Летний душ своими руками - как сделать?

Тема у розділі 'Своими руками - общие вопросы', створена користувачем interceptor, 10 лип 2012.

  1. wellfare

    wellfare Інженер

    Повідомлення:
    400
    Симпатії:
    891
    Адреса:
    Україна
    Я зробив собі,якби,тимчасовий літній душ,але стоїть вже четвертий рік,цілком влаштовує і якщо чесно,то чогось не маю бажання щось міняти,хоча плани були ого-го.Зробив каркас з профільної труби 20х20,на всяк випадок приварив косинки з листа 2мм,хоча варив аналогічного сусіду не давав косинки,все зв`язалось профнастилом.Обшивку взяв з сандвіч-панелей б/в,знайомий продав по 30грн. за квадрат.Каркас під бочку зробив з 40-вої труби,там же по діаметру бочки приварені пластини з полоси для надійної фіксації.Пофарбував каркас,обшив профнастилом та встановив все це діло на звичайний піддон,заздалегідь оброблений розігрітим використаним автомобільним маслом(в народі - отработкою).Прикрутив пару вішачків,поручень та полички.Потепліє треба буде відмити все всередині перед експлуатацією.Можливо,коли окультурю свій будинок та подвір`я,зроблю щось краще.Встановив в кінці садка,там сонця більше.[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
    Пан Євген, сергей722, Shpak та 3 іншим подобається це.
  2. Oksana p

    Oksana p Майстер

    Повідомлення:
    118
    Симпатії:
    50
    Адреса:
    Украина
    Хотелось бы подробней, я так поняла это из бутылок пластиковых, их разрезают, а потом как? Сшивают между собой?
     
    винодел подобається це.
  3. винодел

    винодел Підмайстер

    Повідомлення:
    56
    Симпатії:
    13
    Адреса:
    Сибирь
    нормально сделанно
    --- добавлено: May 28, 2013 12:39 AM ---
    подробности в студию!))
     
  4. captain Grey

    captain Grey Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.733
    Симпатії:
    3.821
    Адреса:
    Суми, Україна
    Та придивився - пляшки протикнули дротом, всі у одному й тому ж місці, та притягнули одна до одної. А між рядами(вертикально) можна і з більшим кроком - один дріт на пів-метра стіни. Не вгадав?
    ...
    Хоча збільшив фото та побачив додатково що низ пляшки зрізаний у найширшому місці та пляшка надягнута на іншу. Герметизація не потрібна - повітря в пляшці та атмосферне матимуть різну температуру, що призведе до втягування стінок. По верху ряди з пляшок обмежують дроти.
     

    Вкладення:

  5. винодел

    винодел Підмайстер

    Повідомлення:
    56
    Симпатії:
    13
    Адреса:
    Сибирь
    тут то вся фишка в том, что используются подручные и уже почти ненужные материалы, купить то и дурень сможет! не в деньгах дело. Понятно что так проще и без заморочек, но! Этот сайт или форум, так точнее, именно для самодельщиков и изобретателей предназначен, деньги к стати думаю у всех есть и купить не проблема ничего из того что сами делают, просто скучно как то быть толстым и ленивым увальнем. нехочется сидеть как кисель на стуле. типо ничего ненадо и так всё куплю, это хобби такое сделать из говна -конфетку!))) И тупо купить -не прокатит! Я так думаю. А в целом-удачи)))! Золушка:rose:
    --- добавлено: Jun 1, 2013 2:40 AM ---
    плохо видно было, я просто думал что как-то обвязанны. Нехочется герметичность потерять. Хотя зачем? Сам не знаю)) Сибирь просто накладывает отпечаток наверное сохранять тепло всегда... за окном сейчас +5....... июнь бля((((
     
    Энки, vikshad та captain Grey подобається це.
  6. Т.М.

    Т.М. Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.405
    Симпатії:
    1.207
    Адреса:
    Дніпро
    Нижний ряд бутылок целый,а в верхних рядах низ бутылок срезан и одевается одна на другую.А затем прошивается.Но в основном все кто строит дома из бутылок ,заполняют бутылки песком. Бутылок надо немеряно!
     
    captain Grey подобається це.
  7. винодел

    винодел Підмайстер

    Повідомлення:
    56
    Симпатії:
    13
    Адреса:
    Сибирь
    да уж)) это-ж сначала терпения накопить надо)) и места
     
  8. сергей722

    сергей722 Бригадир

    Повідомлення:
    134
    Симпатії:
    125
    Адреса:
    Днепрпетровск
    насмотрелся видеоотзывов о работе мастеров непонравилось , не искренние они . и снял свой, выложил его у себя на городском форуме-))) на примере временного летнего санузла.
     
    Andrii_M подобається це.
  9. Placer

    Placer Заслужений майстер

    Повідомлення:
    10.952
    Симпатії:
    31.141
    Що це таке душ для туристів? Літрів на 50 місткість?
     
  10. Т.М.

    Т.М. Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.405
    Симпатії:
    1.207
    Адреса:
    Дніпро
    Это выглядит как резиновая грелка с длинным шлангом.Грелку наполняете водой и кладете на пол,а шланг вешаете над головой.Становитесь ногами на грелку и топчитесь по ней.Пока топчитесь,вода из шланга на вас течет.Вот вам и душ под любым кустом.
     
    wellfare подобається це.

Поділитися цією сторінкою