Купив новий теплообмінник ГВС,при цьому горяча вода почала текти уже на третьому положенні,але кипіння у основному теплообміннику не припинилось.
    Докупив новий основний теплообмінник,замінив і все стало добре,тобто звуків закипання не було навіть на максимальних режимах опалення чи ГВС.Але наступного дня звук закипання появився опять,уже на третому положенні на ГВС і так само на третому положенні на опаленні,при цьому вода ГВС іде горяча як і має бути,батареї теж в нормі.

    Перевіряв насос,не журчить,робить тихо,конденсатор на ньому ємність не втратив.Правда температура самого насоса чуть більша чим температура труби обратки яку він перекачує.Чомусь підозрюю його але не факт...

    Готовий віддячити за консультацію,або можливо хтось з майстрів є з даного регіону що має можливість глянути по місцю.
     
  9. lisnyk

    lisnyk Прораб

    Повідомлення:
    545
    Симпатії:
    294
    Адреса:
    Львівська область
    Причини закипання можуть бути наступні: 1.Завеликий тиск газу на пальнику (можна перевірити тупо призакривши вхідний газовий кран перед котлом, якщо при цьому ГВП залишається комфортним то причина в цьому), 2.Замала циркуляція теплоносія (тут треба дивитися більше, може бути насос, трьохходовий, засмічення трубопроводу). Крім цього мусор з труб міг попасти в теплообмінник і перекрити прохід.
     
    штірліц подобається це.
  10. PVP

    PVP Підмайстер

    Повідомлення:
    79
    Симпатії:
    4
    А как определить на сколько прикрывать? Лучше не прикрывать кран а посмотреть расход газа за минуту по счётчику. Он должен быть не больше 0.043м3.
     

Поділитися цією сторінкою