Проточний водонагрівач чи бойлер?

Тема у розділі 'Водонагреватели', створена користувачем Naya, 27 чер 2012.

  1. yurap78

    yurap78 Підмайстер

    Повідомлення:
    46
    Симпатії:
    7
    Адреса:
    Ровно
    Re: Проточний чи бойлер?

    Проточний електро нагрівач є економічно вигіднішим ,але треба враховувати скільки виділено кіловат потужності на весь будинок. Підсумувати всі електро прибори з запасом і йти купувати бойлерrofl
     
  2. electrabud

    electrabud Стажер

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    Львов
    Re: Проточний чи бойлер?

    Така біда не тільки в ваших краях. Зовсім не в тему, але вибачте, хочеться поділитись.Сприймайте як анегдот.
    У мене в селі контролер (той що пише показники лічильника) теж ...ветеринар:-D. Приходить одного разу перепломбовувати лічильник, а в мене 2 автомати. Питає чому, ну пояснюю про дві групи, по половині будинку.Він нервує, чогось підозріває мене в кражі ел.енергії, і зовсім нічого не розуміє.(По спеціальності я інж.-електрик). Від"єднює контакти, перекидає і питає чому нема світла в ін. кімнаті:-D
    Коли мені вже надоїло я по можливості стримано кажу: Коли ви чогось не розумієте, то проконсультуйтеся в ваших колег, котрі розуміють"
    Результатом були нашвидку руч скручені проводи в суцільних нервах.
    Ладно, пішов.
    Коли я стала пекти паску , чую смердить пластмасою, не розумію звідки.Аж глянь - в темному коридорі таке червоне "око" світиться.
    А над тою поганою скруткою - дірка в кришці як 5 копійок!
    Дзвоню йому - прийди скрути як треба, бо хату мені спалиш!(якби не пломба сама б скрутила). Не прийшов, кришку нову купила, знов не прийшов; так і стояв лічильник з діркою в кришці кілька років, поміняли при плановій заміні лічильника.
    Добре, що ніхто не придумав, що через цю дірку я краду електрику:-D
    Вибачте за стільки букв.
     
    Voyutichi подобається це.
  3. elalex

    elalex Майстер

    Повідомлення:
    296
    Симпатії:
    70
    Адреса:
    Киев
    Re: Проточний чи бойлер?

    Не стОит слишком хаять облэнерго - у них неограниченные заявки потребителей и ограниченные возможности по передаче мощности. У кого есть необходимость и деньги - может провести свою линию и иметь кВт сколько надо.
     
  4. alex.dom

    alex.dom Стажер

    Повідомлення:
    25
    Симпатії:
    4
    Однозначно косвенный особенно в автономном отоплении
     
  5. elalex

    elalex Майстер

    Повідомлення:
    296
    Симпатії:
    70
    Адреса:
    Киев
    Re: Проточний чи бойлер?

    Это вам еще повезло, что вас не обвинили в краже электроэнергии. Надо было не звонить, а сходить в РЭС и написать заявление с отметкой номера входящего на копии, а потом пускай думают.
     
  6. electrabud

    electrabud Стажер

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    Львов
    РЭС находится на окраине районного центра, а тот в 25 км от села, "сходить" не получается. Иногда весь день нужно потратить если что надо.
    На словах пожаловалась его непосредственному начальнику. Последние 2 года там уже нормальный контролер.
     
  7. МастерСАН

    МастерСАН Інженер

    Повідомлення:
    790
    Симпатії:
    689
    Адреса:
    Украина, Киев
    elalex, ну не понимаю я как 100 ватт может греть водуdntknw
     
  8. Testter

    Testter Інженер

    Повідомлення:
    1.102
    Симпатії:
    335
    Адреса:
    Львів
    Можна використовувати послідовне з'єднання нагрівачів.
    Підбір нагрівачів та порядку їх з'єднання - справа індивідуальна.

    Наприклад.
    Сонячний колектор - твердо-паливний котел або титан - електричний бойлер - проточний газовий або електричний нагрівач.

    У сусіда стоїть бойлер у ванній і проточний нагрівач у кухні. Між ними - кімната.
    Проточний включений на 50% потужності. А загальна потужність, можливо, 5 кВт.

    Якщо нормальний тиск води та підведена достатня електрична потужність, то можна підключити 2 електричних проточних нагрівача послідовно. Наприклад, меншої потужності кожен. Якщо ці нагрівачі мають перемикачі, наприклад по 2 тени кожний, то з'явиться 4 ступеня регулювання, наприклад 2,75-5,5-8,25-11 кВт.
     
    Останнє редагування: 6 вер 2015

Поділитися цією сторінкою